BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 1 dzień temu #1060744 przez magmus88
Mam pytanie z innej beczki :)

Myślałyście już o kolejnym foteliku? Albo mamusie doświadczone - na co zwaracać uwagę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 dzień temu - 7 lata 1 dzień temu #1060771 przez madzialenka
Trzeba popchnac bo jak zawsze Magmus zaczyna stronkę; )
zła pogoda przyszła i do nas.nadal się inchalujemy ją czuję poprawę po antybiotyku.dzieci też ciut lepiej.

Cornik, Lustig gdzie jesteście?Sevilla i kameame

No to co do Fotelików to Zu jeździ już w tym od 9kg z bazą do 18kg.wiem z doświadczeń innych mam że dziec mając nawet 15juz w nie się nie mieszczą ale są wygodniejsze od tych co są od 9-36.ja z małym miałam właśnie ten od 9-36 i do tej pory jedzi na poddupniku;)ma 7 ponad lat i 24kg predzej wzrostem przejdzie na możliwość jazdy bez fotelika niż tymi kilogramami.na co zwracać uwagę?na opinię innych mam;))posoedz poczytaj najlepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 dzień temu #1060774 przez magmus88
Madzia - dzięi :D nawet nie zauważyłam, ze rozpoczęłam stronę :D

Czyli Zu już jeździ przodem do kierunku jazdy?

Ja jedynie wiem tyle, zeby kierować się punktami w testach ADAC. Liczyłam, ze doradzicie mi cos takiego - praktycznego ehehhe.

Trochę już czytałam, bo małemu zaczynają wystawać nogi.... i wiem tyle, zeby nogami się aż tak nei przejmować jak główką. Mamy teraz maxi cosi cabriofix. On jest do 13 kg. Także jeszcze chwile poczekamy.... myślałam, że bede musiała już wymieniać ze zwględu na te nóżki....

Siostra ma później ten do 36 i mówi, że sobie chwali... że nie będzie musiała kupować nowego. Ale Madzia może masz racje... że prędzej wyrośnie z niego niż przekroczy wagę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 dzień temu #1060776 przez madzialenka
Magmusiku uwazam ze te co sa od 9-18sa bardziej przystosowane do wielkosci malucha.w tym od9-36nie ukrywajmy mimo wkladki dziecko sie w nim topi;))to ze nozki wystaja to nie ma znaczenia glowa nie moze wystawac do polowy zaglowka.my zmieniliśmy bo Zu łatwiej zapakować do auta i wypakowac z niego niż wyciągać z nosidla.;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 dzień temu #1060780 przez Ewaaa1988
Milenka tez juz od stycznia czy lutego jezdzi w tym od 9kg przodem do jazdy i jest mega zadowolona ze widzi wszystko, świecący kokpit samochodu, ruchome wycieraczki w deszczu itd itd no i przede wszystkim tatusia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 dzień temu #1060782 przez magmus88
Mimo wszystko uważam, ze bezpieczeństwo jest tu najważniejsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 dzień temu #1060783 przez madzialenka
I tu się zgadzam z Tobą w 100%ale przyznam że z małym więcej byliśmy mobilni niż z Zu; )teraz jednak wszędzie spacerkiem z mala;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 dzień temu #1060790 przez Smerfetka005
Madzis ile czasu Zuzia juz jezdzi w tym foteliku? my teraz zamierzamy kupic juz inny zeby miec na podroz w sierpniu do Pl no i teraz juz pewnue sprobuje zeby juz sie przyzwyczajala, jak Twoja Zu sie w nim zaklimatyzowala?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 dzień temu #1060792 przez madzialenka
Smerfetko żeby Cię nie sklamac od miesiąca.różnicy nie poczuła..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 23 godzin temu #1060793 przez Sevilla
Madzia my weekend nad morzem, przed weekendem tonęłam w materiałach i teraz też tonę ;)

Muszę zerknąć na fotelik, bo my mamy po Maksie i jestem strasznie zadowolona. Na pewno z półki 9-18kg. I ja sobie go chwalę. Zarówno pod kontem czyszczenia, montażu i bezpieczeństwa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 16 godzin temu #1060824 przez Smerfetka005
a to fajnie mam nadzieje ze i u nas tez tak bedzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 godzin temu #1060859 przez magmus88
Heja :)

Ja byłam dziś u lekarza po wpis do książeczki sanepidowskiej.... Możliwe, ze załapie się na jakieś wykłądanie toraru w markecie hehe. Więc ksiązeczke musze mieć podbitą.

Dziewczyny, w czerwcu idę na wesele.... nie chciejcie wiedzieć jakie zamieszanie jest z panieńskim hahaha. Głowa mała....
Dziś mamy iść na piwko ze znajomymi mojego męża z pracy. Większości nie znam hehe. Nie wiem co ubrać ahhaha.

A to mój debiutant :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kurcze Sewi zazdroszcze! Daleko macie? :)
A jaki model masz fotelika? Zebym mogla sobie konkrety poogladac.
Ewa i Madzia, podacie swoje?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 godzinę temu #1060862 przez madzialenka
Magmus my mamy maxi-cosi toby...nie graj że bartusiowi udało się coś zrobić na nocnik hahahah bomba!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 godzinę temu #1060865 przez magmus88
Madzia, co najlepsze! Zrobił kupcie :D
Ale to tylko dlatego, że posadziliśy go w czasie kiedy zawsze robi. Ale póki co chodzi o przywyczajenie go do nocnika :) nie wymagam, zeby robił :) a że zrobił ...ehhehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 45 minut temu #1060868 przez madzialenka
Loooo to poszliscie na całość; ) hsha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl