BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 2 miesiąc temu #1029236 przez Lilia13
Syn ma 11 lat dlatego teraz zapragnelismy z mezem coreczki.Dlatego bylam ciekawa jakie wy mialyscie zdjecia z 14 tyg i czy sie sprawdzilo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029240 przez Anna1991
U mnie tak wyglada usg z 13 tyg i 3 dnia. Ja tam widze u siebie chlopca... Lekarz tez przypuszczał.
U mnie termin z corka byl na 17.01.2015 a ja mezowi powiedzialam ze to nie mozliwe bo go wtedy by nie bylo w domu i ze jak urodze 13go to się bedzie zgadzac no i urodzilam. :)
11 lat roznicy.... Tu dziecko wkracza w bunt zaraz a tu jeszcze noworodek na rękach... Podziwiam. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029243 przez Justyna89
Ania no u Ciebie chłopak jak nic :)
Lila co do dziewczynek to lekarz na prawdę musi dobrze popatrzyć z każdej strony czy siusiak się gdzieś tam nie schował :) Mnie pani doktor wczoraj wałkowała dość długo, patrzyła z każdej strony i powiedziała że bez cienia wątpliwości córka :) CO do różnicy wiekowej, rzeczywiście dość spora, ale mam znajomych, którzy mają syna 7 letniego i drugiego 17 latka i chwalą sobie relację między chłopakami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029244 przez Lilia13
Nigdy nie bylam za zasadą ze jak jest jedno to dobrze by bylo gdyby bylo niedlugo nastepne zeby dobrze sie dzieci rozumialy czy razem bawily.Bo nie o to chodzi zeby miec dzieci i same sie soba zajmowaly a ja mam spokoj.Co bardzo wszyscy sie dziwili.Odchowalam na spokojnie syna,dalam mu maximum swojego czasu i teraz zapragnelismy drugiego dzieciaczka.Moj syn jest zachwycony,poplakal sie ze szczescia ze w koncu bedzie mial rodzenstwo i za kazdym razem gdy wracam od lekarza interesuje sie wszystkimi szczegolami wizyty.Jestem bardzo szczesliwa.Oby to jeszcze byla laleczka ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029245 przez Lilia13
Gratyluje coreczki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029247 przez Anna1991
No ja jestem zwolenniczka malej roznicy wieku.... Sama chcialam zostac ponownie styczniowka lub lutowka. No cóż musze sie pogodzić z tym ze zamiast roku roznicy bedzie 1rok i 6 mies. Martwi mnie fakt ze maz chce rodzenstwo razem wyslac do szkoły. A jednak 1, 5 roku to duzo. Zobaczymy jak to bedzie... Bede martwic sie później.
Dziewczynki maja cos takiego ze sie chowaja... Ja tez do porodu Lilia nie znalam płci... A imie mialam wybrane dla chlopca... A dla dziewczynki to sie z imieniem wahałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029248 przez Anna1991
Mała roznica wieku u mnie nie jest spowodowana tym ze chce by dzieci sie soba zajely... Po prostu nie chce za kilka lat znow przywracać zycia i domu do gory nogami na rzecz malego dziecka. Oczywiście... Nigdy nie wykluczam ze kiedys moze ponownie zostane matką. Takze nie oczekuje ze rodzenstwo bedzie sie soba zajmowac... Jednak mam wrazenie ze starsze jak jest rodzenstwo to wtedy sie zajmuje mlodszym i to jest wykorzystywanie. Ja dzieciom w 100% chce sie poświecić i jesli mi sie uda nie bede juz wracac do pracy na caly etat i na dodatek tez w weekendy. Obecnie mojej corce duxo poswiecam czasu... I zrobie wszystko by nie odcxula tego po moim porodzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029249 przez Lilia13
I to jest fajne ze kazdy uklada sobie zycie jak tylko chce.Natomiast rodzina-babki,ciotki zawsze sie u mnie wtracaly ze to czas najwyzszy na drugie itd. Najgorsze jak ktos z dala wchodzi butami w czyjes zycie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029253 przez Justyna89
Właśnie Lila zgadzam się z Tobą, decyzja o drugim dziecku to sprawa indywidualna:) Czy ktoś chce jeśli tak to kiedy. Nie zgodzę się Aniu z tym,że starsze rodzeństwo jest wykorzystywane, mam 2 starszych braci i nigdy żaden z nich nie by wykorzystywany do niańczenia mnie (różnica wieku pomiędzy mną i najstarszym bratem 5 lat), wręcz przeciwnie, to chyba raczej ja musiałam niańczych ich :laugh:
Każda z nas najlepiej wie kiedy jest dla niej najlepszy czas na macierzyństwo i to jest piękne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029255 przez Lilia13
:kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029257 przez Anna1991
To tak jak piszecie to jest kwestia indywidualna. I nie w kazdym domu bedzie tak ze strasze rodzenstwo bedzie sie zajmowac mlodszym ale to tez zalezy od rodzicow... No niestety ja sie naogladalam innych rodzin gdzie starsze dzieci byly wykorzystywane. A co do porad cioć, wujków... TEŚCIOWEJ.... Niestety bedzie mi dane sie z tym zmierzyć ponownie. No coz tym razem jakby co beda sie fochac na mnie... Ja nie mam zamiaru przez nich płakać jak ostatnio. A tesciowa nadal sie nie odzywa... Szczerze... Jest mi z tym dobrze. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029265 przez Lilia13
Ach te tesciowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029282 przez Sevilla
Powiem szczerze, że u mnie różnica miedzy jednym i drugim będzie 3 lata, chciałam by była mniejsza. Wyszło, jak wyszło. Ja kierowałam się tym, że miedzy mną a siostra jest różnica 6 lat i dopiero powoli znajdujemy wspólny język.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029290 przez claudii09853
Witam a u nas śnieg i to takie błoto się robi brrr a co do wieku to jak kto chce u nas będzie różnicy 2lata i 4mies myślę że to dobry wiek że i się pobawia razem itd sama wiem bo między mną a siostra jest 8 lat różnicy i nigdy z nią kontaktu nie miałam a ta druga siostra jest młodsza odemnie o 5 lat a między nią a Sylwia jest 3 lata więc zawsze się razem bawiły a ja nie bo już ze pannica byłam heh teraz jak siedzą i wspominają o czyms z lat dzieciństwa to ja z nimi nic nie wspomnę bo się z nimi nie bawiłam i tak nie kiedy aż mi przykro że one coś ze sobą gadają wspominają teraz siostra ma 17 lat ja 25 i druga 20 to teraz zaczynamy ze sobą rozmawiać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029292 przez Lazysundayldz
Boże dziewczyny w życiu was nie nadrobie :P opuściłam się z czytam forum... A co do różnicy to ja mam siostrę 11 lat młodszą i mamy super relacje-wlasciwie zawsze mialysmy ;) jak 7-8 lat temu się wyprowadzilam od rodziców to siostra regularnie na weekendy do mnie wpada- robimy sobie babski wieczory z plotkami,maseczkami i filmami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl