BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 10 miesiąc temu #1038169 przez Kejt
Masuska czy bierzesz jeszcze duphaston?

Oj tak jeszcze jakiś tydzień i II trymestr,ja wg Usg trochę mam starszą ciążę, jakieś 4 dni :)

Ogólnie to już czuję poprawę samopoczucia :laugh:



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038178 przez Mena
Dzień dobry :)
Sander ja chodzę prywatnie do gina. W tamej ciąży zlecił dużo więcej badań teraz dostałam tylko morfologie, VDRL, nic.
Kejt rozumiem Cię z tym zapraszaniem ja 2 lata temu przechodziłam to samo :woohoo: też w ciąży (chociaż połowę w niewiedzy :laugh: )

U mnie mdłości troszkę dopuściły, pod warunkiem że nie zjem czegoś co fasolce nie odpowiada :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038181 przez masuska
Kejt, tak biorę jeszcze ale już w dawce profilaktycznej 2x1tab, zostało mi jeszcze na 12 dni i wtedy mam odstawiać. Dziś zresztą powinnam się dowiedzieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038227 przez masuska
Dzień dobry:)

Nie śpimy. Ja po wizycie, no i jest ok:) Dupka mam odstawić jak pisałam. Test Pappa mogę zrobić jak chcę, koszt około 300 zł w Olsztynie. No ale tak jak pisałam jak będą wskazania. Za 2 tyg USG i jak coś to może wtedy się zdecyduję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038281 przez Mena
Ale tu ciiiiiiiichooooo :blink: :woohoo: . Wszystkie się wakacjuja :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038283 przez lejdy
Cześć dziewczyny! Ja co prawda jestem w 7 tygodniu ciąży i termin mam na 3.03, ale kto to wie, czy nie załapie się na końcówkę lutego :-)

Mój lekarz przyjmuje zarówno na nfz, jak i prywatnie, więc mam nadzieję, że czasem odciążę mój budżet domowy.
Jest to moja pierwsza ciąża i pewnie o wielu rzeczach nie mam jeszcze pojęcia. Tak na przykład czytam, że badania prenatalne są dodatkowo płatne?
Domyślam się, że jednak sporo? ;)

No i panikuję trochę. Boję się o zdrówko Maleństwa, że coś się wydarzy. Boję się, że nie sprawdzimy się z partnerem w roli rodziców. I że nie sprawdzimy się w ogóle żyjąc w trójkę pod jednym dachem :dry: :P
Powiedzcie, że nie tylko ja tak mam! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038294 przez Kejt
Hejka :)

Nie martw się ją też mam obawy i jestem przerażona czasami jak to będzie we trójkę :P

Tylko się nie śmiejcie ja to mam dwóch lekarzy na NFZ w szpitalach w których jak coś będę rodzić, a dwóch kolejnych mam prywatnie. Obstawa niezła ale nie chce powtórki z poprzedniej ciąży :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038310 przez Megi
Hello :)
Faktycznie, jak na forum ciążowe to dość cicho B)
W pierwszej ciąży też byłam zapisana na takim forum i tam był szał

Leidy przy pierwszym dziecku są obawy pewnie, jak u wszystkich mam :) Powiem Ci, jako mama 5latki, że macierzyństwo to coś wspaniałego, ale i wielka próba czasem dla związku... Nigdy w życiu nie zamieniłabym jednak mojego życia na inne- bez córki :) Pierwsze miesiące często nie wyglądają, jak z reklamy :P
Dacie radę- bo wszyscy dają!

Za prenatalne płaciłam ponad 300zł na pewno! A jak robiła jeszcze przepływy serca to ponad 550zł...bo pamiętam, że było to sporo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038332 przez masuska
Hey, ja też martwię się jak ogarnę maleństwo i mojego zbója, o mężu nawet nie wspomnę:) A najbardziej boję się porodu, aż mnie skręca na samą myśl...

Megi ja poprzednią ciążę spędziłam tu na forum. Widać zresztą ile mam postów :)

Dziś się narobiłam, posprzątany mam dom, a jutro biorę się za pralnię. Na obiad zaszalałam i zrobiłam placki ziemniaczane, leczo z ogródkowych produktów i kompot z rabarbaru. Jak bym mogła to i za malowanie bym się wzięła:) Jutro 11tc więc może stąd ten przypływ energii:) A i brzuch powoli widać, z synem w 13tc nosiłam spodnie ciążowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038347 przez Megi
Masuska ja też byłam na forum,ale po 2latach po urodzeniu, gdzieś zabrakło czasu na pogawędki, teraz nawet już hasła nie pamiętałam i loginu :)
Masz energii za 2-e może trochę pożyczysz, bo ja to mam leeeenia....

A zanim jeszcze poznamy płeć- czy czujecie, kto rośnie Wam w brzuszku?
Co byście chciały? Proszę o dzielenie się odczuciami, a później będziemy porównywać przeczucia z rzeczywistością :)

Ja marzę o synku, bo mam córkę :)
Ale czuję, że chyba kolejna córa....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038350 przez Mena
Też byłam w poprzedniej ciąży na tym forum ale teraz już nie pamietalam hasła :woohoo:
Megi hmm ja mam dziwne przeczucie że będzie drugi chłopak aleee chciałabym dziewczynke :silly:
Masuska mnie poród też przeraża :blink:

Jutro mam usg I troszkę się denerwuje :huh:
Chyba mi się suwaczek zacial :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038354 przez masuska
Mena, wstawiaj zdjęcie od razu po USG:)

Megi ja chcę dziewczynkę i myślę że będzie córka, ale nie chcę się za bardzo nastawiać, żeby rozczarowania nie było. Mąż mówi że będzie córka, jak nie teraz to następnym razem:P A ja już o trzecim nawet myśleć nie chcę:P

Co do forum, to moje Lipcówki 2011 poznane na zp założyły grupę na FB i tam sobie jeszcze gadamy. Coraz rzadziej niestety ale mamy kontakt jeszcze :)

Wiecie ja już nawet oglądam dziewczęce pościele do łóżeczka, sukieneczki, opaski, buciki itd. A z tą pościelą to szukam pomysłów, bo zdecydowałam że będę sama szyła, albo ciocia :) bo nie wiem czy podołam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038356 przez olcia1989a
Cześć dziewczyny!ja miałam dzisiaj ciężki dzień...dobrze ze dobiega końca :( :( ja tez chciałabym dziewczynkę ale mam przeczucie ze będzie drugi chłopak .Ja też ostatnio często zastanawiam się jak ogarnę dwójkę dzieci...a jeszcze do tego dom,potem praca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038357 przez Sander
Też się zastanawiam jak sobie poradzę z Isia i niemowlakiem.... Wiem że będzie ciężko, ale za trzy lata będzie juz napewno super! Zawsze sobie myślę że są dziewczyny co mają rok po roku i jakoś żyją wiec i ja przeżyje! Ja chyba bardziej bym chciała dziewczynkę, sama się łapie ze o tym myślę. Byłyby siostrzyczki, mam nadzieje że kontakt byłby między nimi. A jak chłopak to znów mój nynus :-P no i równowaga w domu. Mąż też by miał swojego pomocnika :-) ale przeczuc nie mam żadnych. Co prawda krosty wszędzie, i widzę że się twarz zmienia, ale za to brak apetytu - a to niby na chłopca. No trzeba czekać... Jeszcze słyszałam że jak hcg wysokie to niby ddziewczynka. Podobno za parę lat będzie od razu wiadomo z testu hcg jaka płeć.
Chyba każda ma teraz trudne dni. Ja ewidentnie huśtawki nastroju, płacz o byle co. Wszystko mnie drażni... Oczywiście staram się jak mogę opanować ale łatwo nie jest.
Tez juz przeglądałam wózki... Kusi strasznie :-)
A macie pomysły na imiona? My tak bardzo wstępnie Alicja, Alina, bardzo mi się podoba tez Elena - ale po przeczytaniu Greya źle mi się kojarzy :-P a na chłopca Mikołaj, Remigiusz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038358 przez masuska
Sander mam podobnie z imieniem Anastazja, bo wiadomo z kim mi się kojarzy, ale główne typy to Adrianna/Anastazja lub Aleksander/Tomasz. Miałam znajomego Remka i powiem że świetny chłopak:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl