BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 6 miesiąc temu #1045349 przez olcia1989a
Ja w pierwszej ciazy przytylam 16kg,po porodzie spadlo 12kg,a jak przestalam karmic to dwa wrocily :angry: jak wrocilam do pracy to zaczelam mniej jesc i nie jadlam slodkiego jak poszlam pierwszy raz do lekarza w ciazy to wazylam mniej jak przed pierwsza ciaza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045350 przez Mena
Laktator miałam ręczny z Lovi ale masuska teraz jak urodze i będę miała pokarm to na pewno zainwestuje w elektryczny. Bo z Marcelem jednak sporo używałam laktatora a ściąganie ręczne było jednak męczące :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1045351 przez honka_18
Megi tego się dowiem 2 grudnia bo będę miała usg i konsultacje, a położna to tylko tak na oko stwierdziła i brzuch pomacala i doszła to takich wniosków. Ale z chłopcami przed porodem miałam mniejszy brzuch niż teraz

Olcia ja w 1 ciąży tez przytyłam 16 kg, 4 zeszło odrazę po porodzie, kolejne 3 w ciągu 2-3 miesięcy reszta została

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045356 przez Megi
Dzień dobry :)
Zaraz do pracy, później szczepienie córki mamy. Dzionek zleci.
Chyba już jestem zmęczona- niedługo zwolnienie lekarskie, a ja już o tym marze :whistle:

W pierwszej ciąży przez nietolerancję glukozy i na wiecznej diecie- przytyłam tylko 7kg :) Po porodzie ważyłam 1kg mniej niż przed zajściem w ciąże
Obecnie mam 5kg na plusie i nie mam nietolerancji, więc będzie więcej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045357 przez olcia1989a
Witam z rana :) u nas popruszylo sniegiem,synek na sanki chcial isc,a tu ledwo co trawniki przykrylo :P ale fajnie sie swiatecznie zrobilo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045358 przez masuska
A u mnie tylko mróz, dobrze że nie musiałam samochodu skrobać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045359 przez Inezka
U mnie trzeba było skrobać szyby i mega duża mgła :blink:, bez śniegu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045360 przez honka_18
A u mnie deszcze, szaro, buro i sennie :S

Joanna co u Ciebie???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045370 przez zubi
hej mamy, moje postanowienie codziennego zaglądania szlak trafił - nie wiem jak wam się udaje :(

kejt rzeczywiście pomyliłam brzuszki :)
honka twój bardzo ładny

My czujemy się dobrze, mała się rusza więc nie narzekam, od przyszłego tygodnia zaczynam liczyć ruchy dziecka wg wskazań lekarza :) w pierwszej ciąży było to łatwe codziennie o 10:00 i 21:00 a teraz nie wiem ruchy czuje głownie gdy mam chwile by odpocząć :) ale to nigdy nie są stałe godziny.

Dziewczyny to jeszcze tylko trzy miesiące :) trzymam kciuki by u wszystkich były spokojne . Ciekawe która z nas się pierwsza pochwali maluszkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1045371 przez Joanna90
Cześć dziewczyny, u nas też mroźno, ale bez śniegu :)
Za 2 godzinki jadę do lekarza na kontrolę, muszę jechać sama bo mąż w pracy, mam nadzieję że jakoś tam powoli dojadę samochodem a potem doczłapię z parkingu i nie będzie dużej kolejki, bo mój brzuch strajkuje i jak tylko wstanę i zrobię kilka kroków to zaraz się stawia i robi twardy jak skała, a do lekarza mam 18 km- uroki mieszkania na wsi :) a wierzcie mi że dla mnie samo zejście z piętra i dojście do drzwi wejściowych na dole to już spory wysiłek przy tym brzuchu, to jest naprawdę przykre bo mnie zawsze wszedzie było pełno a teraz pełne uziemienie ehh... Ale nie narzekam, zawsze mogło być gorzej :) ale liczę, że wszytko będzie ok z maleństwem i z szyjką i że ta końska dawka heviranu mu nie zaszkodziła... Co do półpaścca mam fioletową szyję i ucho od tego roztworu do smarowania, ciekawe po ilu dniach się to zmyje, z daleka wyglądam jakbym miała przemoc domową :) ale przyznam że super wysuszyło. Na uchu chrostki mi już prawie wszystkie odpadły, jeszcze ich kilka suchych zostało i nerwoból przy przypadkowym dotknięciu małzowiny, a na szyi mam sucha skorupę i czekam cierpliwie aż odpadnie :)
Nie mogę się doczekać aż pojedziemy po wyprawkę, ale to jak będę się lepiej czuła, ostatecznie zostaje kupno wszystkiego przez internet, ale jednak wolałabym sobie wszystko pooglądać na żywo i podotykać przed kupieniem :)
Narazie namiętnie gromadzę ubranka, trochę zamówiłam na OLX a trochę mama mi kupuje, jak wyhaczy coś pięknego :)
A mam pytanie czy polecacie jakiś dobry termometr? Bo my mamy w domu taki najzwyklejszy elektroniczny pod pachę, ale tantedny, zresztą kosztował 8 zł w aptece:) czesto mam wrażenie że źle mierzy-kiedys zmierzył że mam 32 stopnie :) a przy dziecku chciałabym jakiś ns podczerwień przykładany do czoła, w Lidlu mają teraz być za 49 zł i się zastanawiam czy wysłać męża po niego czy lepiej poszukać czegoś na necie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045373 przez olcia1989a
Joanna ja mam termometr Brauna do ucha,kupiłam go chyba coś koło200zł i jestem zadowolona :) uważam że przy małych dzieciach dobry termometr to podstawa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045374 przez Mulian
Joanna ja kupiłam Microlife nc 150( z apteki internetowej ok 100zl kosztował), sugerowałam się opiniami internetowymi. Mierzy się nim na odległość, można mierzyć temperaturę ludzi, ale też przedmiotów więc przyda się też np. do sprawdzania ciepłoty wody do kąpieli czy mleka w butelce. Nie wiem czy bym kupiła taki z lidla, jakoś nie mam przekonania do tego typu produktów z lidla.
U nas dziś padał pierwszy śnieg, ale jest na tyle ciepło, że od razu się rozpuszczał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1045376 przez Mena
Dzień dobry w śnieżny dzień :silly:
joanna Co do produktów z Lidla bardzo dużo osób jest zadowolonych z inhalatora, ubrania też mają bardzo dobrej jakości więc może i ten termometr będzie dobry. Może i ja go kupię :whistle:

A u nas taka sytuacja z rana była, oboje siedzieli na parapecie prawie godzinę jak zaczarowani i przed poludniowy spacer musiał być :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045382 przez masuska
Mena cudne zdjęcie. U mnie jeszcze śnieg prószy, ale nie wiele go jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045383 przez honka_18
Mena super zdjęcie :cheer: ale Wam zazdroszczę tego śniegu. Ja ostatni raz widziałam śnieg 4 lata temu

Co do termometru to ja planuje zamówić z Brown bezdotykowy, bo mam takie zwykłe a one mierzą jak chcą :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl