BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1045208 przez Kejt
Już po obronie uffffff udało się :woohoo: ależ ulgaaa :) wiecie że taka byłam zestresowana, 100 razy gorzej niż na ślubie :blink: aż mi wypieki wyszły na dekolcie i polikach i się aż upociłam :P w nagrodę za stres dla siebie i Michalinki robię mufinki, całąą blachę :)

Miłego popołudnia :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045209 przez Mulian
NO to gratulacje!!!! I Smacznego :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045211 przez honka_18
Gratulacje :woohoo:

A ja mam pierożki :cheer: siostra mi z pracy przyniosła
Bolą mnie cyce tak jak bym w nich miała za dużo mleka :evil: tez tak macie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045212 przez Inezka
Gratulacje Kejt!!!! Na Twoim miejscu też zjadlabym coś ekstra kalorycznego, a co! ;)
Mena, mam maść ochronną, tak na tubce napisane.

Sander i Masuska, ależ wy zalatane :ohmy:

Honka, mnie nic nie boli, jeśli chodzi o piersi...ani nic nie leci. Nawet z wielkością szału nie ma,hehe :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045215 przez olcia1989a
a ja coraz częściej odczuwam twardnienie brzucha popołudniu i wieczorami...w pierwszej ciąży tak nie miałam.Pod koniec dnia ciągnie mnie już pod brzuchem.A gdzie tu do lutego :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045216 przez olcia1989a
Kejt gratulacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045245 przez Sander
Kejt gratuluję!!!
Olcia bierzesz magnez? Ja nie brałam przez 4-5 dni i twardnienie wróciło.
Miłego dnia!!! U nas rano -2. Brrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045258 przez dodi
Witajcie mamuśki
Ja właśnie siedzę po glukozie muszę czekac 2 h tez mialyscie pobrana 3 razy krew ? Dziwi mnie bo jak byłam z dzieciakami w ciąży to tylko raz po godzinie a teraz 2 razy
Ale nam ten czas leci juz prawie poczatek 7mca
U mnie też ciągły remont przemeblowania itp dzis lub jutro jedziemy chyba po łóżeczko mam upatrzone na.olx pod kolor mebli
A slyszalyscie ostatnio o materacach gryka kokos.że lubią się w.nich robaki pomieszkiwać? Jedna babka poszła do.lekarza bo dziecko miało dziwną wysypke i okazało sie że to robaki z.materaca je pogryzły jal ta babka wróciła do domu to rozpruli materac i zaczęło wszystk wychodzic dużo ludzi pod artykułem komentowalo ze tez mieli te robaki okroponość ..jakby nie było kokos to dobre jedzenie
Ja kupię materac zwykły piankowy może mniej zdrowy ale bezpieczniejszy
Kej gratulacje ..
Co do wagi to.u.mnie.3.5 kg na.plusie
Miłego dzionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045266 przez olcia1989a
Sander nie biorę magnezu,muszę sobie coś kupić.Polecacie jakiś czy obojętnie?U nas tez dzisiaj mroźno -2 i mgła :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045271 przez Joanna90
Kejt gratulacje! :)
Olcia ja biorę magnez Asmag. Nie lekceważ twardnienia i dużo odpoczywaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045279 przez masuska
Kejt gratulacje :) WIedziałam że zdasz. Moja obrona tez była straszna, stres masakra.

Dodi, słyszałam o tym ch materacach, podobno to jakiejś firmy takie były. Ja też mam pianka, gryka, kokos i to jeszcze po Piotrze. Obejrzałam go z każdej strony i nic nie znalazłam, więc będę używać. Zamiast piankowego słyszałam że lepiej brać lateksowe.

Mój syn dziś poszedł do przedszkola po prawie 2 tygodniach chorowania i co, popłakał się, nie chciał iść :( tak mi się smutno zrobiło, serce pękało, przekonywałam, a on bardziej płakał :( Mam nadzieję że jutro będzie lepiej.


Myślicie już o prezentach na święta? Ja robię synowi, siostrzeńcowi, Polci, rodzicom i teściom. Dla dzieci to już wiem, a nawet trochę mam, gorzej dla starszyzny, nawet nie mam pomysłu. A mężowi? jakiś drobny upominek, bo i tak ten remont chłonie wszystko :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045281 przez Mulian
Ja biorę Magne B6 już od dłuższego czasu, ale zaczęłam brać dlatego bo mi powieka latała, a brzuch mi jeszcze nigdy nie twardniał.
Co do materaca miałam zamiar kupić kokosowo-lateksowy Hevea, poszukam w necie o nim opinii bo póki co sugerowłam się jedną opinią, bratowej.
Byłam dziś na badaniach u gin. Glukoza wyszła mi ok, tylko pierwszy wynik blisko górnej granicy dlatego mamy to kontrolować. Dodi mnie też kłuli 3 razy i to ciągle w to same miejsce :angry:, bolało . Trochę mnie rozczarowała ta dzisiejsza wizyta bo myślałam, że się czegoś dowiem o wielkości małej Natalki (chyba zostaniemy przy Natalce co do imienia :) ) a tu prawie nic, gin się skupiła na długości i zamknięciu szyjki, sprawdziła jak się rozwija mózg i pracę serca, a dokładniej ma być około 30 tc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045283 przez Mulian
Co do prezentów świątecznych u mnie robimy tak, że losujemy się małżeństwami, każdy kupuje tylko jednej parze prezent + wszystkie dzieci (choć to też trochę przesada, dzieci dostają łącznie bardzo dużo prezentów i same nie wiedzą za co się złapać). Do tego piszemy listy do Mikołaja żeby komuś coś podpowiedzieć jakby nie miał własnego pomysłu (wolimy tak niż dostać coś co nie będzie u nas używane lub zwyczajnie dla nas zbędne, ale to tylko podpowiedź). Także co do rodziny to dostanę list, a gorszy problem będzie z mężem bo jakoś na razie nic mi nie przychodzi do głowy, kotu się kupi jakąś mysz do zabawy (bardzo lubi sztuczne myszki ;) ), co dla dzieci to podpowiedzą ich rodzice czego nie mają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045295 przez Kejt
Dodi wkońcu do nas zawitałaś :) właśnie wczoraj akurat czytałam o tych robakach w materacu... Straszne.. skomplikowało mi to trochę bo miałam go kupić i będę musiała jeszcze raz do tego przysiąść :)

Mulian bardzo fajnie macie na święta i z tymi listami extra :) U nas prezenty kupuje się tylko dzieciom i rodzicom wiec oni mają najwięcej radochy ze świąt :) ale z zakupem prezentów jeszcze poczekam bo nie miałabym gdzie tego trzymać :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1045300 przez honka_18
Dodi ja mam z gąbki i sobie go chwalę, tylko trzeba go wcześniej położyć na płaskim żeby wrócił do pierwotnego kształtu bo mieliśmy go zwiniętego na strychu i się trochę odkształcił

Masuska ja dla chłopców już mam prezenty, dla M kupiłam zestaw kluczy ( w sumie to sam sobie wybrał i zamówił ja tylko zapłaciłam) i chcę dokupić piżamę, dla siostrzenic i siostrzeńca dałam kasę siostrze żeby ona kupiła, a siostrą i szwagrowi dałam kasę młodszej siostrze i ona ma coś kupić od nas ;) więc tak w tym roku poleciałam dużym skrótem :P
Z siostrami robimy sobie symboliczne prezenty żeby dzieci nie dopytywały czemu Św. Mikołaj zapomniał o mamie . np. sis ma mi kupić płyn do kąpieli bo używam dzidziusiowego razem z chłopcami ale do szpitala przydał by się dla dorosłych :whistle:

Byłam dzisiaj u położnej, serduszko bije idealnie, dno macicy w normie, ciśnienie, mocz też oki, na kolejnej wizycie 29 listopada zrobi badania krwi na anemię, glukozę i coś tam jeszcze ( u nas się nie pija glukozy przed pobraniem krwi) o i mam leżeć i jak siedzę do nogi mieć zawsze złączone w kolanach :blink:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl