BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 7 miesiąc temu #1042986 przez honka_18
Masuska do 8-9 :woohoo: moi to o 6 przychodzą skakać po mnie a dzisiaj 6:30 a oni jeszcze śpią

Ja sobie odcięłam końcówkę palca sektorem, aż 6 szwami go przyszyli do dzisiaj nie odzyskała czucia :P

Co do ubierania dziewczynek to zeczywiscie jakaś masakra. Siostrzenice jak u mnie nocując to biorą cały plecak ciuchów, porozwalaja je po całym domu i płaczą ze czegoś tam jeszcze nie mają, że skarpetki im nie pasują, a to gumka do włosów nie ta i tak do południa potrafią :woohoo: dodam ze przychodzą najwyżej na 2 nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042987 przez Mena
masuska gratuluję chłopca :silly: ja tam też ucho widzę :silly:
olla gratuluję dziewuszki, śliczne zdjęcie, nasze forum jest opetane przez dziewczynki :lol:
Dziewczny to nie ja się poparzylam tylko megi chyba :huh:
honka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

No i więcej nie wiem co miałam napisać :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042990 przez mavi31
Masmuska jak tylko połoza płytki hihi Narazie kupione :) Od poniedziałku maja kłaść

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042991 przez Mulian
Aż mnie opuszki palców bolą po Waszych opowieściach :pinch:
Wstałam dziś z taką energią, jak chyba jeszcze nigdy w ciąży, w ramach ćwiczeń potańczyłam przy głośnej muzyce, co najwyżej kilkoro sąsiadów obudziłam przy okazji :lol: ...i nadal jestem naenergetyzowana i w dobrym nastroju :cheer: zdumiewające.
Dziwna sprawa z tymi ruchami, w tamtym tygodniu już czułam delikatnie, a teraz znów nic. Taki już duży organizm jest we mnie gibający się na wszystkie strony, jak ja mogę tego nie czuć (???), zastanawiające.

Joanna szybko masz szkołę rodzenia, ja dopiero w połowie listopada zaczynam i w tym mniej więcej okresie (tc) zalecali się zapisać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042993 przez olcia1989a
Ale grono dziewczynek bedzie :)
Piekna sobota dzisiaj,ja juz poprawlam,posprzatalam,zrobilam obiad,a teraz jeszcze na rowerze stacjonarnym :)
Milego weekendu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042994 przez Joanna90
Mulian to przekaż mi trochę energii, bo ja od kilku dni na nic nie mam siły, ledwo dzisiaj posprzątałam mieszkanie i już mi słabo i duszno i sapię jak lokomotywa. Co do szkoły rodzenia, mi położna, która ją prowadzi, zalecała właśnie około 20 tc, ale to chyba nie ma większego znaczenia kiedy, ważne żeby zdążyć przed porodem:) u mnie też cisza w brzuchu od wczoraj, tylko rano dostałam dwa kopniaczki lekkie i tyle, już się martwić ale na regularne ruchy chyba jeszcze jest za wcześnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042995 przez Kejt
Ja szkole rodzenia mam za 2 tygodnie pierwsze spotkanie, lekarz kazał mi skłamać że na początku stycznia rodze żebym zdążyła skończyć w razie czego :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042997 przez honka_18
Mulian może Maleństwo kopie Ciebie po kręgosłupie ? wtedy nie czuć kopniaków tylko lekkie wypychanie które na tym etapie ciąży łatwo pomylić z napinaniem się macicy

Niech ten dzień się już skończy :angry: :evil:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042998 przez mavi31
Honka nie denerwuj się kochana wiem jak to jest i tez mi nerwy odrazu puszczają mój młody dostaje malpiego rozumu jak tylko zobaczy syna mojego szwagra nic do niego wtedy nie dociera a on dla mbie jest jak nawiedzony oszolom
Staram się jak mogę unikać kontaktu ale nie jest to łatwe
Ja wróciłam z pracy i padam a tu w domu sajgon ;( ale chyba sprzątane z wierzchu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043002 przez honka_18
A jednak dzień nie jest taki beznadziejny :) przyszły mi butelki ze sterylizatorem i bluzka 2 w1 ciążowa i do karmienia :)

Mavi my to co piątek się spotykamy u mnie i czasami w weekend, za zwyczaj jest spoko (pomijając balagan jaki robia ) ale spacery czy zakupy z nimi to tragedia :angry: A ze starszą sis to 4-5 razy w tygodniu kawę pije ale to jak dzieci są w szkole wiec się delektujemy ciszą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043003 przez mavi31
No tak to twoje siostry u mnie trochę inaczej choć przyznam że to chyba duże znaczenie mają relacje dorosłych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043004 przez zubi
cześć mamy, melduje się pod koniec dnia.

masuska gratuluje synka.U nas z trzema kobietami mąż będzie miał przechlapane, a co do strojenia się dziewczynek z rana to coś w tym jest bo natii już zaczyna przebierać w ubraniach.

Ja uczęszczałam do szkoły rodzenia i polecam, dzięki niej razem z mężem bardziej byliśmy świadomi tego co nas czeka w tym ważnym dniu. Chociaż tak mi w niej do głowy wtłukli awersję do smoczka że podałam go małej dopiero 1,5 miesiąca po porodzie :).Ale ogólnie wszystko na plus.

Spokojnej nocki wszystkim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043005 przez honka_18
Kiedy planujecie kupić wózek ? Bo mnie już korci żeby zamówić ale wszyscy mi mówią ze jeszcze za wcześnie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043006 przez mavi31
Honka mnie też korci ale grzecznie czekam bo i tak bym nie miała go gdzie trzymać :(
Jeśli w środę się dowiem płeć będę kompletowac wyprawkę a wózek myślę w grudniu choć znalazłam właśnie kilka fajnych i w dobrej cenie no ale cóż zrobić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043011 przez honka_18
Też właśnie znalazłam teraz jest w promocji ( do 28 października) z tym że ja przez ebay zamawiam bo jest taniej i mi do domu przyniosą ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl