BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1053068 przez Agutka
aaaaa masuska GRATULACJE !!!!!!! super normalnie szok :))))) Ze tak szybciutko ale to dobrze :) A wchodzaąc teraz na forum i widzac wieksza liczbe postów powiedziałam czyżby któraś ????? i Jest słodziaczek malutki :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053070 przez Justyna_1709
Masuska, gratulacje! Śliczne maleństwo. Wiedziałam, że Ty nas zaskoczysz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053072 przez dodi
Zubi nie martw się ja.wczoraj też tak miałam junior wczoraj do południa w ogóle się nie ruszał dopiero po południu się obudził

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053074 przez Agutka
Zubi głowa do góry połóż sie i zjedz czekoladkę na pewno się obudzi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053075 przez Agutka
Masuska musiałam twoje wczorajsze słowa przypomnieć miałaś w weekend nie rodzić hahaha

Mego ja chce już, albo dziś, a jak nie to poniedziałek, wtorek. Już mam dość, szczególnie rwy. Id dziś miałam leżeć aby w weekend nie rodzic, ale tryb wicie gniazda się uruchomił i łazienka i kuchnia blyszcza, nawet wszystkie kafelki umyłam, odkamienilam tez prysznic.

ale u mnie dziś podobny syndrom wicia hahah nawet półki ze szkłem wymyłam i najbardziej na swiecie nie chciała bym rodzić w Niedzielę .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053076 przez honka_18
Masuska gratuluję :laugh: pierwszy mężczyzna na naszym wątku :laugh: przystojny :kiss:
Napisz koniecznie od czego się zaczęło i w ogóle jak to było ;) i jak się czujesz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053078 przez olcia1989a
Masuska gratulacje i usciski dla Was :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053080 przez Sander
Masuska gratuluję!!! Ale szybciutko poszło. Wspaniale!!!!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Lili robi tak samo, w ciągu dnia mało się rusza. Najbardziej aktywna jest 20-23. I tak już od bardzo dawna. Ciekawe jak że spaniem będzie. Iza od początku spała po 6-7 h ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053083 przez Megi
Masuska gratuluje pierwszego lutowego mężczyzny z naszego forum! Cudny!
Pisz koniecznie,Jak się zaczęło i kiedy wiedziałaś,ze do szpitala?Czekamy na relację :cheer:

Mój Julek dziś też w ogóle się nie rusza-już się martwię bo nawet twix nie pomógł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053089 przez honka_18
Sander
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kubuś tez ostatnio mniej aktywny :whistle: czasami się przyciągnie i tyle albo wepcha nogę w mój bok i tak trzyma pół dnia :evil: w nocy więcej się przeciąga ale też szału nie robi

A ja umylam sobie okno w kuchni ( tylko od środka bo mgła jest) i żaluzje a teraz robie karpatkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053092 przez Joanna90
U mnie też syndrom wicia gniazda się właczył, wysprzątałam dziś całe mieszkanie, tylko odkurzanie i mycie podłóg zostawiłam mężowi, przebrałam pościel, trochę poprasowałam i zrobiłam przemeblowanie w komodzie Huberta :) Padam z nóg :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053102 przez masuska
Dziękujemy dziewczyny za gratulacje. Ali jest bardzo absorbujący :) nawet jak śpi to oczu oderwać od niego nie nogę:)

Tak Agutka miałam w weekend nie rodzic, tak samo ja bez męża, miałam tez słuchać położnych, a wyszło jak wyszło.

A zaczelo się tak, jak siadlaz z herbatka przed tv to poczułam bol jak przy okresie, nie mocno i chciałam.to.olac, ale zaczęłam mierzyć odstepy, były co 7-8 min. Kolo 9, zadzwoniłam do poloznej ktora powiedzia ze moge powoli sie zbierać. Telefon do meza, tel do teściowej. Maz mial byc po 10tej, tesciowa wczesniej. Wykapałam się, wyszykowałam starszaka o 10 tesciowa dowiozla mnie na porodówkę, jak się przebierałam zaczęły się parte, z 5-10minut i Olis już leżał na mnie. Maz dojechal o 10:30, ależ byl smutny jak zadzwoniłam i powiedziałam ze już.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053105 przez Agutka
Wow to faktycznie expresowo poszło !!!! Jeszcze raz gratulacje i pisz do Nas w miarę możliwości . Ciekawe ile lutowek urodzi w styczniu jeszcze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053106 przez dodi
masuska poród marzenie ja też tak chce ...
a teraz jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053118 przez Inezka
Masuska, gratulacje cudnego synka :)
Rzeczywiście Lutowki a rodza w styczniu hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl