BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 2 miesiąc temu #1029623 przez kameame
ja też nie mogę się doczekać wspólnych wycieczek rowerowych, pikników, pokazywania wszystkiego maleństwu :)) piękne chwile przed nami :))

macie jakieś pomysły na podniesienie lekko chociaż hemoglobiny bez tabsów dodatkowych? (biore tylko pregna plus na zmianę z pregna dha) hemoglobina mi spadła od ostatniego miesiąca z 13,1 na 11,9.

wiecie coś o ciałach ketonowych w moczu w ciąży (150 mg/dl)? wszystkie pozostałe parametry dotyczące moczu są ok, a test obciążenia glukozą 75g też wyszedł dobrze. Mocz, glukozę i morfologię robiłam tego samego dnia, czy skromniejsza dieta dzień przed badaniem mogła wpłynąć na te ciała ketonowe? Dzisiaj odebrałam te wyniki a wizytę mam w czwartek, ale trochę sie martwię :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029625 przez claudii09853
Witam mnie też strasznie boli krocze nawet w nocy bo się budzę :( ehhh..
Sevilla mam nadzieję że dobrze się czujesz i już Ci się nie robi słabo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029626 przez Sevilla
Ja czuje się jak młody bóg :) bo ciśnienie wróciło do normy i jeżdżę już samochodem do pracy. Choć o kroczu nie wspominam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029628 przez Lustigpaula
Też Justyna jestem baranem, upartosc mamy we krwi :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029632 przez magmus88
Hej hej :)
Ja dopiero jem obiad :( gołąbeczki :D robione przez mężusia...

Madzia :( co się stało? :( ach Ci faceci...

O justynka - to już niedługo badania przed Tobą :) Ja póki co to się cieszę na te badania.... ale czym będzie bliżej to pewnie będę się stresowała....

Co do szczepień - nigdy się nie szczepiłam przeciwko grypie i póki co (odpukać) jakoś się trzymam

Oj kame - ja się na tym nei znam w ogóle więc neistety nie pomogę :(

Nie straszcie tym kroczem :PP póki co mnie nic nie boli ehhehe ale strach się bać :D

Ja mam jutro w pracy cały dzień z papierkami... blech.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029638 przez madzialenka
do bolacego miejsca wlasnie "tam:dolaczam sie i ja...
hmmm Magmus no tak widzisz tak jakos nawalilam troche,hormony buzuja....ale...ale....P wrocil wczesniej z pracy,nadrobilismy wczorajszy wieczor i pojechalismy po malego do przedszkola:)wiec jest juz ok:)))

umowilam sie na czwartek do gina by pogadac z nim o tej szczepionce.w efekcie moze wyjdzie tak ze tylko P zaszczepi sie i maly

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029650 przez kameame
u mnie też hormony buzują także nie przejmuj się Madzia ;) ze stanu smutku w 5 min przechodzę do euforii, myślałam tylko, ze rodzinka będzie miała więcej cierpliwości do mnie, życie ;P

ja się też nigdy na grypę nie szczepiłam, babci mojej zawsze pomagały, ale teraz ją rozłożyło na łopatki także nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029669 przez Justyna89
Ja tam problemów z kroczem nie mam za to czasem czuję w więzadłach albo nieprzyjemne kłucie, jakby ktoś mega grubą długą szpile wbijał albo ciągnięcie, maleństwa nasze rosną to i organizm nieustannie się zmienia :) A propo jak Wasze brzuszki? Urosły coś? Ja pomału przestaję się mieścić w moje ukochane obcisłe rzeczy sprzed ciąży i zacznę chyba poszukiwać jakiś fajnych ubrań ciążowych na wiosnę :) Jak zwykle mocno Was ściskam wszystkie razem i każdą z osobna :P :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029693 przez Lustigpaula
Przez tydzień mam wrażenie,że dość wystrzelil mi brzucholek,ale uwielbiam go, niech rośnie :cheer:.buziaki w ten brzydki dzień :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029727 przez kameame
u mnie też najwięcej zmian w ciągu ostatniego tygodnia :D to chyba już tak będzie teraz, spotykasz kogoś brzucha nie ma a za 2 tyg idziesz z bambołkiem :D ale mi też się podoba, niech rośnie ile trzeba <3 :)))

mnie też to krocze boli :/ do tego dziś w nocy bolały mnie strasznie boki, nie wiedziałam już w jakiej pozycji spać :( a jak brzuchol będzie wielki to dopiero będzie jazda :P

u mnie padał śnieg, juz przestał i nie ma go :D a teraz pięknie świeci słoneczko :) też już mi się marzy wiosna i pokazanie brzuszka :)) pod płaszczem nie widac zbytnio :/ a jest taki fajny, krąglutki :) jutro wizyta, ciekawe jak bąbelek się zmienił przez miesiąc :)

buziaki dla Was ;):*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029741 przez claudii09853
Witam u nas tez straszna pogoda raz słońce a za razem śnieg brrrr.....no mi też już brzuszek urósł :) i mam już zakupione leginsy ciążowe :) pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029743 przez Sevilla
Melduje posłusznie, niunia zdrowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029745 przez madzialenka
eee no wez co tak skromnie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029746 przez madzialenka
piccolo otwierac mamy same???? a mowilysmy-wszystko bedzie dobrze.....i widzisz?widzisz?:)))wiara czyni cuda:))) gratuluje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029753 przez Sevilla
Madzia, bo co tu więcej pisać, dane liczbowe :silly: :P :laugh: :laugh: Hahaha...
Cieszę się ogromnie, choć tak wewnętrznie czułam, że i tak dobrze będzie. Mój zdrowy rozsądek, przeczucie, szósty zmysł mi to podpowiadał hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl