BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 1 miesiąc temu #1032105 przez claudii09853
Magmus88 a wątroba narazie dobrze kamienie przestały boleć w woreczku :) biorę eseliv i dieta watrobowa :)
A co do obrocenia się to Andrea od 20tc leżała pupa w dół i tak została do końca ciąży haha i miała cc. Więc albo się obroci albo nie:) może jest uparta po siostrze heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032108 przez Sevilla
U mnie Basia na każdym USG leży inaczej :) Maks koło 20tc był już główką do dołu i tak zostało do końca. Ciekawe jak będzie z młodą. Jak narazie kopniaki raz czuję z boku, raz na dole, u góry. Normalnie wiercipięta mała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1032110 przez Sevilla
A to ja :)



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032113 przez Anna1991
Super że wizyty udane. :)
Sewi...u ciebie brzucha nie widać... wygląda tak jakbys sie wypinała do zdjecia. :P
Dziękuje wam za miłe słowa odnośnie mojego poporodowego brzucha. Dla mnie po porodzie był bardzo ogromny... teraz z czasem jak na te zdjęcia spojrzę to jak by mi ktoś powiedział że to duży brzuch to bym popukała sie po głowie. No ale cóż... zmęczenie pewnie dawało mi w kość i dlatego patrzyłam krytycznym okiem. :) Po 3ech miesiącach nie było śladu tego pagórka. :P
Ja dziś sie dowiedziałam że moja szwagierka spodziewa się znów chłopca... trzeciego... i jest tym zmartwiona. :P Żeby ludzie mieli takie problemy. :)
Zauważyłyście ze czasem ktoś nam coś skomentuje na forum i nic potem sie nie udziela? Mamy chyba stałych czytelników. :) Ja pamietam ze do styczniówek własnie gdzieś w tym okresie ciąży dołączyłam. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032125 przez magmus88
Witam się ... chciałam napisać z rana... ale to już prawie 10 :D

No proszę, Sevi świetnie wyglądasz :) Same zgrabniutkie mamuśki na tym forum :)

Claudii - to ciekawe czy siostry te nie obrócenie się hehe będą miały po sobie :)

Mi ostatnio lekarz powiedział, ze mały leży główką do dołu... a czuję jego kopniaki tak po lewej stronie pępka hehe. Tak jak wcześniej czułam go słabo... to teraz w ciągu dnia tak ze 2, 3 razy daje tak czadu, że masakra :D mimo, że amortyzuje go spora warstwa tłuszczyku ehhee.

Lecę gotować zupkę :) Do usłyszenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032161 przez madzialenka
hej ja na szybko...po wizycie u gina,standardowo szybko,nie zbadal,nie zrobil usg..plus taki ze z miejsca przeppisal mi antybiotyk na ten kaszel okropny....i globulki dowcipne bo wyleczyc dziadostwa nie moge;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032166 przez magmus88
Madzia współczuje Ci lekarza.... :/ pierwszą ciążę też u niego prowadziłaś??

No i powrotu do zdrowia życzę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032172 przez Anna1991
Dobrze ze mnie żadne infekcje nie łapią. Brrr.... Madzia aby ci te leki pomogły. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032177 przez Justyna89
Madzialenka lekarz przepisał Ci globulki bez badania? I antybiotyk na kaszel nawet Cię nie osłuchując? Ja na Twoim miejscu zmieniłabym lekarza... Co najmniej to dziwne i nierozsądne z jego strony... Poza tym powrotu do zdrówka życzę, mi na szczęście udało się dokurować syropem Prenalen, mlekiem z miodem i czosnkiem i herbatą z sokiem, miodem i litrami cytryn :D A teraz właśnie profilaktycznie popijam herbatkę z lipy z cytrynką i miodem i mam nadzieję,już żadne dziadostwo się nie przypląta do nas :) Czego i Wam dziewczynki życzę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032179 przez madzialenka
No niestety prenalen ani syrop z cebuli ani miid z mlekiem i czosnkiem nie pomagal,a do mojego rodzinnego wizyte bym miala na przyszly piatek chyba ze stala bym od 6rano w kolejce pod przychodnia... A mi sie nie usmiecha..gin nie zbadal bo chyba oni nie sa wyposazeni w stetoskopy...o to akurat oretensji nie mam...przepisal amotaks standardowy antybiotyk,czesto poboc stosowany w ciazy przy zapaleniach gornego ukladu oddechowego..nie moge powiedziec bo dziala,dzis nocka bez strasznych atakow kaszlu.. Co do infekcji na dole to juz od prawie dwoch miesiecy cos mi sie dzieje i ani razu nie zerkna tam na dol,dla mnie plus bo nie lubie tych badan choc wiem ze powinien sprawdzic.jak w pierwszej ciazy nic mi nie bylo,tak yeraz ciagle cos sie dzieje.
W tamtej ciazy mialam innego lekarza w zupelnie innym miescie mieszkalismy..ehh oby pomoglo..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032183 przez Justyna89
Kuruj się w takim razie :) A na lekarza uważaj, bo z tego co piszesz to z niego taki lekarz jak z koziej dupy trąba...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1032201 przez Sevilla
Madzia a ja myślałam, że mój lekarz ma stosunek olewatorski ale Twój to przebija mojego w 100% :laugh: :laugh:
Swoją droga kuruj się i chwal tu się szybko brzuszkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032204 przez claudii09853
Witam:)
Madzia szybko wracaj do zdrowia :)
A ja dzisiaj byłam w urzędzie skarbowym tacie załatwić papiery i poszłam do kasy zapłacić opłatę skarbowa to mnie Pani w kolejce przepuscila powiedziałam nie dziękuję ale powiedziała że w moim przypadku do mus i się uśmiechnęła a kolejka była tak długą że szkoda gadać ale miło mi się zrobiło :) i pierwszy raz mi się to zdarzylo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032218 przez madzialenka
Dzien dobry kochane;) wracam do swiata zywych;)) jednak antybiotyk pomogl;)) ciekawe jak szybko tam na dole pomoze bo ani wspolzyc nie mozna ani nic;/// pieeeekna pogode dzis zamowilam do siebie. Aa zapomnialam sie pochwalic ze przez chorobsko zgubilam 3 kg..;)) rano nie mam apetytu jednak nie wiedziec czemu..co do lekarza,tak wiem jest do dooopy jak nie wiem co,ale jak mam zmieniac na ostatnie trzy miesiace,mysle ze nie oplaca sie...choc uwierzcie mi gdybym miala jeszcze raz kiedys byc w ciazy to nie pojde za chiny do niego;))
A brzuszkiem chwalic sie nie bede bo nie lubicie wystajacych pepkow a u mnie niestety mocno wywalila przepuklina po tym kaszlu jeszcze bardziej i mam meeega wystajacy;))) milego dnia kobitki i pogodnego przede wszystkim,wiosna nadchodzi;)) !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032220 przez Sevilla
Dawaj z wystającym haha :laugh: :laugh:
To ładnie z Ciebie wyciągnęło choróbsko. Madzia a co ty się przejmujesz pępkiem, ja nie lubię krechy a jak się pojawi to trudno a brzuchem i tak się będę chwalić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl