BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 1 miesiąc temu #1032578 przez Lustigpaula
Melduję się po dłuższej nieobecności :) .
Zdążyłam w tym czasie zmienić stan cywilny :dry:

Czeka mnie test obciążenia glukoza,bo ostatnio pielegniarka stwierdziła,że samo zbadanie krwi wystarczy no i dostałam skierowanie od lekarza drugi raz.

Oprócz tego wszystko dobrze, na plusie 6 kg ;). Nocne wstawanie na siku stało się już dla mnie normą ;) .

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032602 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032634 przez madzialenka
ooo Cornick jak milo ze sie odezwalas:) jak sie czujecie z malym?:)

Magmus gdzie Cie wcielo?????daj znac moze co??????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032653 przez magmus88
Hej, Hej :)

Madzia dzięi za przywołanie :*

Wszystko ok, ale jestem tam zabiegana że nie mam czasu usiąść przy kompie.... postaram sie odezwać wieczorem! Bużki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032658 przez madzialenka
Magmus grabisz sobie jednym slowem;)) no juz co jak co ale dla nas brak czasu? A reszta kobiet to co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032663 przez Sevilla
Cornick nie martw się kg, zrzucisz po porodzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032666 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032668 przez madzialenka
Oh Cornik,wspolczuje kregoslupa....;(( ja z kolei okropnie sypiam,biodra mi cierpna jak leze na bokach... A powiedzcie mi...czesto wam twardnieje brzuch? Mi sie napina ostatnio czesto.malo tego,czasrm boli jak na miesiaczke i mam czasami uczucie parcia na odbyt..tylko na plecach jak sie poloze,czuje ulge i brak ucisku..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032672 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032704 przez magmus88
WItajcie!!!!

Madzia, no wybacz mi!!! Błagam :D

W końcu mam trochę czasu, zeby na spokojnie usiąść :)

Wizyta w środę... hm... ciężko to nazwać wizytą. Byłam znowu u tej kobiety co jest za mojego lekarza. Nawet mnie nie dotkneła palcem.... Czyli Madzia rozumiem Twoje frustracje ;/ Miałam KTG.... Bo osttanio tak doktorka zaleciła, żeby było.... ale wynik dostałam "na pamiątke". Rozmawiałam wcześniej z położną i (Wam jeszcze nie mówiłam chyba bo nie miałam kiedy hehehe), ze od jakiegoś czasu boli mnie "tam" na dole.... jakby zakwasy... albo jakbym nosiła jakąś belkę między nogami :PP Wiem, ze też kiedyś mówiłyście , że Was tam boli.... To położna mi powiedziała, ze muszę o tym powiedzieć lekarce.... i zależy jaki to bół.. bo jak taki miesiączkowy, który trwa już dłużej to od razu do lekarza albo nawet na szpital jechac.... ale mogą też np. wiązadła się rozciągać..... No i powiedziałam o tym lekarce to ona na to: no tak się dzieje :unsure: :blink: Także luz.... Następną wizytę mam mieć u swojego lekarza bo PRAWDOPODOBNIE wróci..... Jedyne co to dała mi skierowanie do diabetologa (JEDNAK! Cholercia). Chociaż położna mi mówiła wcześniej, ze wg starych norm (nie wiem, kiedy weszły nowe?) powinnam dostać skierowanie ale wg nowych mieszczę się w normie.

Poza tym dziś byłam u lekarza, który robi badania prenatalne, zeby ponownie skontrolować serduszko. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Teraz już serduszko nei zwalnia, czyli faktycznie była to tylko fizjologia..... Mój mały klocek ma już 720g :D Wasze dzieci też takie duże?? Czy tylko mi się wydaję, że mały klocuś się szykuje hehehe

No i byłam dziś w poradni zapisać się do diabetologa.... za tydzień mam się zgłosić do pielęgniarki i później będę miała ustalony termin do lekarki. Ale Pani mi powiedziała, ze ciężarne mają pierwszeństwo i aż tak długo się nie czeka ;) chociaż taka dobra wiadomość....

No i jeszcze Wam się pochwalę, że kupiliśmy dziś nosidełko i wanienkę :) łał :D cieszę się, ze coś posżło do przodu ahhaha

Cornick... współćzuje.... już Ci kręgosłup doskwiera a gdzie tam koniec lipca :( ja będę trwała z Tobą do tego czasu ehhehe :) bo też mam na sam koniec termin :)

Dziewczyny mam takie pytanko....

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Tak narzekałyście to teraz czytajcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032705 przez madzialenka
A ja z checia czytam takie posty;) Magmus zeby bylo mi ostatni raz jak mowisz ze czasu nie masz;)) co do tych piersi mi jeszcze nic nie leci,ale tak to z pewnoscia siara;))
Ciesze sie ze z maluchem wszystko ok u Ciebie;))
Ja sie pochwalic moge jedynie tym ze od poniedzialku wchodzi mi elektryk a w nastepnym tyg ekipa i robi pokoj Filipa;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032717 przez Lustigpaula
U mnie to pewnie też siara,ale sama nie leci,tylko jak ścisnę pierś albo zdarza się jak leżę na brzuchu to coś mi tam poleci.

Dni mijają mi ostatnio tak szybko,że nie mam dobrze czasu poleniuchowac. Mam ogromną ochotę wsiąść na rower i gdzieś w samotności pojechać,ale mam zakaz od swojego,bo co jakbym sie przewróciła..im większy brzuch się robi tym bardziej mi pomaga w domu-chociaż coś ;).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032720 przez magmus88
Lusti - powiem Ci, ze samo z siebie tak nie leci... ale zauważam często, ze leci jak mam te nakładki na sutki (noszę, zeby mi sutki nie ocierały o ubranie) głównie po domu bo na ulicę bym w tym nie wyszłą hehehe. I to chyba je tak bardziej stymuluje....

No ja też bym pojeździła na rowerze.... ale zamiast tego boli mnie TAM jakbym kilka ładnych godzin jeździła na rowerze ehheeh

Madzia, o u CIebie też remoncik.... z jednej strony fajnie - zawsze coś nowego a z drugiej znowu tyle roboty.... hehe. Znam to na własnym przykładzie. Jeszcze nie doszłam do porządku po tym malowaniu....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032763 przez Sevilla
Magmus to siara. Ja mam już od 18tc, a z młodym miałam dopiero po porodzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032770 przez Carollat
Witam się i Ja ;)
jestem lipcową mamusią :) termin mamy na 20 lipca .
Chciałabym do Was dołączyć , pozdrawiam serdecznie wszystkie Lipcóweczki !

Jak się czujecie ? :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl