BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1016217 przez Patikierc
Heya!

Śnieg :blink: na podwórku :D
Dziś wolne! Czas na zakupy jakieś ale to po kawusi pojade :D
skalarek- Krzyże trochę rozchodzone a raczej przez weekend wyleżane bo było błogie lenistwo leżenia całe dnie do góry kopytami :D aż sie bałam o odleżyny :D :D

Martyśka- a czuje się nawet ok mniej mam napadów mdłośći,i więcej nowych produktów jem niż tylko ser zółty :D

Myślicie że za wcześniej na kupno wózka? Znalazłam fajny wózek w fajnej cenie używany ale mało zniszczony,jeśli nie kupie to pewnie przepadnie. Jadę dziś oglądać.. wózek to wózek "Jane Slalom Pro 3w1" opinie ma fajne więc jak mi się spodoba to wezmę B) i w du... mam że każdy się dziwi za wcześniej jezu to kiedy ja mam się cieszyć tym stanem,jak już będe miałą duży brzuch i będę musiała kupić wszystko na huraa i wydać dużo więcej kasy.. a póki pracuje,jest ta kasa to kupuje!! Z kobietą w ciąży się nie dyskutuje :D

Coś się zmieniło czujecie jakieś ruchy? Bo ucichłyście na weekend :whistle: Co słychać?

Emilia92- uzbrój się w cierpliwość,jeszcze chwilkę i przejdą ci dolegliwośći i rozkwitniesz B)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016218 przez Patikierc



nowa strona up!




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016224 przez martyska
Pati ja wózek kupilam dwa tygodnie temu :woohoo: takze kupuj :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016229 przez miśka23
Cześć mamusie :kiss:
Nie chcę się chwalić za wcześnie ale na razie jeszcze nie :sick: :) Mam nadzieję że już mi to nie powróci ;)

Pati Masz 100% racji. Kiedy mamy się tym cieszyć jak nie przez cały okres ciąży ;) Ja mam wizytę za tydzień i po tej wizycie zaczynam kupować rzeczy, jak potwierdzę płeć :cheer: Ale mogę się pochwalić że pościel do łóżeczka już wybrałam. Będzie pasował i dla chłopca i dla dziewczynki (jeśli się okaże że jest inaczej) A za wózkiem będę się rozglądać od stycznia jak dostanę kasę z zusu.

No i na dniach będę dzwoniła zapisać się na usg genetyczne na jakiś termin jeszcze przed świętami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016234 przez Skalarek
Patikierc ja tez chce snieg!
Jak masz dobra okazję to kupuj i na noc nie patrz i nie słuchaj glupot, że za wczesnie itp! Ja wam powiem, że temat wózka jeszcze odkladamy, chociaż w weekend mamy w planach pooglądać na żywo, te które nam się podobają ;) a co do kupowania to ja juz dobry ponad miesiąc temu, obkupilam się w lumpku w ciuszki dziecięce, kupilam całą torbę bo były zaje...Ste i była promocja -70% wiec mi wychodziło np. po 60gr za bodziaka to aż żal było nie kupić :laugh:

Miska to super, że lepiej się czujesz, myślę że najgorsze już za Toba ;) a powiedz mi co za USG genetyczne teraz robisz? Bo ja myslalam że genetyczne to do 13 tyg :unsure:

Martyska pokaz jaki wózek kupilas! Może się zainspiruje ;)

Ja ruchów narazie nie czuję, ale podobno można już usłyszeć serduszko przez stetoskopem więc dzisiaj z malzem będziemy nasluchiwac :woohoo:
A jak tam Wasze brzuszku no moj powoli zaczyna się robić widoczny, a na wadze narazie 1 na plusie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016235 przez miśka23
Skalarek może źle napisałam, to jest usg połówkowe. Ale muszę na nie iść ze względu właśnie na dwunaczyniowość pępowiny. A w lumpku też już kilka rzeczy kupiłam :) Pochwal się zakupami :)

A śnieg to ja też chcę, no i najbardziej chciałbym żeby był w święta. Bo ostatni raz święta ze śniegiem pamiętam jeszcze z dzieciństwa :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016237 przez martyska
Skalarek tym wózkiem Cie nie zainspiruje bo jest podwójny :laugh: ale przy Igorze mialam tako captiva mohican i bylam bardzo zadowolina
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016239 przez Skalarek
Dobra Miska to teraz mi rozjasnilas temat ;) zdobycze lumpkowe sfotografuje i Wam pokaze ;)

Martyska no fakt raczej podwójny mnie nie zainspiruje :P ale pochwalić się mozesz :cheer:

a jeszcze takie pytanko mam planujesz USG 3D/4D? Bo my chcemy zrobić i mialam zapytac na ostatniej wizycie kiedy najlepiej ale zapomniałam :P dziewczyny macie jakieś doświadczenia kiedy najlepiej zrobić takie usg?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016244 przez miśka23
Takie usg właśnie na połówkowym robią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016247 przez martyska
Skalarek ja juz bylam na tym usg 3;4d w 14 tygodniu :-) fajna sprawa

Wózek mam taki



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016250 przez miśka23
Śliczny wózek Martyśka.
Ja właśnie się zapisałam na to usg na 16.12
Podziękowania: martyska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016251 przez Skalarek
O kurde Martyska niezle combo! ;)
No właśnie się zastamawiam, czy go nie zrobić teraz jak bede na wizycie 10.12, bo niby mowia że z tym USG to jak za a wcześnie to jeszcze tak ładnie nie widac, a jak za pozno to dzidek ma ciasno i się zasłania i też nie jest fajnie. Więc tak sobie myślę czy 19 tydz będzie ok, czy lepiej jeszcze poczekać np do 22tyg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016254 przez martyska
Limuzyna ale coz zrobic Igor jest bardzo żywym i ruchliwym dzieckiem na spacerze nie ma mowy zeby szedl za reke a raczej biegł bo on nie chodzi tylko biega i nie wyobrazam sobie z wózkiem za nim latac szczególnie ze mieszkam w centrum miasta a tak to go dowioze bezpiecznie do parku i wypuszcze do wybiegania tak wiem jak to brzmi :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1016256 przez Skalarek
Martyska na pewno przy 2 taki wózek to idealne rozwiązanie :)

A to moje zdobycia lumpkowe, zrobilam zdj tylko części chlopiecej :P oczywiście są jeszcze nie wyprawę i nie wypracowane więc się nie przerazcie :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016260 przez miśka23
Skalarek śliczne ubranka :) Ja też już kilka rzeczy mam.

A to pościel którą mam zamiar kupić: www.modenex.pl/?page=shop&category=6_7&product=219

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl