BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 6 miesiąc temu #1045544 przez Sander
Teraz dużo na mnie spadło. Mąż w delegacji a tu ciągle problemy i to całkiem poważne ale to nie na forum.... Ze wszystkim jestem sama... Niech to wszystko się wreszcie skończy :-( Izka tez dala mi dziś równo popalić :-(
Czy też macie rano mniejszy brzuch? U mnie jest dość duża różnica.
To jest rano
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045545 przez Sander
A to popołudniu
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045546 przez masuska
Witajcie, my się dziś obijamy:) dosłownie robimy nic, oprócz leżenia na kanapie:) Fajnie tak poleniuchować, jutro masa roboty i lekarz dodatkowo. Ciekawe czy teraz mi zrobi USG 3 trym, czy za 2 tygodnie.
A i zamówiłam prezenty dla Piotrka, jak już zauważyliście wolę mieć wszystko dużo wcześniej. Dla większości już mam zamówione, albo leży i czeka. Został mąż i rodzice, teściowie.
Jak coś to od jutra zabawki w biedronce i od 17.11 w lidlu

HOnka, skarpeteczki prześliczne.

Dziewczyny ile u Was śniegu:)

Kejt, Sander śliczne brzuszki:) Sander, ja wczoraj miałam duużo większy bo tak się objadłam kiszonej kapusty, taka była pyyyszna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045559 przez Sander
Dziewczyny ja mam już dość po prostu. Wsiadam rano w samochód i co i dupa.... Piszczy i nie można jechać, a w sobotę odebrałam od Mechanika...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1045562 przez Inezka
Oj Sander, współczuję szczerze :unsure: nic, tylko wrócić do mechanika, niech poprawia jak dasz radę dojechać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045584 przez honka_18
Ładne brzucholki, takie zgrabne. Mój juz jest gigantyczny

Sandra współczuję Tobie .

I nie pamiętam co jeszcze miałam Wam odpisać

Wczoraj przelezalam cały dzień z moimi chłopcami , siostra wpadła przed praca to mi obiad zrobiła bo ja nie miałam siły się ruszyć, brzuch mnie ciągnął do dołu i kość strasznie bolała, dzisiaj już jest dobrze, leżę i oczy mi się zamykają . Na szczęście M w domu to się wszystkim zajmie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045593 przez Mulian
Hej! Sander niestety jakaś taka jest złośliwość losu, że jak się coś piep.....y to grupowo. Dużo siły! Dasz radę, a los się w końcu odmieni :) U mnie jest podobnie z brzuszkiem, rano mniejszy niż wieczorem, jeszcze zależy co i ile jem :evil: , niestety w sobotę (albo stety, ale niestety ze względu na jedzenie) odwiedzałam rodzinę i oczywiście pomimo, że się ograniczałam to coś tam jednak zjadłam i potem tak cierpiałam :( . A wczoraj cały dzień bolała mnie głowa, dziś na szczęście dobrze :whistle: Przyszła do mnie paczka z rzeczami dla malutkiej, zamawiałam ze strony wyprawkowo.pl i mogę polecić ten sklep, większość rzeczy bardzo dobrej jakości, poza ręcznikiem firmy Sensilo, marne wykonanie i jakość, drugi zamówiłam firmy babyono i ten jest dużo lepszy, ale też był droższy. ...mój kot też jest zadowolony, już okupuje karton po przesyłce :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1045594 przez Joanna90
Sander współczuję, jak się cos wali to na całego... Ale nie załamuj się, myśl o dziecku i że ono czuje to co Ty, trzymaj się!

Ja też niedawno przeżyłam małe załamanie nerwowe i do tego mały konflikt z mężem- byłam wściekła na niego, lekarz powiedział, że słowo stres ma dla mnie nie istnieć, a działania męża żeby mnie nie denerwować denerwowały mnie jeszcze bardziej :blink: ale już jest lepiej i humor też dużo lepszy dzisiaj :) we środę miną 4 tygodnie odkąd zaczęłam prowadzić kanapowy tryb życia i chyba stąd taki mały krysys... Ale żeby jeszcze jakieś 10 tygodni dotrwać i będzie super, mogę rodzić :) w ogóle przyznaje się, że ciągle jestem głodna i więc muszę wstawać do lodówki albo do WC- ale to od samego początku ciąży jest moim problemem bo dużo pije płynów, mam nadzieję, że takie wędrówki nie zaszkodzą mojej sflaczałej szyjce, wszelkie ruchy wykonuję w zwolnionym tempie :)

A mam jeszcze takie drobne pytanie z cyklu głupich pytań :) jak to jest z tymi tygodniami ciążowymi, jeśli jestem teraz w 26 tyg i 4 dniu to znaczy że to 26 czy 27 tydzień ciąży? Bo nie spytałam o to lekarza do tej pory i nie wiem jak sobie liczyć :)

Honka odpoczywaj i leniuchuj ile się da, razem damy radę:)

Mulian zobaczę sobie stronkę, zdecydowałam się jednak na wyprawke przez internet :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045615 przez Kejt
Joanna z tymi tygodniami to różnie jest :) jak u lekarza czy w szpitalu to zawsze się podaje pełne tygodnie skończone czyli 26 tc ale faktycznie juz jesteś i leci 27 tc :)

Mulian możesz pokazać co tam Tobie przyszło :) uwielbiam takie rzeczy oglądać hihi

Wogóle to w Kauflandzie nie wiem czy widziałyście jest promocja na proszek i mleczko Lovela za pół ceny :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045617 przez Mulian
Zdjęcie moich zdobyczy.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045619 przez Kejt
Mulian super i jak kolorowo :)

Dziewczyny czy dwa komplety pościeli do łóżeczka wystarczy mieć w domu? Czy lepiej mieć 3 na wszelki wypadek? :whistle:



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1045620 przez honka_18
Kejt to zależy od dziecka. Ja dla Kubusia kupiłam 2 komplety , jak się urodzi to się okaże czy wystarczy czy nie. Jak dziecko nie ulewa to spokojnie wystarczy. Mój Artek strasznie wymiotował i dla niego miałam 4 komplety a i tak czasami spał w śpiworku pod kocykiem bo mi pościel nie wyschła

Joanna teraz to nie mamy wyjścia i musimy dać radę. Jutro kupuje poduche ciążowa bo juz nie wiem jak się ułożyć na sofie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045623 przez masuska
Sander Mulian dobrze napisala, jak się wali to wszystko na raz.

Mulian śliczne zakupki. Ten rudy to z liskiem?

Kejt ja bede miała 4 ale dlatego ze 2 chce nowe i 2 zostały mi po starszym.

To i ja się pochwale zakupami. Dwa bodziaki jeden z wiewiorka, drugi z liskiem kupiłam w pepco(fajne w dotyku) po 7,99 tylko. A bluzeczki z biedry za 11,90 dwie :) smyczka do smoczka z imieniem dziś dotarła :)

Załącznik nie został znaleziony



Pytanie, rozmiar 68 to jest na około 6miesiecy co nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045626 przez Mulian
Masuska jak zwykle mistrzyni wyszukiwania okazji! podziwiam ;) Bardzo ładne ciuszki. Tak te rude śpiochy są z liskiem.
Podziękowania: masuska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1045627 przez Joanna90
Honka ja w nocy śpię z poduchą i uważam, że jest świetna :) a przez dzień dla odmiany obkładam się poduchami z salonu, żebym miała przynajmniej jakaś różnicę:) W ogóle mam już problem ze zmianą pozycji podczas spania w nocy, jak chce się obrócić z boku na bok nawet bardzo powoli, to kłuje mnie tak jakby kolka w brzuchu :blink: i często budze się z boląca lewą nogą...

Kejt ja planuje póki co mieć dwa komplety pościeli, jesli będzie mało to zawsze można później dokupić, okaże się po porodzie :) Zreszta nawet jeśli pościel nie zdąży wyschnąć po praniu zawsze jest jeszcze jakiś awaryjny kocyk do przykrycia na chwilkę, a poduszki w pierwszych miesiącach i tak nie będę używać, więc z poduszką problemu nie będzie :)

Mulian i Masuska piękne rzeczy :) ja na początek po konsultacji z mamą kupuję ubrania w rozmiarze 62-68, więc jak dla mnie to 68 będzie używany wcześniej, ale to zależy od dziecka jakie duże się urodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl