BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 1 miesiąc temu #1032784 przez Sevilla
Carollat siemka :) Ja powoli czuje się coraz bardziej zniedołężniale i ciężko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032793 przez magmus88
Carollat witaj :)

No to nas się pare mamusiek uzbierało :) Szkoda, ze nie umiemy się zliczyć hehehe

Mamuśki fejsbukowe, co u Was?

Sevi - czyli jestem spokojna :) siara jak widać po przykłądzie może a nie musi się pojawić :) Czyli wszystko ze mną ok ehhehe

Przez weekend jak zwykle cisza :) Każdy spędza czas z rodzinką :)

My dziś byliśmy u znajomych w odwiedzinach... i tyle z niedzieli :)

Czy u Was też tak zimno?? brrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032802 przez magmus88
Hej... to znowu ja :PP

Chciałam się zapytać czy któraś z Was chodzi na szkołę rodzenia?? Ktoś się wybiera? A może w żadnym wypadku nie chcecie iść??
Tzn. podejrzewam, że doświadczone mamy tego nie potrzebują.... no ale niech same mamuśki się wypowiedzą :)

Bo ja chyba jutro wybiorę się na pierwsze zajęcia :) Dzwoniłam się dopytać i akurat trafię na temat porodu heheh. Śmiałam się, ze od razu na głęboką wodę przyjdę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1032807 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1032810 przez Justyna89
Magmus jeśli chodzi o szkołę rodzenia to zdecydowanie polecam! :) W pierwszej ciąży chodziłam i po primo byłam bardzo zadowolona a duo to na prawdę wiele się nauczyłam, dowiedziałam i rzeczywiście zarówno podczas porodu jak i w pielęgnacji noworodka w praktyce zastosowałam to czego nas uczyli :) Przede wszystkim szkoła rodzenia dodała mi pewności siebie i przekonania że dam radę :)
Witam również nową lipcową mamusie :) Carollat chłopczyk czy dziewczynka? :) Pozdrawiam Was wszyskie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032829 przez claudii09853
Witam;) ja do szkoły rodzenia się nie wybieram bo sama nie chce iść bo mojego męża nie ma a z Andrea tez nie chodzilam :)

Witam nowa mamusie:)

A u nas ok puchne i rosne:) pogoda do kitu pochmurno ohhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032854 przez Ewaaa1988
Magmus ja tak jak Claudi nie planuje chodzic do szkoly rodzenia. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032858 przez Sevilla
Ja do szkoły rodzenie nie będę chodzić. Za pierwszym razem byłam i wywaliłam pieniądze w błoto. Dosłownie nic mi się nie przydało, no dobra skłamałam dawali smoczki z aventu i to jedyna rzecz, którą wykorzystałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032861 przez magmus88
Hej hej :)

Dzięi za opinie nt. szkoły rodzenia :) Cornick, jak tam wrażenia?? O czym dziś rozmawialiście??

Ja mam szkołę bezpłatną... więc w sumie - co mi szkodzi :) jutro idę najpierw sama - ma być gimnastyka dla kobiet w ciąży a po godzince mają dołączyć mężowie :) Akurat jutro uda nam się iść razem ale za tydzień będzie już problem bo mąż ma drugą zmianę....

Byłam dziś z mamą w lumpie. Kupiłyśmy małemu parę ciuchów.... Zastanawiam się tylko, w co ubrać takiego malucha na pierwsze spacery jak będzie np. 35 stopnie :D ja wiem, ze jemu też będzie gorąco.... ale jakoś tak nie umiem uwierzyć w to, ze ubiorę kilkudniowego malucha w same body :D hehehe

Po wizycie ok :) Wszytsko w środku OK. Czyli jednak to rozciągające się wiązadła... Szyjka zamknięta. Mały cały czas leży bokiem. Wg. USG termin na 3 sierpnia ehhehe. Czyli coraz później :)

Najlepsze jest to.... ze lekarz chciał zobaczyć płeć (bo płeć znam od tego lekarza co prenatalne przeprowadzał).... i mówi, że za bardzo nic nie chce pokazac... ze widać pępowinę między nogami.... i ze w sumie jak nic nie widać to moze dziewczynka :D hahah no byłam w szoku.... Mówię mu, ze jednak podobno chłopczyk ehhehe. Powiedział, ze może na następnej wizycie będzie widać hehehe. I może w końcu jakieś ąłdne zdjęcie dostane. Bo ciągle pozuje plecami i tyłem głowy. No i ten lekarz też zalecił pójść do diabetologa :)

W czwartek mam wizytę ale dopiero u pielęgniarki, i dopiero wyznaczą mi wizytę u lekarza.

Cornick - poza tym się nie ukrywam hehehe. Udzielam się i TU i TAM :D ehhehe :)

Do usłyszenia! Zdam jutro relacje jak to w końcu w tej szkole było :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032865 przez madzialenka
czesc mamusie...nno taK WEEKEND BYL I cisza na forum... ja mam troche urwanie glowy....jeszcze kijowo sie czuje bo wszystko boli,ciagnie....i plecy mnie tez dopadly;/ opadlam jakos z sil:(

p.s witam nowa mamusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1032882 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032883 przez Sevilla
Ja wale herbatę z połówką cytryny, bo mnie przeziębienie bierze. W sumie to już wzięło. Katar mam przeokrutny.




A to ja w 25tc
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032885 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1032889 przez Ewaaa1988
A to mój w dzień:





Bo wieczorem to juz jest wiekszy :cheer:
No i w koncu wiem co to jest ten bol jak bym caly dzien na siodelku z rowera przesiedziala :laugh: Tzn na razie chyba ze 2 razy takie uczucie mialam i na szczescie chwilowe ale przynajmniej wiem juz o co wam dziewczyny chodzilo i tez wiem ze to jest normalne i ze nie mam tylko ja takiego uczucia ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032890 przez magmus88
Ewa... ja mam to już z tydzień... i w ogóle nie przechodzi :( mam wrażenie że jest coraz gorzej! :( łeeee

Pięne te Wasze brzucholki!!! Takie okrąglutkie :) Nic tylko pozazdrościć!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl