BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 10 miesiąc temu #1037200 przez Ewaaa1988
Lusti gratuluje! :kiss:
Moja kolezanka tez miala termin na ok 20lipca i tez wczoraj urodzila malutka coreczke 2800g i 54cm 9/10pkt przez cesarke bo wody jej odeszly a skorczow nie miala. Mala dali jeszcze pod inkubator.
I ja tez tak jak Karington jestem tak podekscytowana tymi porodami ze tez juz bym chciala moja kruszynke tulic :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037201 przez magmus88
Hej :)

U mnie dziś też pogoda bardzo komfortowa :)

Lusti!!!!!!!!!!!!!!! Moje gratulacje!!! I jaka fajna data urodzenia hehe. Same szóstki :) Masz już maleństwo przy sobie... aż nie umiem się doczekać jakie to uczucie :)

Kari... ja dopiero na 28 :D ehhe więc jeszcze później....

Cornick a co tam u Ciebie?? Zameldujs ię chociaż, ze wszystko ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037205 przez Karington
To wcześnie urodziła.. Jak miała na 20 lipca.
Ja odstawilam nospe i bałam się że przyjdą skurcze ale jest ok. Nawet brzuch się tak mocno nie napina. Heh

Narazie cieszmy się chwilami spedzonymi samotnie;) haha a jednak w dwupokojowe:P

Jeszcze nie mam wózka kurka.. Niech już dzwonią że do odbioru;)

Idę coś zjeść... Może lodzika.. Huhu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037207 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037222 przez Sevilla
Cornick ja również jej ruchliwości nie przypisuje żadnego znaczenia :)

Ja wczoraj z mamą w teatrze byłam, chyba ostatni raz na przedstawieniu byłam w liceum, a więc spokojnie 10-12 lat temu. Łoo matko!!! Dziś pochodziłam po galerii i się wściekałam, że takie wyprzedaże a ja nic. Choć powiem szczerze, że chyba bluzki mogę jakieś kupić, bo tu rozmiarowo będę pewnie tak jak przed ciąża, zwłaszcza, że większość bluzek wchodzę, oczywiście nie licząc brzucha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037251 przez Justyna89
Lusti ogromne gratulacje dla Ciebie i tatusia :D Zdrówka dla Was i wszystkiego co najlepsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037277 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037280 przez madzialenka
hej Hej. Cornick ja matę kupie po porodzie tak na spokojnie..mnie katar trochę jeszcze trzyma.brałam prenalen na gardło....:/

U nas znów gorąco...z czego nie jestem zadowolona.. lustig zazdroszczę Ci maleństwa przy sobie,kiedy wchodzić cie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037282 przez Anna1991
Nie doradze Ci niestety Cornik nic na gardło. Najlepiej wybierz sie do apteki... napewno doradzą. :)
Odnośnie maty. Ja mam. Fisher Price. Nic niezwyklego wiec ci nie doradze. Fajnie chyba jak ma po bokach oslonki bo dziecko sie zaczyna turlać i czesto ladowało mi na terakocie. :P Niestety dziecko bardzo krotko korzysta z maty. Bardziej korzystałam z pozytywki ktora byla przy niej. :) Tym razem nie bede korzystać z tego typu urozmaiceń bo nie wyobrazam sobie pozostawić dziecka z jej małym rodzeństwem. Rozłożyłam kolyske a córka nie daje jej spokoju. Chce tam siedzieć... Kładzie się... Mam nadzieje ze zaspokoi swoją ciekawość i da jej spokój. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037285 przez madzialenka
Ehhh gorąco znowu,ja piore pościel, szykuje obiady chłopaka do zamrozenia by nie poumierali z głodu jak mnie nie będzie lub co gorsza by nie zywili się pizza lub kebabami:)) mam w planach pomyc okna jeszcze:)) i wysprzatac w domku,bo auto już ogarnelam:) jak się czujecie mamusie,zameldujcie się wszystkie,wrzuccie po zdjęciu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037288 przez magmus88
Hejka :)

Och teatr.... bardzo lubię :)

Cornick... a jakie imiona w ogóle chodzą Wam po głowie? Macie jakieś typy? Co do butów... ja też tak mam ahha same buły ściśnięte paskami hehehe. I kostek w ogóle nie widać! A jak na moje gabaryty miałam naprawdę szczupłe stopy.... Jeszcze kilka dni temu, pamietam jak zapinałam paski na drugą dziurkę.. spokojnie zapiełabym na 3..... a wczoraj nie umiałam na 1!!! Masakra :) A na gardło, nie mogłabyś takich brać?? www.doz.pl/apteka/p63688-Prenalen_Gardlo...nia_bez_cukru_16_szt .

Co do maty, mam dostać od siostry, bo ma swoją nieużywaną... nawet nie wiem dokąłdnie jaką... ale też jakoś specjalnie nie przywiązuje do tego wagi.... :) Byle stymulowała zmysły :)

Madzia :D Szalejesz! Ja zaraz też stawiam pranie, obiad zrobiłam... ale wszystko na spokojnie hehe. Dostałam wczoraj od mamy następne pudło z ubrankami, wypranymi i wyprasowanymi. Teraz je musze gdzies ulukować w mojej mega wielkiej komodzie :D

Jutro idę z koleżanką do znajomej która urodziła w dzień dziecka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037289 przez madzialenka
Magmus ale najlepsze jest to,że zjadłam. I muszę się położyć na godzinkę:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037300 przez Sevilla
Haha a ja się czuje jakbym miała piłkę miedzy nogami, a moje krocze jakby było nabrzmiałe i spuchnięte. No nic fajnego ...

Cornick ja byłam na spektaklu "O co chodzi", a we wrześniu pod koniec chyba zaciągnę męża na "Szalone nożyczki"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037314 przez magmus88
Ja jak pochodzę dłużej to czuję małego, że naciska na krocze....

Dziewczyny... możecie być ze mnie dumne :P dopakowałam torbę :D Tzn kosmetyczkę, bo głównie tego mi brakowało heheeh.
Tzn wszystko przejrzałam jeszcze raz.... Naszykowałam mężowi osobno ubranka do wyjścia, które będzie musiał na koniec przywieźć.
Muszę jedynie dopakować krem do twarzy i ładowarkę. No i wodę kupię sobie wcześniej... zeby potem po sklepach nie jeździć hehe.

Jestem gotowa... chyba :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037321 przez madzialenka
A ja dostałam od teścia sloj jagód i zrobiłam 10 słoików tego pół litrowych,właśnie się wekuja:)) odkurzacz odmówił posłuszeństwa i nie odkutzylam jedynie:) dziś Pzyszly mi butelki z tt,Mata na mayerac nieprzemakalna i bepanthen i Frida do niska,a w czwartek ma przyjść pościel która domowilam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl