BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035829 przez Justyna89


A to ja i moja gwiazdeczka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035833 przez Justyna89
Troszkę nadrabiam, otóż ja z wyprawką nadal stoję w miejscu. Ciuszków mam 2 pełne duże siaty ale czekają na wypranie i potem prasowanie. Wózek kupiony, na łóżeczko czekam, w planach mam zamówić pościel w najbliższym czasie no i jechać kupić rzeczy kosmetyczne dla Maluniej plus ogarnąć torbę do szpitala (bo póki co to za sukces uważam to,że w końcu w tą torbę się zaopatrzyłam hehe) i tak pomalusiu byle do przodu. Wizytę mam 9 czerwca w czwartek a przed wizytą mocz, morfologia i jakiś odczyn coombsa mam zrobić.
Jeśli o ZUS chodzi to tylko nerwa mi ruszyli, zwolnienie mam od 21 kwietnia i patrzyłam sobie własnie dziś na konto pue zusowski i co? i oczywiście odmowa przyznania chorobowego, przyczyna nie jest podana (jest tylko informacja że data decyzji to 6.06.2016 więc pewnie w poniedziałek wyślą skurczysyny pismo w którym podadzą przyczynę. Tak to właśnie jest prowadzić działalność, miesiąc w miesiąc płacić im kasę a jak potrzeba to umywają ręce. Szkoda nerwów na prawdę. Ciekawa tylko jestem jak będzie z macierzyńskim, jak tylko dostanę pismo to od razu z nim jadę dowiedzieć się co i jak i nie odpuszczę!!! Nie po to co miesiąc wywalam kase żeby teraz im odpuścić o nie nie.
Poza tym mocno Was wszystkie ściskam (no może nie za mocno, żebyście nie urodziły przedwcześnie hehe), pozdrawiam i dużo siły życzę na kolejne dni i tygodnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035835 przez magmus88
Justyna - nie gwiazdeczka a kokardeczka :) hehehe śliczny brzuś :)

Kurcze... z tymi ZUSami nigdy nic nie wiaodmo.... ech

Zapomniałam jeszcze, ze w przyszły czwartek mam wizytę u mojego prywatnego ginka. Ale tam zadnych badań nie muszę robić, tylko USG :) zobaczę ile przytył :D ehhe. Od siostry znajoma znalazła się w spzitalu... ma termin na koniec czerwca. W poniedziałek zaczeli szykować pokój a we wtorek była już na oddziale. Dziś mi siostra dzwoniła, ze jeszcze 2,3 dni i mała będzie z nimi :D Taką informację jej przesłała....
Mój mężu tak się wystraszył, ze wczoraj kupił farbę do łóżeczka a dziś już przyniósł szufladę z łóżeczka do domu i będzie malował może przez weekend hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035839 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035841 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035842 przez kameame
Hej dziewczyny :) ale śliczne brzuszki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035843 przez kameame
Ale sie napisałam i znowu wiadomość zniknęła :/ ehhh

Madzia moze jeszcze zmieni zdanie :) szkoda ze pod koniec nagle tak postanowił, bo dla mnie tez to jest ważne i złe bym sie z tym czuła. Moze jeszcze przemyśli :) synek jaki super chłopak, wyyysoki sie wydaje bardzo ;)

Współczuje Wam tych historii z zusami, najgorsze ze czasem to zależy tylko od tego na jakiego urzędnika trafisz. Masakra jakaś :/

Cornick trochę sobie liczą za ta dostawkę. Nie wiem ile kosztują takie ale wydaje mi się że trochę dużo chcą. Ale jak masz kasę odłożoną a tylko to jest odpowiednie no to chyba nie masz wyjścia. Ja materac tez mam z pianki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035844 przez kameame
A gdzieś z tym czopem słyszałam, że może odejść nawet kilka tygodni przed rozpoczęciem porodu. Ale lepiej się oszczędzać wiadomo.

Sewi niezły numer młody Ci zrobil. Powiem na pocieszenie Że nie tylko twój syn ma takie pomysły, ja też kiedyś tak zrobiłam jak byłam mała. Teraz mama co jakiś czas o tym przypomina haha :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035847 przez Lustigpaula
Jestem po wizycie kontrolnej, od początku +10kg, w tym przez ostatni miesiąc doszły mi 4kg, więc ciekawe jak będzie teraz :) na dobrą sprawę został mi tylko miesiąc,kiedy ten czas zleciał to nie wiem. ;) Lekarz zwrócił uwagę na twardy brzuch, kazał brać 3razy dziennie po tabletce nospy, a jak nie będzie poprawy to jechać do szpitala. Na opuchnięte nogi kazał leżeć, a jak tu leżeć jak każda z nas popindala jak mróweczka aby wszystko dopiąć na ostatni guzik. Teraz wizyta za 2 tygodnie, będę miała robiony ten wymaz na paciorkowca (koszt 30zł).

Co do wyprawki to najważniejsze - łóżeczko sobie stoi :) , materac mam painka-kokos-gryka (nie wiem w jakiej kolejności :cheer: ). Czekamy na wózek,za tydzień powinien być. Z wyprawki jeszcze sporo brakuje, najmniej mam ubranek,będę miała golasa :evil: i muszę w końcu wejść do apteki, bo tam pewnie trochę kasiorki zostawię.

I co tu dużo mówić o ZUSie , na zwolnieniu jestem od marca,a ZUS dalej nie dał mi odpowiedzi mimo,że do 25 maja miała być podjęta decyzja. Planujemy napisać skargę z racji tego, że nie przestrzegają terminu a nie przyszło żadne pismo o przedłużeniu postępowania, telefonicznie też nie idzie się nic dowiedzieć. :pinch: Justyna jak najbardziej się odwołaj,skoro prowadzisz działalność już jakiś czas to jak nic wygrasz. Najgorsze tylko to czekanie ;/

Cornick czemu wyrzucasz baldachmi? nie byłam do niego przekonana,wydaje mi się, że to łapacz kurzu, ale teściowa się uparła, że na lato nam kupi na całe łóżeczko,bo się przyda jak ochraniacz na np. komary ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035852 przez claudii09853
Witam :)
Cornic ja zamówiłam wczoraj łóżeczko te na allegro co podałaś linka za 465zl;)heh ale zbieg okoliczności że też na nie patrzylas :)
Mi też twardnieje brzuch dzisiaj nawet bardziej a mała taka aktywna że skóra boli heh:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035855 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035856 przez Lustigpaula
Cornick ile?! 750 :dry: co Ty wpakowalas w ten koszyk?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035857 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035858 przez madzialenka
No i my w domku..wystep udany ,mlody po dmuchancu poobdzierany,bo goraca byla powierzchnia i lokcie obtarl..a moje nogi tzn kostki jak lydka w pewnym momencie az sie wystraszylam,troszke do gory nogi wzielam,minimalnie puscilo,ale brzuchol ciagnie...chyba jednak zaczne lezec wiecej,ale kto posprzata w domu,umyje naczynia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl