BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 11 miesiąc temu #1035933 przez kameame
Hej dziewczyny ;)

ja kupowałam wszystko stopniowo, bo tak to byłoby ciężko. Trochę do mieszkania (jeszcze brakuje paru rzeczy:P) a trochę dla małej i tak powoli powoli.. zostały pampersy, ocnetnisept, szczotka do butelek, herbatka laktacyjna i kosmetyki do kąpieli dla małej. Także myślę, że już z górki :) ale lekko nie było :P

Wczoraj nakleiłam naklejki w pokoiku małej, takie szare chmurki uśmiechnięte i kropki ;)

Ja też popijam mleko cały czas;P a w te upały non stop woda i sikam jak szalona ah ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035934 przez kameame
Cornik myślę,że ten piankowy powinien być ok. Sprawdź może jeszcze jego twardość. Ja szukałam własnie całego piankowego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035945 przez magmus88
Kame - i Twój sposób był chyba najlepszy heheh. Ja też miałam taki zamiar ale po prostu mi nie wyszło.... hehe.
Za to w ostatnich dniach zrobiłam dwa razy większe zakupy na allegro i pozostaje mi czekać na przesyłkę... jak już dojdą te rzeczy to będę o wiele spokojniejsza...

Mi została jeszcze piżamka - ale wszystko mam już wybrane, czekam tylko na darmową przesyłkę :P, termometr, druga pościel na zmianę, i kosmetyki dla malucha (coś już mam, ale to drobiazgi)... i w sumie chyba tyle.... okaże się w praniu :D podgrzewacza narazie nie kupuję.... jedynie bujak za mną chodzi. Ale też narazie się powstrzymam :)

Kame, uszyłaś coś nnowego? Jak zasłonki??

Anna - jak dobrze pamiętam, jeszcze na początkach watku wspominałaś coś o szumisiu, ze będziesz sama szyła. Udało Ci się?? :) Pochwal się ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035955 przez kameame
Magmus jaka pamięć :D

Do mnie dziś wózek przyszedł ale tylko z wierzchu zobaczyłam jak wyglada bo cieżko rozpakować samej a maz do wieczora w pacy :/

Tez myślałam o bujaku ale kuzynka dla mnie coś ma i narazie czekam i zobaczę :P a jak ona nie da to moze w jakimś prezenciku od kogoś :P
Uszylam jeszcze kilka ubranek spódniczka spodenki sukienka i bluza i narazie przerwa :) cierpliwości brakuje juz hyhy zasłonki uszyte juz dawno ale czekam aż maz okno umyje i wtedy zawieszę i pokaże :) mam nadzieje ze bedą sie fajnie komponować z pokoikiem :)
Kolor jest troszkę bledszy w rzeczywistości niż na zdjęciu. Jeszcze tylko listew na dole brakuje :P

Muszę sie zabrać za ostatnie prasowanie ale nie chce mi sie :P dobrze ze malutko tego :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035963 przez Anna1991
Niestety Magmus brak środków uniemożliwiło mi wszystkie plany. :( Misia szumisia nie uszylam ale dostalam fajną maskotkę sowe i w nią prawdopodobnie wszyję. :) Ale tez mam inne pasje poza sprzątaniem wiec jeszcze korzystam z wolnego czasu. :) Dumam czy na zime nie zakupić podwójnego wózka. Moze ktoś mi w ratach używany sprzeda. Zobaczymy bo jeszcze do tego pomyslu sie nie przekonałam. :) Ja jestem wogole w tyle ze wszystkim. Teraz mi sie przypomnialo ze musze jeszcze do wyprawki dopisać różne baterie bo do bujaczków, karuzel, pozytywek, szumisia.... Tego sporo sie nazbiera. :) Teraz nawet jak bedzie sie walić palić to z tych pieniedzy z Zusu co teraz przyjdą kupuje wyprawkę. Bylam dzis na Usg i mlody waży 2200g. :) i co najważniejsze ulożony główkowo. Caly czas trzymamy sie terminu 13 lipca. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035993 przez madzialenka
Czesc kobitki,jak po weekendzie? Pokoj Zuzi juz malujemy,sufit na bialo juz jest,jutro sciany malne;)

Ja mam nadzieje ,ze w tym miesiacu bedzie decyzja czy lapiemy sie na 500+ dla pierworodnego to 1500 by wpadlo akurat na narodziny ;) zobaczymy.pozniej latanie po urzedach bleeee a i mlody od wrzesnia do szkoly wiec wuprawka nie lada sie tez szykuje..ehh :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035996 przez Lustigpaula
Wgl gdzie skladamy wniosek o to 1000zl z tytulu urodzenia dziecka? Mops? I wystaczy sam akt urodzenia?
Takie "przyjemności" sobie sprawuje,że jeżdżę z brzucholem pociągiem,modląc się aby tylko żadne skurcze nie przyszły :cheer:...nie myślałam,że będzie mi tak ciężko w tym ostatnim semestrze,a taryfy ulgowej brak.

Brzuch cały czas twardy,nospa nie pomaga,mam nadzieje,że położna znajdzie dla mnie jutro czas i wymaca i coś poradzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1036001 przez lovemybabies
Dziewczyny przepraszam żE nic się nie odzywam ale miałam ślub. Swój ślub :) przygotowań tyle... Latania, załatwiania...
Czułam się nadzwyczajnie dobrze aż dziwne. Nic mi nie dolegalo, tak jakby Mały wiedział ze ma troszkę przystopowac :)

] [/link]

[/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1036007 przez madzialenka
Love zatem gratuluje i szczescia zycze;)
Ja to juz ochoty bym nawet nie miala teraz na slub:))

Karington bo Ty na studiach jestes prawda? Tez podziwiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1036014 przez medicanet
Szanowne Przyszłe Mamy
Mamy świetna wiadomość. Badania KTG możecie już robić w domu, bez chodzenia do przychodni czy lekarzy. uruchomiliśmy wypożyczanie aparatów domoweKTG, które dostarczamy do domu na okresy tygodniowe. Aparat jest urządzeniem medycznym, który zaraz po wykonaniu wysyła badanie KTG do Centrum Medycznego, gdzie lekarz/położna odczytuje je i sprawdza czy wszystko jest w porządku. W każdej chwili można się kontaktować z Centrum i wyjaśniać watpliwości. Zapraszam do odwiedzenia strony www.domowektg.pl lub kontaktu z nami 786209614.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1036015 przez madzialenka
Zapomnialam dodac ze mialam fatalna noc,chodzilam w te i we wte do mlodego bo tak go stopy rwaly...;( znowu szybko rosnie ;(jestem barfziej nieprzytomna nizeli mialabym nie spac wcale

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1036024 przez Justyna89
Madzialenka znam ten problem od podszewki, Mój synek też raz na kilka miesięcy ma te bóle wzrostowe i wiem doskonale jak to umęczy dzieciaczka :( A o przespanej nocy można wówczas zapomnieć. Polecam masaż z użyciem altacetu, u nas przynosi ciut ulgę.
Ja po pobraniu badań, jutro odbieram wyniczki w w czwartek wizyta. Także Karington dopytam lekarki o wagę mojej Gwiazdy,ale na poprzedniej wizycie już mi lekarka zapowiedziała,że do porodu mniej niż 3500g nie będzie miała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1036035 przez madzialenka
Ja wiem ,ze te rwy sa normalne bo ja sama pamietam za dzieciaka jaki to byl bol ze faktycznie sie plakalo...ja jednak malemu nigdy nic nie dawalam tylko masowalam,dzis bylo na tyle zle ze dalam paracetamol nawet ktory chwilowo pomogl...w dzien na szczescie tak nie odczuwa tego bolu..no voz,trzeba przezyc;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1036036 przez Anna1991
Odnośnie becikowego. Akt potrzebny urodzenia, zaświadczenie o dochodach z Urzedu Skarbowego, jakiś dokument o składkach z Zusu, ja jeszcze musialam za jakiś miesiąc zaświadczenie o dochodach za poprzedni rok od szefa dostarczyć, i jakiś pit i wypełnić wniosek. Ale to chyba różnie z tymi dokumentami. Mops daje wniosek do wypełnienia i wytyczne. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1036038 przez lovemybabies
Materac kupuję kokos gryka. Dzisiaj będę miała pierwszą turę do prania ubranek po pierwszym synku... aż się boję :)
Podkładów tyc dużych nie kupuję tylko te większe podpaski z Belli.
Łóżeczko już jest. Młodemu muszę kupić jakieś rozsuwane tylko.
Urodzenie dziecka 1000zł to w mopsie.

] [/link]

[/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl