BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 6 miesiąc temu #1043097 przez Megi
Honka mocno Cię ściskam i gratuluje! Taka Kobitka z temperamentem i charakterem poradzi sobie z trojka,a raczej z czwórka facetow ;)
Kejt i jak? Daj proszę znac,bo tu wszyscy z niecierpliwością czekaja :)
Olciaja mialam nietolerancje na glukoze w pierwszej ciąży,teraz pewnie tez bede miala,ale badanie okolo 24tygodnia mam robić
Padam dziś, a jeszcze ta pogoda....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043098 przez Kejt
Honka będziesz miała super obstawe :) a chłopaki w przyszłości fajnie się razem będą trzymać ze sobą :)

Ja po wizycie mam mieszane uczucia.. Michasia rozwija się prawidłowo, waży 580 gram i to mnie cieszy i ogólnie wszystko jest ok oprócz tego ze przepływy maciczne się trochę podwyższyły i to świadczy że może się pojawić nadciśnienie. Na razie mierze 4 razy dziennie i jest w normie ale jakiś strach mnie ogarnął trochę.



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043099 przez honka_18
Kejt to już duża kobitka :cheer: będzie dobrze , moja sis w każdej ciąży miała nadciśnienie, dzieciaczki urodziła zdrowe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043102 przez Kejt
Ooo to dobrze trochę mnie pocieszyłaś ;)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043111 przez masuska
Witajcie.

Ja nie mogę spać. Wkurzają mnie sny, jakby człowiek nie mógł normalnie wypocząć, a tak to jakieś pierdoły się śnią. Dziś np powtórka ze studiów i impreza w akademiku, aż mnie głowa boli :P

Dziewczyny dodaję imiona dzieci do tabelki, Jest już mój Aleksander, Honki Kuba i Kejt Michalinka. Jak macie jakieś typy to piszcie. Myślę że dajnie to wygląda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043112 przez olcia1989a
Brrr...jak zimno u nas :( szykuje syna do przedszkola,wlasnie walczylam zeby wypil syrop :) godzina proszenia sie a potem szantarz :angry:
Masuska dodaj u mnie Maja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043114 przez mavi31
Honka nie martw się nawet Jeski będziesz mieć cisnienie można brać odpowiednie leki moja siostra- kuzynka ma dwóch wspaniałych chłopaków i nic im nie jest
U mnie też strasznie za oknem zimno pada blle....
Co do syropow to teraz już nie mam żadnych problemów młody łyka tran i rutinoscorbin jak trzeba a syropy to mu mówię że będzie silny jak Spider-Man i wszystko pije hihi dobrze ze jeszcze daje się wkręcić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043123 przez Mulian
Masuska ja też często nie mogę spać, a nawet jak mogę to często się budzę i pamiętam sny, czasem po kilka jednej nocy. Dziwaczne rzeczy mi się śnią o przeróżnej tematyce, wczoraj np. jechałam samochodem z Kaczyńskim ;P
Kejt nie zamartwiaj się na zapas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043131 przez zubi
Kejt duża babeczka z twojej dzidzi, u nas ok 350 g. Moja bliska znajoma też walczyła z nadciśnieniem musiała kontrolować i brać leki ( dzięki lekom się jej wyrównało i tak zostało do końca ciąży- urodziła zdrowego synka)

masuska my do tabelki poprosimy wpisać imię Kinga, zapewne tak zostanie bo mąż wybrał i nie da się przekonać, a poza tym mała już rozpowiada że będzie miała siostrzyczkę Kingę :)

A ogólnie to wam się pożalę, w pierwszej ciąży miałam taki mały brzuszek nawet 1m w obwodzie nie osiągnęłam, ale teraz rosnę w oczach-co prawda tylko w brzuch ale boje się że potem będę mieć brzuch jak tygrys w prążki :( , spodziewałam się że w drugiej ciąży będzie różnica, ale nie tak znacząca.

A na poprawę humorku,moja Natka dziś do mnie z tekstem mamusiu kupisz mi takie skrzydła do latania? na co ja że nie ma takich skrzydeł w sprzedaży i że ludzie nie latają, na co ona że są i ona kupi i będzie latać,bo ona może a ja nie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043132 przez Megi
To i ja się witam w jesienny, zimny dzień :kiss:

Kejt wszystko będzie dobrze- ważne, że dzidzia zdrowa i nic się nie dzieje. Ja też mam koleżanki, co miały nadciśnienie, a dzieci zdrowe :)

Mulian Ty to masz sny :blink:

Masuska Ja dziś za to śniłam, że urodziłam synka ślicznego, był taki cudny... :laugh: Imię podam, jak mi potwierdzą synka ;) A jak będzie córka to będę obrażona i nie podam :P Żartuję :laugh: :laugh:

Dziewczynki czas pokazywać brzuchy, kolejny tydzień za nami. Pamiątka na forum musi być :) Ja swój wkleję jutro- słowo!
Dziś waga pokazała 51,7kg- 3,5kg do przodu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043134 przez honka_18
I stało się, nie mogę mówić :angry: nawet paszy otwierać tek mnie gardło boli :angry: wszystkie domowe sposoby zawiodły, w sumie to nigdy nie działały :angry: Myślicie, że mogę pić herbatki na przeziębienie z paracetamolem ??? na ulotce jest napisane, żeby skonsultować to z lekarzem, ale mój lekarz jest na urlopie a położna nie odbiera. Głupi ja mogłam wczoraj zapytać ale z tych emocji mi z głowy wyleciało

A wczoraj miałam badanie na wyciek wód, na szczęście nie wyciekają :cheer: jak zwykle mam małowodzie :whistle:


Zubi Adam chce pod choinkę rakietę żeby móc nią polecieć na księżyc, marsa i saturna bo on jeszcze tam nie był. Zabierze ze sobą Artka i braciszka Kubę :P

Megi chudzinko ja wagi nie podam bo przy Twojej to wstyd :blush: ale na + mam 4 kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043137 przez olcia1989a
u nas waga 2,5kg na plusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043142 przez Mulian
Honka ja bym próbowała jeszcze domowych sposobów, no chyba, że już bólu nie wytrzymasz albo będziesz mieć gorączkę. Na gardło to płukanie szałwią, solą, sodą, imbir, goździki, ksylitol też działa przeciwbakteryjnie i wirusowo więc jeśli np. słodzisz herbatę to warto zastąpić cukier ksylitolem.
U mnie też 4kg na plus.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043145 przez sonia3
HEJ Mamusie:-)

Gratuluje potwierdzienia plci:-) u u mnie druga corcia tez potwierdzona, Honka mnie sie podoba taka rodzinka.pl, mozesz byc pewna ze beda miec kontakt miedzy soba a to chyba wazne?! Ostatnio nawet byl w tv program, jakie rodzenstwo jest najbardziej zwiazane to wyszlo ze tej samej plci:-)) A co do gardla to moze tantum verde? przeciez to dzialanie miejscowe ma?
Kejt tym cisnieniem sie nie martw, mysle ze 60% takie ma, w ostatecznosci dotaniesz jakies kolejne tabletusie i bedzie OK??? MUSI BYC!
U mnie co do wagi to nie jest dobrze bo dalej na minusie, przez diete cukrzycowa?! dzieciatko 18 tydzien 270 gr, wiec o tydzien do przodu ale jednak mysle caly czas. Na polówkowym wszystko OK , ale mimo wszysko podobnie do Kejt mieszane uczucia.
Dziewczyny na bol kregoslupa polecam basen, jezeli mozecie?!!!ja niestety nie. Pozdrawiam cieplutko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043146 przez Sander
Witam!!
Honka gratuluję Synusia!! Ważne ze zdrowy i cały! Przynajmniej będziesz miała synowe ;-) Tez pewnie będę miała mieszane uczucia jak wyjdzie nie po mojej myśli, ale grzesze narzekajac na płeć, grunt to zdrowie! Ciekawe co będę mówiła po jutrzejszej wizycie :-P
Kejt ciesze się że córcia zdrowa, no i waży tez ładnie. A z ciśnieniem wszytko do opanowania :-)

Co do paracetamolu to ja bym wzięła, w szpitalu podali mi nawet ketonal, antybiotyki itd. A paracetamol działa także przeciwzapalnie.
U mnie ze zdrowiem średnio... Znowu były klucia nerek... Ale jeszcze nie kolka... Byłam odebrać posiew i wyszedł źle do powtórki, dziś jeszcze raz, i ogólne moczu. Jutro wynik ogólnego jak się potwierdzi to antybiotyk znów. :-( a posiew za tydzień wyniki dopiero. Generalnie nie mam objawów zapalenie pęcherza ale mocz metny i spieniony, a to źle. W niedziele nawet ta torbę spakowalam do szpitala.
Dziś idę do fryzjera i będę piękna :-P to fotę z brzuszkiem wrzucę.
Ktoś jeszcze ma wizytę jutro??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl