BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1053343 przez dodi
Witajcie
U mnie nadal bez zmian nic się nie dzieje teraz czekam na córkę bo jest na lekcji w szkole muzycznej
Ja jutro mam wizytę jestem ciekawa co powie może już coś sie zaczyna dziać na.dole chcialabym
Agutka coś mi sie.zdaje że twoja dzidzia pcha się na świat i może wkrótce wrzucisz niusa urodziłam
Honka widzę że intesywnie u ciebie dobrze może cię szybciej ruszy
Joanna ja też nie jestem zadowolona za.bardzo ze.swojego.gin denerwuje mnie że wogóle nie kojarzy mojej osoby a przecież chodzę do niego już jakiś czas zawszenie pyta o dzieci jakie.duże były jak się urodziły niech se zanotuje to będzie na.przyszłość wiedział ale mam nadzieję że jutro już ostatnia wizyta a potem porodówka
A ja od dziś zaczynam.się rozciągać na piłce może to przyspieszy akcje
Zubi ja na infekcje stosowałam tantum rose i probiotyk ginekologiczny lacibios femina i po paru dniach pomogło a ta mnie swedziało że masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053345 przez honka_18
Bardzo bym chciała juz się spodkac z Kubusiem i nie tylko ja ;) Adam codziennie prosi brata żeby już wyszedł z brzuszka :laugh: ale szczerze wątpię żeby moje łarzenie coś przyspieszyło :P Kuba pewnie urodzi się za tydzień jak mi się urlop skończy :blush: ale chciaż wróciłam do swojego życia sprzed ciąży :P zawsze mnie wszędzie pełno było więc znowu latam to tu to tam i humor od razu mam lepszy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053347 przez zubi
dodi dzięki za radę tantum rosa mam w domu-zaraz wyciągnę i poczytam ulotkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053352 przez Joanna90
Zubi to niefajnie się zachował Twój lekarz, mógłby oddzwonić czy coś w tym stylu, tyle godzin już minęło...

Dziewczyny jak to jest że najpierw trzeba leżeć żeby donosić a potem Dzidzi przestaje się spieszyc i trzeba się nagimnastykować żeby zechciała wyjść :blink:

Dodi ja jestem zła na niego też z drugiego powodu, że nie zorientował się że ma złą kartę pacjenta, właśnie nie pasowało mi co on mi tam mówił...to pewnie temu że miał inną historię choroby przed sobą, mówił mi że do terminu porodu ponad miesiac i nie mogłam mu przetłumaczyć że nie miesiąc bo termin mam na 16, bo on cały czas swoje gadał i mnie nie słuchał... A co najlepsze luteinę kazal zażywać jeszcze przez 2 tyg a potem odstawić- ale stwierdziłam że już ją odstawie bo kiedy urodzę jak będę sobie ją aplikowała do 40 tygodnia :whistle: zresztą w szpitalu jak bylam kazali odstawić od dzisiaj. Tylko nie wiem co z magnezem, niby lekarz mówił że to mam sobie dalej brać ale nie wiem czy któraś Was zażywa jeszcze magnez będąc w 38 tyg? Bo jakoś czuję że mówił mi o tych lekarstwach na podstawie tamtej dziewczyny i nie wiem co robić, normalnie jestem taka zła na niego że szok :angry: Zażywacie jeszcze magnez?

Megi daj znać czy przeszło :) teraz będę myśleć czy będziesz kolejną Mamusią czy to fałszywy alarm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053353 przez Sander
Hej dziewczyny!!
Honka a mówiłaś że chcesz żeby Kubuś siedział do 8 lutego??? A tak w ogóle to rekord u Ciebie prawda?
Megi i jak sytuacja?
Zubi ja mam to samo. :( ja jakoś się boję tego tantum Rosa- to jest do irygacji? Ja na razie daje radę z clotrimazolem. Ale za chwilę się to rozbuja. Miałam mieć dziś też gina ale zachorował i idę w środę.
Joanna co za ... z tego lekarza. On jakiś nie poważny jest!!! Jak można coś takiego powiedzieć pacjentce? Nie dość że się boimy porodu to ten jeszcze sama najgorszą wersję podaje....
Co do strachu to ja bardzo się boję tego obkurczania macicy. Mnie bolało to strasznie.... po prostu siedziałam z małą przy piersi i wylam... mam nadzieje że teraz tak źle nie będzie.
Ja mam takie huśtawki nastroju że sama ze sobą wytrzymać nie mogę... chcę mi się parę razy w ciągu dnia płakać ale nie mam nawet o co.... z jednej strony chciałabym już urodzić ale jeszcze muszę czekać na wypłatę żeby dokupić parę rzeczy i czuje się nie przygotowana :( no i tak puchne... nogi jak balerony mam :( dobra chyba się wyzalilam. Nikt mnie tak nie zrozumie jak Wy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053354 przez dodi
Joanna ja biorę ciągle magnez aspargin to jest magnez z potasem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053355 przez dodi
Ja z tantum rosa nie robię irygiacji tylko rozpuszczam tak jak piszą w wodzie i tym plynem przemywam krocze przelewam do butelki pół litrowej z dziubkiem i polewam po umyciu a do mycia uzywam zelu lactacyd plus ja miesiąc temu miałam taka infekcje że masakra i właśnie zmasowany atak czyli ten żel ,tantum rosa i probiotyk na.odbudowe flory i mi po paru dniach przeszło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053356 przez Mulian
Hej dziewczyny. Ale macie przejścia z tymi lekarzami. Joanna ten Twój to już w ogóle nieprofesjonalny. Honka miałaś być jedna z pierwszych a proszę jak się Kubuś dobrze w brzuszku czuje :) Agutka dzięki, że pytasz, u mnie tyle newsów, że będę lezec w szpitalu do czwartku. Wtedy kończę 37 tydzień będę mieć badanie i najprawdopodobniej decyzję o wywolaniu porodu. Na razie mam ponoć konkretne skurcze wg ktg, ale niebolesne. Eh chciałam całkowicie naturalnie rodzić, ale chyba mogę zapomnieć. Suma sumarum miałam być gdzieś w końcówce a będę w miarę na początku stawki, za to już w lutym ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053358 przez dodi
Clotrimazolin też uzywałam ale jakoś slabo działał
Która to.miała mieć cc 2 lutego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053359 przez zubi
Ja wam powiem że jestem coraz bardziej wściekła, jutro do niego zadzwonię :angry: . Niby dał mi lek na wizycie, ale powinien też umówić na kontrolną wizytę ( a nie dopiero za dwa tygodnie) ehh. Spróbuje jak mówisz dodi i przemyje bo irygacji też nie chcę robić, tak jak piszesz Sander też używam clotrimazol ale nie wiem czy on podoła, a boje się by mała przy porodzie czegoś nie złapała. U nas też jest taka przychodnia dla kobiet idziesz na 6:30 i czekasz 10 pierwszych osób lekarka przyjmuje - więc może ona zajrzy i mi powie czy coś tam jest ( tylko tak jakoś głupio mi iść bo ona prowadziła mi pierwszą ciąż, a teraz chodzę do kogoś innego :( ).

Straszycie z tym obkurczaniem, ja naprawdę nie miałam żadnych bóli w pierwszej ciąży.

Fajnie że mamy to nasze forum, od razu człowiek się lepiej poczuje jak sobie po narzeka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053360 przez Justyna_1709
Właśnie siedzę pod gabinetem i czekam na wizytę. ... A marzę już o łóżku... jeżeli wizyta pójdzie tak jak u Joanny, to się zdecydowanie wkurze... czekam na jakieś konkrety ;) chociaż opóźnienia kosmicznego nie ma :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053369 przez honka_18
Joanna ja magnezu juz nie biorę

Sander 8 luty to urodziny mojej babci i rocznica ślubu rodziców wiec mieli by piękny prezent, ale te skurcze mnie wykończą :blush: nie mogę przestać o nich myśleć, tylko liczę ich długość i odstępy :blush: no i mi ciężko :blush: jestem wielką i spuchnieta :blush:

Mulian to już niedługo będziesz tulić córe :cheer:

Justyna jak tam po wizycie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053371 przez zubi
dodi - poszłam za twoją radą i powiem że na chwilę obecną dyskomfort ustąpił :) nie wiem na jak długo ale miłe uczucie. Co ciekawe 15 min temu dostałam sms od mojego gina że mam się jutro pojawić przed 13:00. Sander proponuje byś i ty spróbowała.

mulian trzymamy kciuki za spokojny pobyt, może będziesz kolejna.

honka ty nie zwyczajna bycia w ciąży tyle tygodni i już byś chciała Kubusia po tulić, a tu Kubuś zrobi kawał i dotrwa do końca- tylko żeby cię te skurcze jeszcze nie łapały

justyna wizyta o tej godzinie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053374 przez Agutka
Hej
Dodi ja ma mieć CC 2 lutego ale coś mi się dzieje dziwne bóle z kręgosłupa mam nie takie jak rwa lecz jak by ktoś gorące Żelazko przykładal i to tak falowo jest tak miałam przy miesiączce . Ale podbrzusza nawet ok no nic idę spać mam nadzieję że się wyciszy . :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053382 przez Agutka
Hej jest 3:15 a ja od godziny liczę skurcze średnio mam co 5 min i trwa ok min z tym że zaczynają się od kręgosłupa i kierują się w stronę podbrzusza co do boleśnie to jest znosnie . Chciałam wziąść kąpiel to ciepłej wody nie mam bo zasobnik wymienia wodę. Szlak ale nie przechodzą pkt zmianie pozycji ani po chodzeniu no jak bym miesiączkę miała choć ona była dla mnie bardziej bolesna .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl