BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1015428 przez martyska
Miska 3550 i 58 cm . cala ciążę nic nie wiedziałam maly rosl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015432 przez Skalarek
Miska dobrze, że zdiagnozowali to bedziesz wiedziała, że gin musi dokładniej wszystko kontrolować. Co do tekstu lekarki o złym odżywianiu, to sorry, ale jak masz się odżywiać dobrze jak po wszystkim chce Ci się :sick: niecierpie takiego ignoranckiego traktowania :angry: a Ty jak się czujesz? Dali Ci coś na wzmocnienie?

Majka no to faktycznie spore baby Ci się trafiły :cheer: ciekawe jak będzie w tej ciąży ;)

Gaguka trzymaj się, odpoczywają, dobrze że masz rodziców i są w stanie Ci pomoc. Będzie dobrze :kiss:

Ja jutro mam wizytę i standardowo już przezywam. Dzisiaj odebrała wyniki i hemoglobina mi wyszła na granicy, a hematokryt poniżej normy :unsure: niby do czytalam, że hematokryt w ciąży może spadać, ale z reguły dzieje się tak dopiero w 3trym i bądź tu mądry człowieku :unsure: Dziewczyny miała ktoras z was takie wyniki w poprzednich ciazach? No i bardzo chcialabym wiedzieć kto we mnie mieszka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015551 przez Patikierc
Jak tam co tam? Skalarek już po wizycie?

Miska-dobrze że jednak pojechałas bedziesz spokojniejsza,a spokojna mama zadowolone dziecko :whistle:

brzydka pogoda.. uwaga uwaga dziś kupiłam pierwszy ciuch dla szkraba mojego :D

powiedzcie czy was też bolą lędźwie? mnie tak boli że aż mi promieniuje lekko na pośladek ale tylko wtedy jak posiedze dłużej albo postoje..




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015564 przez Skalarek
Pati mnie nic nie boli, no może czasem podbrzusze po zbyt aktywnym dniu. Wizytę mam o 18 już siedze jak na szpilkach :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015566 przez martyska
Miska jak tam ?

Skalarek ja całą ciaze miałam niską hemoglobine

Pati oj boli boli szczególnie ze mam dyskopatie odcinka lędźwiowego

Kristina gdzie jestes jak wizyta ?

Ja mam jutro na 10:30 :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015577 przez miśka23
No ja dalej tu jest. Wyniki krwi mam dobre. Dostałam jeszcze kroplowki. Mam wyjść jak mi przejdzie. Piszcie jak tam wasze wizyty bo widzę ze macie podobny termin :kiss: co tam jeszcze u was słuchać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015582 przez martyska
U mnie dzis masakra Igorowi idą trójki i jest maruda noi sprzatania przy nim ze szok np dzis robie obiad i jest cicho za cicho.... A Igor w sypialni buszuje w wielkiej szafie z moimi majtkami na glowie :huh: gad maly ehh juz pokoje mam posprzatane jeszcze kuchnia ale to jak zasnie ale narazie znow zabawki poszly w ruch biega z autkiem i krzyczy brrrum

Sorki ze tak o sobie a raczej o nim ale dzis dal czadu :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015594 przez miśka23
Martyska Igorek po prostu nie daje o sobie zapomnieć :) a te majtki jako czapka pewnie bosko wyglądały :lol:

Skalarek A jak tam po dzisiejszej wizycie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015595 przez kacha
Gagulka - trzymam kciuki z całej siły.

Miska - tak samo, trzymam kciuki a Ty się trzymaj :)

U mnie dziś znów spadek energii, ale działam. Jutro wanda spędza dzień u babci a ja planuję pospać. Musze się zregenerować, bo idziemy na wesele w sobotę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015598 przez martyska
Oj nie da o sobie zapomniec :-) ale mama miękka jest jak przyleci sie przytulic i buzi dac zbój mały :) :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015599 przez Skalarek
Martyska mam nadzieje,że uwiecznilas ten moment na zdj i pokazesz Igorkowi jak skończy tak z 16 lat :laugh:

Miska jak się czujesz? Dalej Cie tak mecza te mdłości czy jest trochę lepiej?

Ja juz po wizycie z maluszkiem wszystko dobrze, widzieliśmy wszystko łącznie z żołądkiem :P
Oczywiście nie chciał się ujawnić ale po długim manewrowaniu glowiaca USG udało się wypatrzec jajeczka :) na 100% potwierdzimy na następnej wizycie bo jak to P dr stwierdził narazie widać jajeczka a za 3 tyg bedzie juz widać konkretne jaja więc wtedy będzie na 100% a teraz jest na 95 ;)
Minus mały taki, że mi się szyjka skróciła,narazie nie jakoś bardzo ale jednak, mam się oszczędzać itp no i nie ma mowy o powrocie do pracy :( ale wszystko dla maluszka ;) przepisał mi acard i jakaś masc dowcipna na G ale nie pamietam teraz a z recepty nie rozszyfruje :P co ciekawe mam ją zaaplikowac sobie całą na raz :blink:
Się rozpisałam, ale może jakoś dotrwacie do końca ;)

To jutro czekamy na newsy od Martyski :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015604 przez majka1987gnoWlkp
Skalarek- zapewne Gynozel :-D
Fajnie ze juz niektóre z Was wiedzą co się tam chowa u nich w brzuszku :-)

U mnie w domu szpital.. Tosia zapalenie płuc i jak jutro odbiorę wyniki to będzie decyzja czy szpital.. Misia też chora - zapalenie krtani... Ehhh

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015657 przez Skalarek
Majka wspolczuje szpitalnej atmosfery w domu :( oby wyniki okazaly się na tyle dobre, żeby szpital nie był konieczny. Daj znać co i jak. I zdrowka dla dziewczynek :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015676 przez Patikierc
Majka1987-Oj wspołczuje,kurcze kiedyś w końcu musi być dobrze,a jak się czujesz? Jak kruszynka w brzuszku?

Skalarek- :D kolejny chłopak :D jest boom na chłopców :D narazie mamy tylko jedna dziewczynkę na forum..

ja po kinie film fajny ryczałam moje hormony buzują :D teraz dojadam popcorn i leże w wyrku :D jutro do pracy blech..
Tak brzmiał mój post wczoraj wieczorem jak zabrakło mi neta :D

A dziś witam was z kawusia :D Brr.. zimno 6stopni




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015711 przez gaguka
Dziewczyny odebrałam wyniki Pappa, niestety nie sa dobre :( (zwiekszone ryzyko Trisomii 21- zespolu Downa). Podjęliśmy z mężem jednak decyzję że nie zdecydujemy się na amniopunkcję, gdyż bez wzgledu na otrzymany wynik nie biorę pod uwagę przerwania ciązy :( Poddam się tylko testowi NIFTY - jest to badanie nieiwazyjne ze skutecznością na poziomie 99%- jedynym minusem jest cena bo 2500 zł :(, ale chcę wiedzieć by mieć czas na przygotowanie się do urodzenia i wychowywania chorego dziecka. Trzymajcie kciuki! Wierzę że będzie dobrze bez względu na to czy dziecko urodzi się zdrowe czy chore :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl