BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1053593 przez masuska
Mavi nie wiem.czy znasz ale jest taki lek ziołowy bez recepty nazywa sie sinupret, genialny na zatoki. Od 6 lat ale ja już go daje od 4r.z. pediatra zaleciła. No albo pneumolan zatoki plus dicortineff do oczu, ale można tez do nosa, przeciwbakteryjny jest, wiec na te zielone gile jak znalaz. To takie dobre rady z mojej strony :)

Sander jestem od soboty w szpitalu, ale już dziś wychodzimy, bilirubina spadla do 11, po badaniu mial jeszcze dwa naświetlania, wiec lekarz kazał iść do domu :)

Honka te hormony sa paskudne, ale już nie długo :)

Dziś zaczął sie LUTY, nasz miesiąc kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053613 przez Joanna90
Honka właśnie myślałam o Tobie gdzie to podziewasz się tak długo, czy może urodziłaś :) humorem się nie przejmuj, też tak czasem mam... Niedługo znowu będziesz miała dobry humor :)

Agutka powodzenia i daj znać co i jak! Pomyśl jak masz fajnie, jutro będziesz tulić Maleństwo :)

Masuska super że wychodzicie :)

Sander ta huśtawka hormonalna jest koszmarna :whistle:

Ja dziś mam dobry humor, zobaczymy na jak długo :) Noc tez minęła spokojnie... Dziewczyny mam już dość tego oczekiwania i wypatrywania oznak zbliżającego się porodu, mogłoby się w końcu zacząć :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053619 przez Mulian
U mnie wszystko dobrze. Kolejny dzień w szpitalu. Przynajmniej nie muszę się o zakupy i obiady martwić ;P. Agutka rozumiem Cię świetnie, Ty jutro będziesz po, u mnie jutro będzie decyzja co dalej. Jak myślę o wywolywaniu porodu to już jestem przerażona dlatego staram się o tym nie myśleć żeby uniknąć stresu.
Honka wyplacz sie i Ci przejdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053625 przez mavi31
Masmuska znam sinupret ale nie ponyslalam żeby mu dać hmmm
Narazie to prostymi rzeczami się ratujmy rutinoscorbin 3razy dziennie po3 tran herbatki rozgrzewające smarowanie nóg no i Wzasadzie to jemu nic po za katarem nie jest ale wolę go sprawdzić dla pewności
Ja tez mam humory od radości po depresję :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053628 przez zubi
Witam się i ja cobyście nie pomyślały że wyprzedziłam agutke.

Sander daj znać jak powizycie

agutka czekamy na kolejne wieści

mulian dobrze że mają na ciebie oko, czekamy jutro na info o decyzji.

A my dziś z Natką razem w domu, mała w nocy miała stan podgorączkowy 37,5 i narzekała na ból brzucha i ucha ( mam nadzieje że nie nawrót zapalenia) więc jej nie posłałam do przedszkola, jak dziś znów będzie zarwana nocka to jutro nas czeka lekarz :(.

Miałam was zapytać o przyrosty wagi ostatnio, ja w tym miesiącu nie przytyłam ani kg. Od 35 tygodnia ta sama waga co mnie dziwi bo maluszek tyle przybiera a ja nie :) .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053634 przez Agutka
Hej ja już w szpitalu . Rozwarcie na 2 palce chyba te skurcze się o to postaraly. Teraz pod kroplowkami leżę bo mała na ktg strasznie gonila z HR I lekka tschykardia wychodziła ale przy tym strasznie w brzuchu wariowala więc może dla tego zaraz będę miała powtórkę ktg więc zobaczymy . Mała na usg 3700 ale tak figlowala że co doktor sondę przełożyła to ona kop w nią:) .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053635 przez Megi
Agutka 3maj się tam :) Odzywaj się bo my tu wszystkie myślami z Tobą!

Zubi wagę sprawdzę jutro i podam bo dziś po dniu obzarstwa nie będzie to adekwatne :P

Mulian 3mam kciuki!

Jutro idę do fryzjera-tylko cisiii...przed mężem bo on idzie do pracy i nie pozwoliłby mi bo ciągle każe mi leżeć i pachnieć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053639 przez Agutka
Megi idź idź ja też byłam w tamtym tygodniu :) . U mnie drugie ktg wyszło super więc poprostu byłam odwodnienia i małej pić się chciało. Po badaniu odchodzi mi krwisty czop dr powiedziała że pewnie urodziła bym w przeciągu tygodnia czyli w terminie . U mnie waga też ostatnie 3 tyg nie urosla .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053640 przez Mena
Agutka trzymaj się i czekamy na foto :silly: . Ja też się stresowlam cc chociaż juz wiedziałam co mnie czeka. Ale wlasnie moze dlatego ze znałam moment kiedy bede miała :blink:
masuska to dzisiaj wychodzicie? Nie ma to jak w domu :silly:
megi pochwal sie po wizycie u fryzjera :)

Ja juz dzisiaj wlazlam w swoje jeansy z przed ciąży :cheer: , dużo szybciej to nastąpiło niz z Marcelem :lol: i mąż spełnił wkoncu moja zachcianke z ciąży kanpki z Nutellą, teraz przynajmniej z czystym sumieniem mogłam ja zjesc bez strachu o cukry :lol:
Ogolnie to jestem w szoku jak moj pierworodny wczul sie w role starszego brata, asystuje mi przy przebieraniu, odnosi chusteczki na miejsce po przewijaniu. Jak Nela płacze to leci i ja glaszcze :cheer: taki kochany starszy brat :)

Śliczne Maluszki mamy lutowe. Ciekawe co tam u Kejt nic sie nie odzywa :blush:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053646 przez Justyna_1709
Marlena, uwielbiam zdjęcia Kornelki :) Z niej to już duży bobas jest! I ma nadzieję, że Mimi podobnie na brata zareaguje.

Agutka, mocno trzymam kciuki za Was. Obyś szybko na nogi stanęła :) Ale kto ma najlepiej wiedzieć jak to zrobić, jak nie Ty :silly: O której jutro masz cc? W sumie dobrze, że w takim momencie miałaś te wszystkie objawy. Przynajmniej wiesz, że maluch jest już gotowy.

Mulian, daj znać jaka będzie decyzja. Niestety wywoływanie porodu to nic przyjemnego :( Ale życzę Ci, żeby u Ciebie poszło to szybko!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053647 przez olcia1989a
Agutka daj nam jutro znac jak bedziesz mogla.
Co do fryzjera to ja tez sie planuje wybrac jeszcze :)
Mena jak slodko spi,ale kobitka z niej dorodna :) ja jestem ciekawa jak Piotrus zaraguje na siostre,na razie sie cieszy i caluje brzuch,ale jak to bedzie to sie okaze.Mena zazdroszcze ze weszlas juz w swoje spodnie,ja pewnie na to poczekam :blush:
Joanna Honka nie odzywacie sie??a moze sie rozpakowujecie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053648 przez Megi
Mena Kochana Twoja córka wygląda już,jak niemowlak,a nie noworodek :) Cudna słodycz!
Super pomocnika masz!
Moja córka też całuje brzuch i ciągle coś mu pokazuje np.swoj taniec,jakby Brat to widzial ;)

Agutka czekamy na relację!To już tuż, tuz...Pewnie bym nocy nie przesłała z nerwow :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053649 przez Joanna90
Mena jaka śliczna dziewczynka i jaka duża już :) wyściskałabym :)

U mnie dziś pracowity dzień, zabrałam się w końcu za prasowanie ale pewnie mi z tym zejdzie, bo nie prasowalam kilka miesięcy, a mąż pasował tylko swoje rzeczy jak już nie miał w czym chodzić :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053653 przez Kejt
Przepraszam że się nie odzywałam ale kompletnie sobie nie radzę w nowej roli :blink: do tego hormony na zmianę z baby blues , raz płaczę raz się cieszę ... chodzę jak zombi nie wyspana i jakoś kompletnie nie mogę się ogarnąć żeby zająć się dzieckiem, sprzątać i jeszcze coś ugotować.. jak wy dziewczyny sobie radzicie jeszcze z dwójka dzieci albo trójką :P podziwiam wielki szacun :) mam nadzieję się ogarnę chodź dzień za dniem mija a ja dalej nieogarnięta :P mała ma się dobrze chodź straszna płaczka z niej się zrobiła :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ps. Na forum to chyba zajrzę nastepnym razem jak mała do przedszkola pójdzie :P



Wiktoria 25 tc [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053656 przez honka_18
Mena jaka Ona duża :woohoo: śliczna jest sama słodycz :cheer:

Dzisiaj zabiegana jestem, siostra wyciągnęła mnie na spacer do Tesco później przyszła do mnie na kawę, biegiem do przedszkola po Adama, obiad i wykąpałam chłopców a teraz padam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl