BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 10 miesiąc temu #1038406 przez Justyna_1709
Dzień dobry :silly:
Ja mam przeczucie na dziewczynkę, ale nie wiem, czy nie wolałabym drugiego urwisa :lol: na pewno łatwiej by wtedy było, hehe. A tak szczerze, to w sumie kto by tam w brzuchu nie mieszkał, to już sprawił nam olbrzymią radość ;)

A co do imion, nam przy synu już było ciężko coś wybrać... A teraz przy drugim to w ogóle kosmos będzie, ale o tym Jeszcze nie myślimy. Teraz skupiam się na tym, żeby do wyjazdu wakacyjnego dotrwać, a po powrocie od razu kokejne usg :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038413 przez olcia1989a
Co do imion to dla dziewczynki Maja,Lena,Julia, chłopak Filip i mi się podoba Franek ale mężowi nie ;) Antek też mi się podoba ale synek kuzynki która mieszka niedaleko ma tak na imię...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038433 przez lejdy
A mi się nawet podoba to, że nie ma takiej "masówki" na tym forum, bo później każdy gdzieś tam ginie w tłumie, a tak można się lepiej poznać :)

Ja dziś od rana wyłam jak bóbr. Nie wiem dlaczego, więc to chyba te słynne huśtawki nastrojów :)

I strasznie podziwiam dziewczyny, które mają już dziecko i będą rodzić następne! Przecież to trzeba być chyba mistrzem logistyki, nie wyobrażam sobie :ohmy:

Co do imienia, to szczerze mówiąc my jeszcze nie rozmawiamy o takich rzeczach. Chyba jeszcze za wcześnie, chyba nie chcemy zapeszać. Chyba się boimy, że jak już stworzymy sobie obraz małego człowieka i coś się nie daj Boże stanie, to trudno będzie nam sobie poradzić (chyba ja tak mam po prostu).
Co nie zmienia faktu, że myślę iż będzie chłopak :D ale to chyba tak podświadomie po prostu, bo same dziewczyny na około i chciałabym faceta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038445 przez Justyna_1709
lejdy, dokładnie tak samo miałam w pierwszej ciąży. Dopiero po 14 tygodniu przestałam się bać i zaczęłam na spokojnie wszystkim cieszyć ;) a po 18 tygodniu już robiłam pierwsze zakupy, chociaż oczywiście co ja się osłuchałam :pinch: a kupienie wózka przed urodzeniem to już w ogóle, o zgrozo! Hehe a ja byłam szczęśliwa, że wszystko mam, a nie czekam na ostatnią chwilę.

Jeżeli teraz będzie znowu syn to tym razem nie poszaleję z zakupami... Tyle tego jest po Miłku, że chyba nawet nie wszystko zdążyłam mu założyć.

A co do drugiego dziecka - pewnie sielanki nie będzie, niektórzy mają po tym traumę, dla mnie to niezaprzeczalnie kolejne cudowne doświadczenie. I nie my pierwsze, nie ostatnie to przeżywamy ;) A tutaj są mamusie, które nawet na 3 się zdecydowały ;) bardzo mnie to podnosi na duchu :cheer: a nie oszukujmy się, z jednym dzieckiem też łatwo nie jest :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038448 przez Mena
Hello :cheer:
Ja po wizycie wszystko okay fasolka rośnie i "staje na głowie" jak to lekarz powiedział "starszy syn chyba też wiecznie na głowie stał z tego co pamiętam" :woohoo: . Kolejna wizyta z dokładnym usg 1.08. :silly:

A na dole moja fasolka :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038462 przez Kejt
Kurcze szkoda że płci już na początku nie podają, trzeba tyle czekać :) chociaż może z drugiej strony lepiej bo już pewnie bym coś kupowała dla dzidzi jak bym wiedziała :P

Mena super zdjęcie, lubie takie pierwsze zdjęcia :silly:



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038463 przez masuska
Mena, super:) Później to rodzice będą na głowie stawać ;)

Lejdy dlatego ja czekałam aż 5 lat, też mi ciężko było to wszystko ogarnąć, na trzecie raczej już się nie zdecyduję.

A ja troszeczkę kupuję, a co. Mam szwagierkę w ciąży, rodzi w listopadzie to biorę pod pretekstem że dla niej:)Ale tylko taką drobnicę typu skarpetki. Zamówiłam też muślinowy kocyk, buciki i chusteczkę na szyję. Po Piotrze mam sporo rzeczy, ubranka, łóżeczko. trochę zabawek. A wózek sprzedałam w lutym i tak się kurzył, a mnie sę x-landery już nie podobają. Wolę camarelo, albo adamex barletta. Szwagierka ogląda, więc jestem na bieżąco:)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038465 przez Kejt
Ale słodziutkie skarpetki :woohoo: :woohoo:



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038466 przez dodi
witajcie mamuśki

u...widzę że tu już zakupy śliczne te małe skarpetusie ja z racji że handluje ciuszkami co fajnie sobie odkładałam już planując ciąże i trochę tego mam szczególnie pajacyki jakoś tak większość dla chłopczyka jakieś przeczucie czy cuś.. nie wiem
jak mam i chłopaka i dziewczynę wiec obojętnie mi co się urodzi byle zdrowe
wczoraj byłam na badaniach..2stówki nie moje :( dziś odbieram wyniki a o 20.00 mam wizytę u gin mam nadzieje że wszystko będzie dobrze i dziś w końcu założy mi kartę ciąży
a poza tym to chyba dziś pierwszy dzień gdy czuje się ok ostatni czas to ciągłe zmęczenie mdłości zawroty głowy dziś na razie jest dobrze oby już tak zostało
a wy jak się czujecie
co do ogarnięcia dzieciaków to u mnie nie było problemu moja córcia miała niecałe 2 latka jak urodziłam syna nie miałam nikogo do pomocy bo moja mama daleko mieszkała a teściowa nie żyje i dałam radę nie było tak źle ;)
co do wózków to kompletnie nie jestem w temacie jak kupowałam dla syna wózek to na topie było maxi-cosi a teraz jest tak wybór że szok muszę się doszkolić
Lejdy z tą huśtawką nastrojów to mam tak samo byle powód a ja wyje byle co mnie wzrusza a moje dzieciaki patrzą matka wariatka B)
wieczorem zdam relacje z wizyty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038468 przez Sander
Dzień dobry!! U Nas wczoraj straszna wichura była.
Masuska jestem tego samego zdania co do x-landera. Moja koleżanka miała, dziecko w gondoli każdy wstrząs czuło... Ja szukam na pompowanych dużych kołach. Miałam taką gondole i też w lutym sprzedałem.
Mena śliczny maluszek :-) ja juz nie mogę się doczekać usg... Mam 27.07.
Wczoraj leże z Isia u niej w łóżku, pyta się czy może się przytulic do dzidzi. Położyła się na brzuch i mówi do niego: siostrzyczko, siostrzyczko... Ja aż się wzruszyłam. Cudowne to!! Oby tak zawsze było <3
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038472 przez Megi
Sander wzruszyłam się..chyba hormony B)
Moja córka jest też taka szczęśliwa, że będzie dzidzia- dojrzała do rodzeństwa i jest gotowa. Mówi: mamusiu będę Ci we wszystkim pomagać, obojętnie czy będzie siostra czy braciszek będę kochać...

Mena cudne.. :kiss: :kiss: :kiss:

Dodi dawaj znać po wizycie- my lubimy zdjęcia i opowieści "Byłam u lekarza" ;)

U nas kolejny pochmurny dzień...nic się nie chce. A w pracy dziś mam kocioł ech...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038482 przez masuska
Właśnie takie śliczne te skarpetki że się powstrzymać nie mogłam, a że uniwersalne, dla dziewczynki i dla chłopca to żal było nie brać :)

Dodi to masz ekstra z tymi ciuszkami, chociaż może ja bym zgłupiała :) za dużo fajnych a kasa jednak ograniczona :)

Sander, jaki to urocze:) jeszcze ta foteczka na koniec mnie rozbroiła :)

U mnie też czarne chmury nadchodzą, syn się martwi bo na rowery nie pójdą z tatą, a już tak się chłopakom spodobały męskie wycieczki. Od wczoraj wałkujemy gry różnego rodzaju, już mi brzydną...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038503 przez olcia1989a
Co do zakupow to dla chlopca to tylko pojedyncze rzeczy bo po synku mam,wozek sprzedalam rok temu.Bylam z niego zadowolona,ale stwierdzilam ze kupie jak bedzie nastepna dzidzia :) dla dziewczynki no to juz wieksze :) od jutra maz zaczyna urlop mamy zaplanowany wyjazd nad morze,ale ta pogoda to masakra :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038504 przez olcia1989a
A mam pytanie odnosnie witamin?jakie polecacie?ja w pierwszej ciazy bralam prenatal.myslalam o zmianie,jakie wy bralyscie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038511 przez masuska
W pierwszej ciąży brałam Pregna med (czy jakoś tak),a teraz biorę Vita-miner Prenatal L-foliany do końca I trymestru a później jest już vita-miner prenatal z DHA.

A co na brzuch, przeciw rozstępom?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl