BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1053119 przez zubi
A ja mam dziś samotny wieczór :( . Mała śpi, a mąż wybył na męskie spotkanie. Niby wiem, że nic się nie szykuje, ale jakoś tak mi dziwnie -za cicho, za spokojnie.

Niestety jak maluszki już będą z nami to będziemy mieć coraz mniej czasu na forumowe udzielanie się, ochłoną nas na max.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053122 przez olcia1989a
Masuska ale mialas ekspresowy porod,dobrze ze zdazylas :) jak sie czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053125 przez honka_18
Masuska super :cheer: dobrze ze zdążyłaś :woohoo: ja chce nieco dłuższy poród bo się nie wyrobie a jest za zimno na poród w samochodzie :P

Zaraz zwariuje :evil: jestem zmęczona, a sąsiedzi imprezują tak głośno ze we własnym domu sobie cichego miejsca znaleźć nie mogę :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053132 przez Megi
Dzien dobry,
Noc u mnie spokojna i jeszcze czuję,ze pochodzę w 2paku :)

Masuska jak noc? Poród express, ja bym chciała też taki-chodź może z godzinę dłuższy bo muszę jeszcze córkę odwieść do dziadków ;)

Jak mamuśki się czujecie? Jak noc Wam minęła?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053133 przez Agutka
Hej MEGI kolejna nocka do bani do tego chyba złapałem coś od młodego bo nawet wczoraj lekka temp miałam zapisany nos i ogólnie mnie rozłożyło . Biodra mnie tak bolą że chodzić nie mogę kurcze nie pamiętam żeby Z Kubą tak było.
Honka współczuję najgorzej jest jak we własnym domu nie ma spokoju my jak w bloku mieszkaliśmy to mnie to dobija lo teraz mam spokój najbliższy sąsiad 100 m od nas mieszka :) .
Masuska dobrze ze w ogóle zdążyłas 15 min szok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053138 przez mavi31
Hej dziewczyny u mnie noc jak zwykle średnio częste wizyty w toalecie
A poranek bardzo ciężki siedzę w domu a chyba lapie mnie jakies grypsko chyba se cisnienie tak skacze bo glowa mnie strasznie boli
Mój maluszek mało się rusza od wczoraj zaczynam się martwić ale liczę na to że poprostu ma mało miejsca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053140 przez masuska
Co jak co, ale rwy to ja już nie mam :) z tym ze ten mały ssak wisi ciągle na piersi i przez to już mnie bolą. Obkurczanie macicy po drugim porodzie b.nieprzyjemne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053143 przez Sander
Masuska chyba jesteś stworzona do rodzenia!!! Zazdroszczę Ci!!! Też bym chciała mieć już Lili i utulic. Tęsknię za nia.
Agutka zdrowiej!!! Może jakies domowe sposoby??? A synowi przeszło??

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

U mnie też hawajska noc. 4 razy do Izy wstawalam . Nic się nie wyspalam.
Już mam dość swojego ciała. Jeszcze trochę.... wczoraj marzylo mi się ubrać krótka spodniczke i wysokie obcasy żeby poczuc się sexy. Już dużo mi nie zostało a męczę się. No i waga ciągle w górę. Dziś rano 19 kg....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053144 przez honka_18
Masuska nie przyjemne ale skuteczne :P

Agutka u nas taka lipa ze mamy dom w szeregowcu :angry:

Sąsiedzi skończyli imprezować po 3 i kłócili się do 4 :angry: teraz mnie boli głowa i podbrzusze co chwila tak więc nam w planach włączyć bajkę i przeleżec na sofie cały dzień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053145 przez dodi
Witajcie
ja dziś w miarę dobrze spałam kilka razy do wc a tak to jestem wyspana
Masuska tak to już jest na początku ze dzidzi ciągle wisi na cycu
która teraz na porodówkę?
miłej niedzieli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053153 przez Joanna90
Czesc dziewczyny, u mnie nocka też spokojna :) śniłam że rodziłam, jak się obudziłam byłam zdziwiona gdzie Dzidziuś i czemu dalej w brzuchu :laugh:

Sander ja też mam dość swojego ciała, u mnie waga podobnie jak u Ciebie... Jest mi już strasznie ciężko nosić swoje ciało i w dodatku mam dość chodzenia w koszulkach męża- w dodatku nie we wszystkie się mieszczę na brzuchu, więc mam do wyboru tylko takie mega stare ponaciagane... Tęsknię za swoimi ubraniami :)

Honka współczuję nocy :(

Masuska to super że Maleństwo dużo ssie :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053177 przez olcia1989a
Ale tu cicho B)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Joanna ja już też mam dość swojego wyglądu :angry: Ubrałam dzisiaj tunikę która już się ciasna robi :whistle: czuje sie jak wieloryb,chociaż z synem byłam jeszcze wieksza :whistle:
Masuska ja obkurczania macicy nie pamiętam, dostawałam kroplówki bo lekarz twierdził że słabo się obkurczała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053178 przez mavi31
Ja wypezlam do ludzi znaczy na zakupy bo mój mąż w końcu miał czas a że sama juz nie jeżdżę a w okolicy nawet nie ma żadnego sklepu więc byłam uziemiona
Trochę humor lepszy bo jakiś plan dnia inny niż przez ostatni tydzień

Co do wielkości to ja mam wrażenie że jestem wielorybem ważyłam się dziś 14 do przodu po obiedzie i niby to połowa tego co z Bartusiem a mam wrażenie że już w nic się nie mieszcze więc już pora rodzic bo poprostu pekne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053179 przez Megi
Też się czuje,jak wieloryb :( Dziś już nie mogłam na siebie patrzeć w lustrze.
Do tego jeszcze tydzień mam grzecznie leżeć wedle polecenia lekarza-wszystko mnie już boli!
Chyba każda już tak ma w tych tygodniach ciąży-oczywiście bez naszych mamusiek ;)
Bo już mają to za sobą i zaczynają mieć inne problemy-jak karmienie czy obkurczanie...
My kobiety mamy ciężko-powinniśmy być za to ozlacane!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053180 przez honka_18
Joanna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Olcia nie zazdroszczę. Moi chłopcy tez tak mają niby chętni w domu a jak gdzieś idziemy to siedzą na kolanach albo że mną za rękę bo M krzesło grzeje :evil:

A ja miałam koszmarny dzień chłopcy cały czas na mnie wisieli i płakali bo w nocy ich muzyka budziła :angry: teraz już śpią a jest dopiero po 17, pewnie jutro wstaną po 5 :blink: tez juz mykam do łóżka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl