BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 4 miesiąc temu #1052328 przez zubi
Mena, masuska to na dniach rozwiązanie- czekamy z niecierpliwością na info i zdjęcia ( oraz mocno trzymamy kciuki oby wszystko było ok)

Co do poranionych brodawek,jak nic pod ręką nie będziecie miały to własnym mlekiem smarować też pomaga ( wiem z własnego doświadczenia), a olej kokosowy to wielozadaniowy produkt dzisiejszych czasów, ja ostatnio córce głowę nim wysmarowałam i przez trzy dni nie mogłam go zmyć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1052330 przez mavi31
Moje kochane mamuśki
Czytam was regularnie ale jakoś bez życia i sił odpisać
U mnie wszystko wpozadku po za bólem kręgosłupa o uciskiem na krocze wszystko ok
Widzę że coraz bardziej się wszystko rozkręca a ja czytając denerwuje się waszymi postami jak by mnie to bezpośrednio dotyczyło
Wzasadzie teraz każde z naszych maluchów jest dość spore i mało mu zagraża na świecie po za brzuszkami
Ja niestety też dołączam do mam których lekarze jadą na urlop mój 29.01-05.02 szóstego mam wizytę teraz się stresuje żeby akurat wtedy nie rodzic ale będzie co ma być
Pozdrawiam serdecznie wszystkich

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1052331 przez Megi
Czekamy na inf :)
Czuje się podekscytowana...zaraz zdjęcia maluszków się posypia!
Kejt zupelnie macierzyństwo wciągnęła B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #1052336 przez Joanna90
Zobaczycie że zaraz będziemy się rozpakować, już się nie mogę doczekać wiesci:)
Mavi ja też przeżywam wszystko co piszecie, w końcu piszemy już ładnych parę miesięcy i nie wiem jak Wy, ale ja bardzo cieszę się że mamy to forum- przynajmniej doskonale sie rozumiemy i tak mi jakoś z Wami raźniej :) tak więc dziękuję że jesteście Kochane :kiss: tak mnie jakoś na czułości wzięło :blush:
Ja już kończę z codziennym leżeniem, dzisiaj sporo chodziłam i powiem Wam że teraz umieram, krocze mi zaraz eksploduje :evil: piorę ubrania bo muszę na nowo spakować torbę do szpitala i to jak najszybciej, przecież nie wiadomo kiedy mnie weźmie :evil: mąż podczas mojej nieobecności skręcił łóżeczko :)

Co do brodawek położna w szkole rodzenia polecała maść Maltan, nie mam doświadczenia wiec nie wiem, ale kupiłam właśnie taka :)

Miałam jeszcze coś pisać i nie pamiętam co :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1052339 przez mavi31
Joanna ja tez tak czuje cieszę się że jesteście mimo że tylko wirtualne ale jak przyjaciółki które cie rozumieją i wysluchaja
;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1052341 przez Mulian
No Masuska to czekamy jutro z niecierpliwością na info. Może będzie drugi bobas :D. 4 cm :woohoo: to już połowa za Tobą, przynajmniej poród będzie szybki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1052343 przez Mena
No wiec ja z taka wiadomością ze jutro mam cc :woohoo: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #1052346 przez masuska
Jakoś zaskoczyło mnie to, tak z niespodziewańca 4 cm, szok. Skurczy nie było, bynajmniej ja nie czułam, teraz mi się brzuch stawia, od ponad godziny, ale nieregularnie. Może w nocy się coś rozkręci, albo chociaż do wyjazdu mojego gina, bo mimo wszystko to chcę z nim rodzić. Jutro będzie miał dyżur i do tego jeszcze moja położna, byłoby idealnie. Staram się przekonać Alka żeby wychodził :)

Ja na sutki mam maść Medeli Purelan, ale chyba zaopatrzę się w olej kokosowy, tyle dobroci a jeszcze świetny lubrykant :P. Moja druga połowa bardzo lubi kokos :)


Ooooo Mena suuper :woohoo: :woohoo: :woohoo:

No to teraz na pewno się posypiemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1052350 przez Megi
Ooo Ale się dzieje :woohoo:

Masuska to teraz tylko pieszczoty i sex,a reszta już pojdzie :evil:

Mena super-jutro przywitamy kolejnego maluszka! Koniecznie odezwij się,Jak do siebie dojdziesz

Joanna coś w tym jest-jest wsparcie, a to w ciąży jest nam potrzebne!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1052353 przez Mulian
:woohoo: Mena super, powodzenia. Trzymam kciuki żeby wszystko sprawnie i szczęśliwie poszło. :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1052356 przez Sander
Jeden dzień a tyle się dzieje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1052358 przez Sander
Jeden dzień a tyle się dzieje
To trzymam jutro kciuki. A wiesz o której cc?
Musaska a może jednak Ty bedziesz pierwsza???
Ale ale emocje!!!
Czekamy na relację
Ja też bardzo dziękuję że jesteście. Nikt mnie nie rozumie tak jak Wy. I w zasadzie mogę wam Powiedzieć wszystko
U nas cisza. Pewnie będę jedna z ostatnich. Tylko dziś niunia się jakoś przekręcila. Ma pupę z drugiej strony i wbija mi coś w jedno miejsce. To już trochę boli. Widać że biedna nie ma miejsca. Szkoda że nie mam większego brzucha to by jej było wygodniej.
Honda jak tam samopoczucie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1052360 przez Sander
Już wiem czemu mi posty Ucina- gdy dodam inne buźki a nie te co są wyżej, tylko te z telefonu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #1052372 przez honka_18
Masuska jak sytuacja wygląda ?

Mena jak samopoczucie ? Juz tylko kilka godzin i będziesz tulila swoje maleństwo :laugh:

U nas jeszcze 4 nie ma a ja od 2h juz łaże po domu i miejsca nie umiem sobie znaleźć :angry: co chwila zbiera mi się na wymioty, gardło mnie boli i od kaszlu to chyba płuca stracę :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #1052373 przez Megi
Ja dziś pierwsza mówię Dzien dobry :)
Nie rodze-spokojnie, tylko bezsennosc :laugh:
Wszystko mnie już boli od leżenia... podziwiam kobitki,co przelezaly pół ciąży!!!!! Bo ja dopiero tydzień :S

Mena życzę szczęśliwego rozwiązania! 3-mam kciuki i czekam z niecierpliwością na zdjęcie maluszka lutowego :)

Masuska jak noc?jakieś postępy?

A jednak druga- Honka mnie wyprzedzila

Dziewczyny meldujcie się, żebyśmy wiedziały, że wszystkie są w 2-u paku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl