BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 10 miesiąc temu #1037516 przez madzialenka
Bo grzecznie siedzą do terminu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037518 przez Sevilla
Madziu do mamy :) Obiecałam małemu i mamie, że przyjedziemy. Ja korzystam i odpoczywam od domowych obowiązków. Trochę spacerków, ewentualnych odwiedzin rodzinnych, ale sielanka zaraz się skończy i w niedziele do domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037519 przez madzialenka
Aaaa faktycznie coś wspominalas,zapomniałam:)) to na ile byliście? Mężu umiera z tęsknoty pewnie:)) hahaha ciekawe czy dom cały jeszcze pod waszą nieobecność:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1037522 przez Sevilla
W sobotę przyjechałam :)

Myślę, że dom cały, bo mąż od 7 do 21 w pracy przez cały tydzień.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037524 przez madzialenka
Hahahha biedny:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037529 przez magmus88
Hej :)

Wchodzę na forum, widzę 20 nowych wiadomości... już myślę, któraś pewnie na porodówce :PP obstawiałam Madzie :) a Tu tylko pogaduchy ehhehe.

Nie narzekajcie, że będziecie ostatnie.... ja z Cornick zamykam tyły :PP Ja mam 28 a Cornick ostatniego jak się nie mylę hehe więc nic się nie bójcie... ostatnie napewno nie będziecie :) ja czuję w kościach, ze sierpień będzie mój! Jak nic :)

Ja niedawno dopeiro wróciłam od siostry... padam :) Dostałam znowu parę ciuchów, parę zabawek. Powoli nie mam już gdzie tego trzymać :(

Sevi - fajny odpoczynek :) Odpuścić sobie domowe obowiązki... fajna sprawa :) Ja właśnie się dowiedziałam, ze jutro zostaje ze wszytskim sama, bo mąż idzie dodatkowo na rano do pracy.... Więc sprzątanko zostaje na mojej głowie....

Poza tym chciałam zapytać czy miałyście kiedyś kurzajkę?? Bo mi się pierwszy raz przypatała na stopie... i teraz się trochę martwię czy nie wdało mi się jakieś zakażenie.... Wiecie, sandały - kurz..... Smaruję różnymi specyfikami, wcześniej mnie nie bolało ale teraz zaczeło.... coraz ciężej mi się chodzi bo nie mogę na to nadepywać... Jak nie bolało to było ok..... ech.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037536 przez Sevilla
Kurzajki w którymś momencie bolą, jak są w miejscu mocno eksploatowanym. Najlepiej iść do dermatologa, myślę że w ciąży nie ma przeciwskazań do ich wymrażania, bo zabieg jest miejscowy.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037538 przez madzialenka
Sevilla no akurat w tym momencie nie pomyślałam też i o Tobie:) wybacz:).
No i kolejna noc za mną,zasnelam po 3,głowa boli jedynie od..No właśnie nie wiem od czego..i nadal cisza...jobla dostanę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037542 przez magmus88
Hej hej :)

No właśnie Sevi byłam u dermatologa.... i kazała mi smarować drodacidem... no to smaruje... W sumie to były 3 kurzajki - tych 2 już nie ma, a ta jedna - największa została.... Ale lekarka powiedziała, że one są na tyle malutkie, że to powinno pomóc. Na te 2 pomogło... a z tą ostatnią jest gorzej.... zobaczymy jak to będzie. Jak się nie poprawi to pójdę do niej jeszcze raz.

Muszę jakoś mojego małego rozruszać.... bo coś nie chce się ruszać - i mnie trochę denerwuje :PP

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037574 przez magmus88
Madzia! Melduj się ;D

Ciekawe jak tam Claudii z maluszkiem :)
Podziękowania: Lustigpaula

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037575 przez madzialenka
No to Cię zmartwie Magmus bo ja w domu nadal:)) P zrobił mi jubel bo montowal okap w kuchni i pełno kurzu bo w suficie dziurę kul do wylotu i tak sprzątam całe popołudnie a jak już zaczęłam to cały dom,kurze,podłogi,odkurzanie itp.czaje się na te okna ale deszcz pada..już mnie nosi poprpstu:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037576 przez madzialenka
No i ciekawe jak Lustig:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037580 przez Lustigpaula
czesc dziewczyny ;) Aleksik tydzien temu sie pojawil na święcie i nie moge w to uwierzyć. Jest kochanym aniolkiem,który dużo je w dzień i ladnie spi w nocy. ;) .
Jutro przyjdzie położna go zważyć,jeżeli ładnie przybrał to bedziemy mogli zacząć werandowanie. :)
Jedyny "problem" jaki mamy,to nawał pokarmu przez który sutki mam dwa razy takie i mały nie daje sobie rady ich ssac, wiec jedziemy z butli,ale ważne,że na moim pokarmie. Położna pocieszyla,że nawal dlugo nie trwa i mam odczekać i sie nie denerwować.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037582 przez Ewaaa1988
Lustigpaula :kiss: :kiss: :kiss: Gratulacje!!! Czemu szybciej sie nie pochwalilaś? Ty ty ty niedobra!!! :cheer: Ale twoj slodziak jest przeuroczy :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037585 przez Lustigpaula
Ewa, jak się nie pochwalilam jak się pochwalilam :laugh: .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl