BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035622 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035625 przez madzialenka
A ja pralam w proszku bobini. Minimalnie mial zapach.. Ale z malym pralam tez w nim.ja w pepco kupilam keszcze dzis 3biale tetry jedna kolorowa flanelowa co bedzie robic za kocyk wtazie w , jedna paxzle podkladow poporodowych i 4 na lozko i 2pary majtek wielorazowych bo jednorazowych juz nie mieli w aptece a bardziej sie oplaca kupic je bo za ta sama cene jest ich 5,a i jeszcze w pepco majtki zwykle czarne po 2zl dorwalam..bo jak mowicie ze w takich mozna smigac..jak rodzilam to krzyczeli nawet ze sie w tych jednorazowych chodzi..zamowie jeszcze dzis przescieradlo na przewijak ,butelki ze dwie i smoczek awaryjnie.

Cornik u mnie tak bylo tydz yemu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035626 przez kameame
Cornik - fajne zdjęcie :D i sporo tych jasnych :))))

lekarz stwierdził, ze to geny bo mój mąż najmniejszy nie był jak się urodził, sama już nie wiem :)

Magmus- według tego co wpisał lekarz to wtedy był 33 tydzień + 2 dni :)
Podziękowania: Cornick

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035634 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035636 przez Karington
Moja ostatnio podała długość w 29 tyg. Mała miała 40 cm.
A jak byłam na 4d to lekarz mówił, że ona nie podaje długości bo dziecko jest już duże i się rusza;) haha
Zobaczymy, teraz idę 16 czerwca i pewnie mi poda długość..;P

Ja z ciuszkami nie szalalam jakoś strasznie..pierw niech się mała urodzi, i zobaczymy jak długo ponosi 56 cm i 62 potem mogę kupować;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035643 przez madzialenka
Ja tez mam i na 56 i na 62,choc zakladam ze mala bedzie duza tak jak syn i za dlugo nie ponosi tych 56 no chyba ze utodze wczesniej;))

Cornick zerkalam na pizamki u nas byly naprawde ladne po 19.99 co prawda odpinane po srodku badz wcale a ja kupilam badziew na targu po 28 zl...przeplacilam;/

Ja w sobote bede prasowac ciuszki,jakos wyprane leza ale bie ma kiedy wyprasowac..leza u mamy poki co by nie ukurzyc.

Ja od rana na nogach,maly dzis na rano pojechal do przedszkola,maja proby w kinie na przedstawienie na zakonczenie roku...ciekawe czy tym razem uda mi sie obejrzec wystepy...bo jak nie to sie zalamie chyba..w ub roku jak bylam to mnie duma cholernie rozpierala i lezka w oku sie krecila gdy recytowal,badz tanczyl...ehhh yen czas leci..jeszcze niedawno na cycu mi wisial mam wrazenie a tu masz,od wrzesnia do szkoly idzie...a wczoraj w pepco zapewnil mi i klientom kupe smiechu mowiac: mamo wez urodz za te dwa tygodnie bo juz nie moge sie doczekac kiedy Zuzia sie urodzi..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035645 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035646 przez madzialenka
Hahah Cornick ciagac jak ciagac ale syaram sie go uswiadomic ze mala bedzie plakac byc moze i w nocy i w dzien i ze trzeba przewijac,przytulac,karmic,chetny jest do karmienia butelka juz od jakiegos czasu i to powtarza;)boje sie ze jak zderzy sie z rzeczywistoscia,to mala bedzie chcial wepchnac znowu do brzucha;)))dlatego tez jego pokoj dzieli kuchnia i salonik od Zuzki pokoju;) P sie smial kiedys ze on jej pokoj zrobi w wytlaczankach po jajkach by wygluszyc wszelkie nocne alarmy bo jak on sie wyspi????!! No szczena mi opadla..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035651 przez Karington
Dobrze ze młody ma takie podejście.. Znam dużo przypadków gdzie dzieci były zazdrosne o swoje rodzeństwo gdy te jeszcze było w brzuchu.

Do mojej wizyty jeszcze kupę czasu;) a ja już bym chciała mała zobaczyć.. Muszę się wybrać kupić kosmetyki chce te z emolium.. Czytałam że są bardzo fajne;)

Ciuszki prasuje tylko z jednej strony ( tej co przylega do skóry) z dwóch by mi to też troszkę zajęło;)

U mnie przyjechali drzwi zamontować i nie pasowały, zaczeli kluc futryny co wiąże się z tym że mam całą łazienkę i garderobę do sprzątania;((( wrrrrrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035652 przez magmus88
Hej! :)

Dobrze, ze spojrzałam w kalendarz.... byłam pewna, ze wizytę mam na 13... okazuje się, ze na 14 :D

Cornick ... przypomniałas mi jedną piosenkę.... Chyba, ze o to Ci chodziło hehehe. Musiałam sobie aż puścić Daab :)

O Madzia - przygotowania pełną parą :) hihih Pokoik super :) tez mam zielony :P

Cornick - z tego co wiem do wielkości już nie podają, tylko wagą operują :)

O kari... widzisz :D a jednak podają długość hahaha

Hehe - Madzia szykuje się super starszy brat :)

Cornick... ciesz się, ze wywija tym siusiakiem... bo u mnie ta płeć taka ciągle ze znakiem zapytania jest hehehe.
Dziś znowu przycisnę lekarza.... chociaż wiem, ze on ma tam słabe USG :( ale za to za tydzień w czwartek idę prywatnie, więc moze on zobaczy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035658 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035659 przez madzialenka
Magmus ten zielony to na opakowaniu taki podrobiony bo pod zolc podchodzi;)) ale mlody wybieral sobie kolory wiec juz wyboru nie mial;) musial miec takie;))
Zaraz ide wstawic pranie,obrac ziemniaki i na 14 po mlodego smignac. Od rana weszlam w ogrodek,troche porobilam i musialam sie schowac bo skwar niemilosierny,pewnie przywlecze cos popoludniem z grzmotami,tak jak wczoraj.
Ja wizyte mam w czwartek popoludniu,po 5tyg sie zobacze z lekarzem,zobaczymy czy sprawdzi na usg albo zbada czy wszystko jeszcze zamkniete w srodku;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035674 przez Sevilla
Madzia ty brzucholem się pochwal.

Ja mam wizytę dokładnie za tydzień :)

Dzisiaj poprasowałam pierwsza turę ubranek, na lince schnie drugą a w pralce trzecia partia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035675 przez madzialenka
Sevi jak gotace zelzako podrzuce Ci swoje do prasowania hmm?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035677 przez lovemybabies
Wy już prasujecie a ja i jeszcze nie zwiozlam ubranek do prania :) muszę jakąś dodatkową komode albo słupek kupić bo nie pomieszcze rzeczy.
mam dzisiaj taki śpiący dzień... skwar, duchota... mogłoby popadać :)

] [/link]

[/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl