BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 1 miesiąc temu #1032252 przez magmus88
Madzia no przestań.... nie przejmuj się naszym ( w tym moim) głupim gadaniem! To czy będę miała czy też nie wystający pępek nie sprawi, że będę mniej lub bardziej szczęśliwa :)

Czekamy na fotkę ;)

Claudi - no zazdroszczę przepuszczenia w kolejce.... Ja jak jestem tym bardziej w płaszczyku czy kurtce to nikt nawet nie podejrzewa, że mogę kogoś mieć w brzuszku hehehe.

My dziś z mężem szykujemy mieszkanie pod malowanie.... chowamy niepotrzebne rzeczy. I czekamy na wycene płyt pod szafę, bo byliśmy wczoraj. Myśleliśmy, ze uda nam się zamówić no ale trzeba czekać kilka dni na samą wycenę... Pominę fakt, że po naszej akceptacji trzeba na nie czekać 2 tygodnie... ech. Mam nadzieje, że do maja będzie po wszystkim :)

Jak weekend Wam mija? Ja dziś praktycznie cały dzień w domu a za oknem piękna pogoda.... za to w planach mam zamiar jutro to sobie odbić i pojechać na spacer do parku śląskiego :)

Do usłyszenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032256 przez Sevilla
U nas aktywnie. Od rana sprzątanie, potem z synkiem poszłam na rower i plac zabaw, obiad, znów dwór a teraz ja oglądam kuchenne rewolucje a synek lepi z Play doh.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1032257 przez madzialenka
No i my troszke czasu na dworze spedzilismy,dotlenilam sie..a to moj brzuchol,tak na szybko dzis robiony,wybaczcie
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032260 przez kameame
Hej dziewczyny :)

super brzuszek Madzia i dobrze, że już zdrowiejesz :) mnie też choróbska ciągle łapią. Mój pępek też trochę wystaje, ale myślę, że za jakieś 2 tyg będzie po prostu płaski :P

magmus- my też będziemy sami szafę robić, bo gościu tyle zawołał, że mąż stwierdził, że zrobi sam :P ciężko mi w to uwierzyć, no ale oby zdążył do końca maja chociaż ;)

ja dziś byłam na spacerku nad wodą , miłego wieczorku! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032261 przez magmus88
Madzia :D aż nie umiem uwierzyć, że jesteśmy na podobnym etapie ciąży ahhaha....

Aż sama muszę sobie zrobić kiedyś fotę.... to nawet nie uwierzycie, ze jestem w ciąży :D sam tłuszcz hahaha

Ależ Wam zazdroszczę!!! Ale tak pozytywnie oczywiście :)

O kame :) no widzisz.... Pochwal się później zdjęciami :) Mój będzie robił z tatą :) jestem raczej spokojna bo jedną szafę mi już zmajstrowali ehhe... Co do ceny.... aż się boję jak zadzwonią.... Niby za robociznę nie płacimy ale materiały tanie nie są....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032266 przez Sevilla
Madzia i gdzie ten Twój pępek wystający??? Chyba go wcisnęłaś do środka przed zdjęciem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032275 przez magmus88
Hahah Sevi faktycznie :) Pewnie usunęła w paincie hahahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032276 przez madzialenka
Szczerze?:) zakleilam plastrem;) czesto tak robie by nie draznila mnie koszulka jak juz mam na sobie "za mala";))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032298 przez magmus88
Hej :)

Ja melduję, ze jestem po krzywej cukrowej..... i z radością melduję, ze w końcu mogę zjeść kanapkę z musztardą hahahah

Haha a nie mówiłam... Madzia to pomysłowy Dobromir :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032303 przez Justyna89
Ja idę za tydzień na test obciążenia glukozą i póki co nawet nie myślę na ten temat :) Słoneczko pięknie świeci i jakoś wolę na tym się skupić :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032319 przez madzialenka
Witam sie i ja;) Pogoda robi sie okropna na sloncu mam 32 stopnie w cieniu 25..juz goraco a co dalej?dzis yroche mialam chodzenia i juz mam dosyc,pozniej jak odsapne ide posiac marchewke i pietruszke;)) haha Magmus jak by Ci wystawal taki kikut z btzucha i draznil przy kazdym ruchu tez bys zaklejala;)) a tak nie ociera mi sie przy kazdym ruchu,jak mam luzny worek na sobie to jest ok a tak,zaklejam;)) milego dnia kochane;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032329 przez magmus88
Madzia - nie chce mis ię wertować całego forum.... :D Pamietasz jakie miałaś wyniki z krzywej cukrowej??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032342 przez madzialenka
Magmus juz Ci mowie na czczo 108 po dwoch godzinach 162.i wszystko ok;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032347 przez magmus88
Uf Madzia dzięki :)

Ja na czczo mam 85, po godzinie ponad 200... ale po dwóch mam 158... A normy mam podane tylko do tego pierwszego pomiaru i już miałam stracha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032361 przez magmus88
Kurcze Madzia... teraz tak czytam trochę na necie o tych normach.... i po dwóch godzinach, powinno się mieć do 140... wtedy nie ma culrzycy, a powyżej 140 do 199 jest stan przedcukrzycowy.... Ciekawe jak moja lekarka to zinterpretuje....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl