BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1053423 przez masuska
Oj Agutka, myślałam ze już urodziłaś. Ja jak miałam skurcze co 5minut to zaraz urodziłam. Malo tego czekałam na te bolesne i tak szczerze to miałam ich moze z 5 i zaczęły się parte.

O tantum rosa to powiem tyle ze teraz używam, położna tylko radziła żeby max 2 razy na dzień bo mocno przesusza. A ja mam tylko 4 szwy wiec tragedii nie ma.

A i my jeszcze w szpitalu, bo pan doktor chce Alka poobserwować, a tak to wszystko dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053445 przez Megi
Masuska już masz to za sobą! Właśnie w tym problem,ze jak są skurcze to nie chce się panikowac i się czeka. Ja też tak mam,a boję się, że potem nie zdążę
Wrzuć nam, jakieś zdjecie-chociaż oczy nacieszymy :)
A jak pokarm?

Zaraz idę po córkę do przedszkola i grzecznie leżę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053448 przez Agutka
A no właśnie też nie chciałam panikowac ale nerwów miałam sporo. Na razie spokój jest . Mój Kuba dziś do dziadków jedzie już tęsknię za nim . A ja jutro na 10 do szpitala mam nadzieję że już nic się nie wydarzy .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053459 przez zubi
Witam, się i ja po wizycie, okazało się że mam stan zapalny po infekcji, dostałam globulki i informacje że przy porodzie to nie jest niebezpieczne więc trochę przestałam panikować. Kuracja 6 dni i może uda się ja zakończyć przed porodem. Szyjka jednak zaczęła się skracać więc zobaczymy jak będzie.

agutka trzymam kciuki za 2.02, myślałam że masz termin CC na 4.02 ( coś mi się pomyliło)

joanna i honka jeszcze możecie nas zaskoczyć

Wszystkie macie skurcze, a u mnie cisza. Mam nadzieje że będzie jak z Nati pojawią się dopiero przy rozwiązaniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053470 przez dodi
Zubi u mnie też cisza żadnych skurczy
Dziś mam wizytę u gin ciekawe co powie ale pewnie będę ostatnia ktora urodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053475 przez Joanna90
Masuska super że wszystko dobrze u Was! :) czekamy na jakieś zdj, pokaż tego Przystojniaka :)

Co do skurczy to ja myślałam że porodowe to muszą boleć ale na przykładzie Masuski widać ze początkowo niekoniecznie, więc jak zaczyna mi się brzuch spinać to od razu zapisuję, żeby sprawdzić regularnosc, a w przypadku tych bezbolesnych też liczy się długość ich trwania, w sensie że muszą się robić coraz mocniejsze i dłuższe? Najgorsze co można zrobić to właśnie panikować i władowac się na oddział za wcześnie, u nas jak przyjedzie się na Izbę Przyjęć to zaraz na oddział kierują i nie wypuszczają aż do porodu nawet jak wszystko jest ok... Więc jakby u mnie zaczęło się jak u Masuski to mogłabym przegapić poród :cheer: W ogóle dziwny mamy ten szpital bo jak się przyjedzie na IP i nic się nie dzieje to nie wypuszczają do domu tylko biorą na obserwacje zakładając, że skoro się przyjechało to jednak coś musiało się dziać, pewnie nie chcą mieć problemów, bo gdyby się coś stało to potem mieliby duże problemy... Ale cóż, to najblizszy szpital w okolicy, który i tak jest daleko bo oddalony o 20 km, a nie chce szukać nie wiadomo gdzie :whistle:

Agutka lez i ściskaj nogi, żebyś do jutra wytrzymała :)

Dodi Ty też nas mozesz zaskoczyć, w sumie to taka loteria teraz która będzie następna :) nie licząc dziewczyn z planowanym cc, bo to inna sytuacja :) nie wiem jak Wy, ale ja czuję się jakbym siedziała na bombie zegarowej :evil:

U mnie pojawiły się na wkładce kremowo- lekko żółtawe upławy, nie wiem czy to znowu jakaś infekcja czy wydzielina może mieć taki kolor :angry: dopiero jedną wyleczyłam niedawno...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053481 przez Megi
Joanna nie pomogę bo sama mam wydzieliny dużo i nie wiem,czy to infekcja... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053485 przez masuska
Jednak Olcio ma żółtaczkę, właśnie sie opalamy. Doktorek powiedział ze ma nadzieje ze do jutra jej już nie będzie.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Skurcze porodowe mnie nie bolały, podbrzusze dokuczalo i krzyż, ale regularnie, dopiero na koniec. Nie wiem czy drugi raz bym tez ich nie pomyliła. Głupie to takie. Pokarm mam, wczoraj zaczął sie nawal, z tym ze sobie jakoś z nim radzimy. Mustela purelan mi sie nie sprawdzila, najlepszy Bepanthen, a sutki mam poranione, strasznie :( od dziś w nakładkach zaczynam karmienie, później ściągam, i jeszcze daje cyca bez, to ładnie dopija.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053491 przez Agutka
Justyna jak tam po wizycie nic nie piszesz !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053495 przez Joanna90
Masuska śliczny Oluś :) Trzymam kciuki za szybkie wyjscie :)

Co u reszty, jak Cię po wizytach?
Agutka jak sytuacja u Ciebie wygląda, unormowało się?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053496 przez Inezka
Hej!
Mamy się dobrze, uczymy się i jeść, mała robi postępy, ale najlepiej wychodzi jej spanie z cyckiem w buzi ;) dziś była położna, szwy mi ściągnęła, goi się ładnie. Obejrzała też Natalię, żółtaczki nie ma już. Na pierwszą wizytę do pediatry mamy isc w przyszły wt lub środę. To tak w skrócie co unas.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053497 przez Megi
Inezka śliczna ta Twoja księżniczka! Taki cukierek do zjedzenia :woohoo:

Masuska masz faceta,co dba o siebie już od maleńkiego :) Cudo!
Ech...macie już oczekiwanie za sobą

Mamuśki w 2paku,Jak u Was?
U mnie wyciszylo się-zobaczę, jak noc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053500 przez Agutka
Ale słodkie dzieciaczki :woohoo:
Joanna wszystko ucichlo !!!!! Trochę brzuch twardnial ale bez boleści żadnej. Może to cisza przed burza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053506 przez honka_18
Śliczne dzieciaczki patrze i napatrzeć się nie mogę ;) oko naciesze bo Kubuś nie chce nam się jeszcze pokazać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053508 przez Joanna90
Piękne Dzieci :)
A mi jakoś niedobrze, czuję się jak podczas mdłości w pierwszym trymestrze :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl