BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 6 miesiąc temu #1043012 przez masuska
Hejka:)
Wszystkie skompletowane przeze mnie ciuszki dla dziewczynki, oddałam szwagierce, ależ była szczęśliwa:) Miło było popatrzeć. Dziewczyna w 34 tc już:) Zaraz będzie Polcia z nami:)

Honka
, ja wózek już mam, kupiłam go w wakacje, bo fajną okazję trafiłam. A szwagierce teraz dotarł i jest przepiękny, biało szary, śliczny:) Mój jest czarno szary - bardziej męski:) Fajnie będziemy na spacerkach wyglądać :) obydwie mamy Camarelo, ja Sevilla, a ona Sirion

Dziś sobie przeglądałam allegro, szukałam smoczków, tak mi się podobają z aventu 0-2 żółte z koroną:) A znacie może markę Elodie Datails. Boszzz... jakie cuda, mają, lecz te ceny... Szczególnie spiworków do wózka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043014 przez honka_18
Ja kupie Britax B smart 3 trójkołowy czarny bo w innym kolorze są 100 droższe :whistle:

Elodie Datails pierwsze słyszę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043015 przez sonia3
Hej dziewczyny pilnie potrzebuje POMOCY biore luteine 100 caly czas (2 razy dziennie) i nie wiem czy dzisiaj rano zaaplikowalam. napiszcie co robic ? mysle i mysle i nie wiem i zaczynam sie denerwowac?!
Co do wozkow to pewnie jak okazja ja bym chyba kupila?!
Milej niedzieli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043017 przez honka_18
Sonia niestety nie pomogę :( nigdy nie brałam luteiny. Ja pewnie bym poczekała do wieczora i zaaplikowała kolejną dawkę,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043018 przez masuska
Tez bym poczekała, taka sama sytuacje miałam z duphastonem. Lutke brałam w 1 ciąży.

Mały mi dziś od rana daje poczuć ze świetnie ie bawi. O 6tej mie obudził kolo 9tej szaleństwa takie ze żałowałam ze telefon daleko, bo bum nagrała i teraz znów bylo to samo i oczywiście tel w kuchni zostawiłam :P

Piotrusia kopniaczki dużo słabiej czułam bo łożysko było na przedniej ścianie, a teraz jest na tylnej i ogromna różnica miedzy obojgiem. A ja stawiałam na temperament.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043019 przez Joanna90
Sonia ja też nigdy nie brałam luteing ale podobnie jak Honka chyba wzięłabym kolejną dawkę wieczorem. A nie masz żadnej informacji na ulotce dołączonej do opakowania? Bo przeważnie jest tam napisane co zrobić w przypadku pominiecia dawki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043020 przez honka_18
Masuska temperament też się liczy :P We wszystkich ciążach miałam /mam łożysko na tylnej ścianie i Adama czułam najsłabiej (jest bardzo spokojny i opanowany) , Artek mocniej dawał o sobie znać ( wszędzie go pełno, wszystko rozwala i niesamowicie głośno krzyczy całymi dniami) , a teraz to strach pomyśleć co będzie jak Maleństwo się urodzi :woohoo: chyba nie może być bardziej żywiołowe niż Artek :blink:
Podziękowania: masuska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043022 przez sonia3
Hejo, dziekuje WAM i chyba juz nic nie zmienie tylko poczekam do wieczora, mam tylko nadzieje ze jednorazowe pominiecie nie bedzie mialo wplywu na maluszka:-( a w ulotce nie wiele na ten temat:-(
Co do kopniaczkow mimo 3 ciazy aktualnie 18 tydzien bardzo slabo i sporadycznie odczuwalne. To i tak niezle bo w obu poprzednich ciazach nie czulam NIC. Powiem Wam ze to byl stres ogromny. Ale lozysko bylo na przedniej scianie, teraz tylna, i mam nadzieje troche chociaz poczuje. Ale przy pierwszej jak sie miala urodzic corcia wszyscy mowili ze to chodzacy spokoj bedzie iiii od urodzenia ADHD, dodatkowo mialam zgage cala ciaze wiec wszyscy mowili bedzie miala czupryne jak sie urodzi a byla calkiem lysa :-) wiec....roznie to bywa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043023 przez honka_18
Tez miała zgage chłopcy mieli czarne czuprynki ale włoski szybko się wytarly i do 1,5 roku byli łysi a teraz są blondaski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043025 przez masuska
Ha, zgagę z Piotrem to miałam pare razy i to pod koniec, a urodził się z odrobinka włoskie czarnych, które szybko się wytarły i miał blond. Na pierwsze urodziny miał już wymagające obcięcia. A teraz zgaga mnie juz strasznie meczy. Co z tego będzie to się okaże:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043028 przez zubi
cześć mamuśki:)

honka ja mam wózek po natce więc nie planuje zakupu ( ale jeżeli masz gdzie trzymać to wartko skorzystać z promocji moim zdaniem)
masuska u mnie na odwrót w pierwszej ciąży łożysko tylna ściana i czułam kopniaki bardziej, a w tej na przedniej i czuć słabiej, ale za to bardzo czuje przekręcanie z Natką było tak jakość delikatniej
zgaga w pierwszej nie miałam wcale i Natka do roku była łysa :) w tej na początku miała sporą więc może malutka będzie miała bujniejszą fryzurkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043030 przez Joanna90
Witajcie, mam pytanie do Was. Dzisiaj od rana ciągle napina mi się brzuch i tak jakby wypycha mi go na zewnątrz, nie jest to bolesne, ale robi się dość twardy i mam wrażenie że zaraz zabraknie mi skóry na brzuchu, tak bardzo go wypycha, takie bardzo dziwne i nowe dla mnie uczucie. Czy to możliwe że to wypinanie się dziecka czy może jakieś skurcze macicy bo sama nie wiem, macie tak może czasem? Wizyte mam we środę więc wspomnę o tym lekarzowi ale póki co nie wiem czy to normalne czy nie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043031 przez honka_18
Joanna dziecko jak się wypina to z jednej strony, z drugiej brzuch powinien być miękki, jeżeli napina się cały brzuch to pewnie macica ćwiczy. Połóż się i odpocznij powinno przejść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043039 przez Kejt
Jejku dopiero zaczął się 24 tydzień a ja już ledwo chodzę mimo że brzuch mam mały :blink: tak mi ciąży jakby ze 100 kilo ważył i mi jest tak ciężko jakoś chodzić... A myślałam że jak będę ćwiczyć to będzie super :P

Mi to się napina po jednej stronie, bardzo często po prawej stronie, jak zapukam w to miejsce to mi odkopuje :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043040 przez Inezka
Masuska, nie znam tej marki Elodie Details... obejrzałam z ciekawości, bo w smyku mają, ale te ceny... kosmiczne :blink: wózek spacerowy mi się podobał.

Dziewczyny, Was też plecy bolą??mnie najbardziej w okolicy pasa...jak to się zwie, kręgosłup krzyżowy?? :unsure: ma ta Anna Dziedzic jakieś ćwiczenia na bolące plecy?nie oglądałam jej jeszcze i nie ćwiczyłam..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl