BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1053229 przez Megi
Ja mam skierowanie na KTG od mojego lekarza na koniec tego tygodnia-w celu sprawdzenia,czy jest ok...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053232 przez honka_18
Ja od 2 spałam z Adamem ale się wyspałam :woohoo: rano trochę sobie pocwiczyłam i mam nowa energię i dobry humor na dzisiaj :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1053234 przez Joanna90
Ja też się wyspałam dzisiaj :) odkąd prowadzę bardziej aktywny tryb życia padam ok 21-22 i w nocy śpię jak niemowlaczek :)

Co do wstawania też jestem przyzwyczajona bo do pracy miałam na 6 jak szłam na rano, wiec przed 5 już wstawałam :) ale to było wcześniej, bo teraz będąc na l4 zaczełam wstawać ok 10 :woohoo:

Dziś mam wizytę, ciekawe jak tam na dole sytuacja wygląda :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1053238 przez honka_18
Ja tez jak byłam przyzwyczajona do wczesnego wstawania to nie było problemu. do pracy latem chodziłam na 3:30(w nocy) zima na 6, później Adam wstawał przed słońcem to tez było Oki, ale od pół roku Adam śpi prawie do 7 przychodzi do mnie i leżymy do 8 tak więc przyzwyczaiłam się do lenistwa :blush: (Artuś śpi od 18:30 do 8, w tamtym roku do 11 sobie spał :whistle: )

Jakoś mnie znowu dzisiaj nosi :evil: zaraz idę pieszo z siostra na zakupy przejdę się 5 km do może coś się ruszy :whistle:

KEJT GDZIE TY SIĘ ZAPODZIEWASZ? CO U WAS?

INEZKA co u Was ? Tez dawno do nas nie zaglądałaś :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053241 przez Aga_Krk
Hej dziewczyny? Czy Wam też tak dokuczają mdłości? :( Na zdrowemaluchy.pl przeczytałam, że dobrym sposobem na ich złagodzenie jest herbatka z imbirem, ziołowe napary i suszone owoce :) Próbowałyście może kiedyś? Pomaga? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053247 przez zubi
Cześć mamy:)

mavi ja mam regularnie KTG co tydzień od początku tego roku ( nie sprawdzają mi na nim skurczy tylko samą dzidzie, najbliższe mam w czwartek a potem 9.02 przed wizytą). Po KTG zawsze zapis ogląda je lekarz.

To z tymi mężami pocieszyłyście mnie, nie tylko mój ma widać takie głupie jazdy- oni chyba nie rozumieją powagi sytuacji :P.
Mnie też powoli zaczynają wkurzać tel i sms co u nas? To chyba oczywiste że jak się rozpakuje to oznajmimy to prawie całemu światu :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053252 przez Agutka
Do mnie na szczęście nikt nie wydzwania :) a w Szpitalu podobno zakaz odwiedzin tylko ojciec dziecka może być wiec też uniknę nachodzenia :) najbardziej czego bym potrzebowała to akurat wizyt ufff szczególnie ze wiadomo jak czuje sie kobieta zaraz po porodzie . Ja mam niemiłe wspomnienia z odwiedzin teściowej i ciagłe pytanie MASZ JUZ TEN POKARM ????? Dlaczego ty jeszcze nie masz pokarmu a ja coraz bardziej w depreche wpadałam przez nią teraz na szczęście tego nie będzie a TEL wcale nie musze odbierac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053269 przez olcia1989a
Mi to sie wydaje ze chyba wszyscy faceci sa tacy sami :P
Mavi u mnie ktg robia zawsze od 37tyg co tydzien do konca.
Ja wlasnie po wizycie.Szyjka zamknieta ktg ok :)
Agutka tesciowa fajna sprawa :evil: moja akurat w kwesti pokarmu nie ingerowala ale w innym sprawach strasznie marudna :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053284 przez Agutka
Olcia pokarm to był dopiero początek :) :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1053332 przez Joanna90
Cześć dziewczyny, ja po wizycie ale mam jakiś niesmak po wizycie... Lekarz był w jakimś dziwnym humorze, nie dowiedziałam się nic konkretnego... Jak mnie zobaczył to zrobił wielkie oczy i rzucił tekst "to pani jeszcze nie urodziła?". I potem ciągle gadał że strasznie duże dziecko bedzie, że się namęczę przy porodzie, że będzie trudny poród i takie tam, wkurzylam się bo co to za jakieś straszenie ale pomyślałam sobie swoje i się nic nie odzywałam...
Ogólnie stwierdzilam że po porodzie jak już dojdę do siebie i będę już zagojona itp, będę chodziła do innego lekarza, już nawet w szpitalu sobie ich poobserwowałam i wybrałam jednego, bo ten mnie już zaczyna denerwować, ostatnio mówił że szyjka do końca stycznia napewno nie dotrzyma, że już na dniach poród może być i temu mnie wysłał do szpitala, a dziś mi powiedział że jeszcze z tydzień lub dwa powinnam pochodzić, to po co mnie stresował niepotrzebnie szpitalem...nie mówiąc o tym że położna pomyliła karty pacjenta i dała mu jakiejś innej dziewczyny o takim samym nazwisku jak moje i lekarz się nie zorientował, wpisał moja wizytę do dokumentów tej dziewczyny :blink: dopiero jak mi l4 wypisywał to się zorientowałam że to nie moje dane :blink: ogólnie nie narzekałam i byłam zadowolona z wizyt ale dzisiaj naprawdę lekarz był jakiś dziwny, jakby trochę zakręcony...

A tak poza tym pochodzilam dzisiaj, nawet wybrałam się na zakupy z mamą, tylko w lidlu ale zawsze to jakaś rozrywka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053334 przez honka_18
Joanna nie potrzebnie Ciebie nastraszył :angry: dla pocieszenia moja mają zawsze powtarza ze szybciej i mniej boleśnie rodziła mojego brata niż mnie. Brat jest 1,5 roku starszy ode mnie i urodził się 2 kg cięższy ;) tak więc nigdy nic nie wiadomo

Ja jak wyszłam z domu przed 10 rano tak wróciłam po 15 :woohoo: jutro też planuje intensywny dzień i idę z chłopakami do przedszkola później zakupy i znowu przedszkole

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053335 przez Agutka
MULIAN co u Ciebie ????? nic nie piszesz ???? jak swędzenie i wyniki ???
Honka ja w przeciwienstwie do ciebie dziś nawet chodzić nie mogę czuję jak bym głowke w kroczu miała i chodze jakoś dziwnie okrakiem .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053339 przez Joanna90
Honka ja jutro zamierzam zabrać się za prasowanie sterty ubrań :) no niepotrzebnie mnie straszył i tak człowiek się boi jak to będzie itp, a jak lekarz jeszcze nagada to już w ogóle co mam myśleć :angry: staram się tym nie przejmować ale podświadomie oczywiście cały czas o tym teraz myślę... Jeszcze ta wizyta kompletnie nic nie wniosła, bo nic się nie dowiedziałam... już teraz wiem Honka co czułaś jak miałaś wizytę w UK i trafiałas na beznadziejna położna albo lekarza i nic nie wiedziałaś nowego :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053340 przez zubi
joanna też bym się wkurzyła :angry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
wkurza mnie ta nasza służba zdrowi - NFZ i prywatna :angry:

Ogólnie dziś mam humor, że lepiej się do mnie nie zbliżać :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1053342 przez Megi
Zubi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Joanna faktycznie lekarz Cię nastraszyl i tyle pożytku dziś z niego było. Nie stresuj się tym i tak mamy dosyć zmartwien

Honka widzę, że już na ostro działasz,żeby przyspieszyć spotkanie z Kubusiem

Mamusie,Jak sobie radzicie? Może jakieś zdjęcie nam wrzucicie

Ja właśnie mam od 1,5 godziny skurcze, wzięłam nospe bo jak nie przejdzie to znaczy,ze się zaczęło
Wydaje mi się,że jeszcze to nie jest to-zobaczymy :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl