BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 9 miesiąc temu #1036882 przez honka_18
W 1 ciąży 19 kg a w 2 najpierw schudłam bo wymiotowałam do 24 tc a później jak zaczęłam tyć to urodziłam (32tc) więc po porodzie ważyłam mniej niż przed ciążą, później w 3 tyg straciłam prawie 10 kg i jak synuś był już bezpieczny w domku to przytyłam 15kg :woohoo: i tak mi już zostało teraz wyglądam jak słoń

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036883 przez dodi
witajcie w ten słoneczny dzień
ale drazliwy temat poruszyłyście ... ja niestety od ostataniej ciąży czyli 9lat temu bujam się z 20kg nadwagi przed urodzeniem dziaciaków byłam szczupła a teraz na siebie patrzec nie mogę ileż to razy brałam sie za odchudzanie niestety brak silnej woli
ja z Olą przytyłam własnie 20kg za Adasiem jakies 10kg ale zrzuciłam a teraz jak na razie mam 1kg wiecej już i tak wyglądam jakbym była w 5mcu ciaży
Honka jak dzieciaki lepiej?
Sander jak krwawienie ustało ?r

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036887 przez masuska
Mnie na szczęście udało się wszystko zgubić z nawiązką, trwało to pół roku po porodzie, ale dałam radę, jeszcze jak wzięłam się za jogging to już w ogóle była bajka:) Zobaczymy co teraz będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036890 przez Sander
Myślę że aż tak nie ma co się denerwować waga, jesteśmy co raz starsze niestety to organizm inaczej reaguje, łatwiej się tyje. Ja w sumie ważę 4 kg niż przed pierwszą ciąża. Z Iza miałam mega apetyt... Śniadania były 3 dniowe! Płatki, kanapka - sałatka, coś słodkiego. Normalnie zjadam ledwo 1 kawałek chleba. Teraz to w ogóle mi się nie chce jeść. I widzę że nawet 1 kg mniej, ale to dopiero początek... No mam ochotę na arbuza bo ciągle pić się chce.
Dodi może źle napisałam to było lekkie zabarwienie śluzu, na razie nie ma nic ale bardzo bym chciała żeby była juz 21sza - bo tak mam wizytę. Nawet miałam wizję iść na betę, ale w sumie jak wieczorem i tak się wyjaśni to szkoda kasy. Ja mam wyniki po ok 2h w laboratorium.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036899 przez Ewa Rachela
No i rozwialy sie moje watpliwosci czy juz isc do lekarza czy czekac. Chcialam umowic sie na 30.06 ale dowiedzialam sie ze pan doktor ma problem z kolanem i moze dopiero ok 6-7 bedzie przyjmowal. Chyba oszaleje do tego czasu bo chcialabym juz wiedziec czy wszystko jest ok z dzieckiem. A co do wagi to moja mama i siostra tyly w ciazy do 10 kg takze jest nadzieja ze nie bede wygladac jak wieloryb :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036914 przez olcia1989a
na chwile obecna pojawiają się chwile ze brzuch pobolewa ale nie tak jak w pierwszej ciąży.Ja przytyłam w pierwszej ciąży niecałe 16 kg :( właściwie niedawno wróciłam do swojej wagi,ale brzuch nadal brzydki....mam nadzieje że teraz będzie tych kg mniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036923 przez dodi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036931 przez honka_18
dodi nie jesteś sama ja mam 10 kg nadwagi a do wagi sprzed ciąży z Adasiem 20 kg :whistle:
Dziękuję za pamięć o moich dzieciaczkach :) jest już dobrze ą zdrowi Adaś całą noc płakał że go uszko boli, le rano już nic nie mówił szczęśliwy poszedł do przedszkola
Masuska ja też ćwiczę ( ćwiczyłam jak jeszcze ciąży nie wiedziałam ) ale nadrabiam słodyczami i chipsami

Sander czekam na relacje z wizyty

Ewa ja mam 5 rodzeństwa a moja mam ma figurę jak modelka, więc geny nie zawsze tu wchodzą w grę :P

dodi na becie się nie znam, nigdy nie robiłam ale wygląda dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036969 przez dodi
hejo
Sander jak tam po wizycie?
honka dobrze ze z dzieciakami już lepiej
moje na szczęście prawie nie chorują jak już to tylko katar i raz do roku na jesień jakieś przeziębienie a tak spokój
nie pamiętam już kiedy byłam z nimi u lekarza
olcia ewa prosimy o suwaczki
miłego dzionka życzę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036971 przez Sander
Jestem po wizycie. Niestety było faktycznie za wcześnie, pęcherzyk ciążowy jest, ale serduszka niestety nie było. Mam przyjść za tydzień. Wtedy ustalimy termin itd. Lekarz bardzo fajny, sprzęt tez ma super :-) no i prawdopodobnie zrobi mi cesarke, nie będę się stresować całą ciążę przynajmniej :-)
Ewa nie wiem co Ci doradzić. Zrób ten suwaczek to będę wiedziała jak daleko jesteś. Jak pamiętam to 3 dni starsza ciąża?
Tez juz bym chciała widzieć to serduszko ze jest wszystko dobrze i wtedy mogłabym powiedzieć wszystkim na spokojnie. U mnie wiedzą rodzice, siostry 3 koleżanki i teść i szwagierka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036977 przez masuska
Hey:)

Maż jeździ po mieście i szuka dla mnie jagodzianek:)

Umówiłam się na kontrolną wizytę 27.06 na 16tą, Zobaczymy czy ten krwiak zniknął i mam nadzieję że z maleństwem dobrze.

Dodi
ładna beta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1036990 przez Mena
Hej lutowe Mamusie :) dołączam do was i ja :) termin z usg mam na 8.02.
Później siade do laptopa co zrobię suwaczki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036993 przez olcia1989a
dziewczyny nie mogę ustawić suwaczka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1036998 przez dodi
Olcia musisz wejść na profil potem edycja potem informacje o profilu i na końcu będzie podpis tam wklej linka do suwaczka i zapisz i to.wszystko
Suwaczek możesz na tej stronie.zrobić
www.suwaczki.com/krokpierwszy/pregnancy.html
Witaj mena
byłaś juz u lekarza widze
kiedy miałaś ostatnią @ ktory to tydzien?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1036999 przez Mena
dodi tak byłam w poniedziałek (wcisnęłam się prawie na siłę :P ) ja mam nieregularne więc lekarz się datą @ bardzo nie sugeruje :) z @ wychodzi, że to ponad 9 tydz :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl