BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 10 miesiąc temu #1036482 przez masuska
Mnie męczą mdłości i to bardzo, brak apetytu. A i to leżenie jest okropne. Ale jak lekarz kazał to trzeba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036487 przez Sander
Dzień dobry! Ja na razie nie mam żadnych objawów. Tzn trochę mi się w głowie kręci, no i spać nie mogę, cala jestem nerwowa, podekscytowana - nie wiem jak to nazwać. A tak to nic, ani piersi, ani mdłości nic. W poprzedniej ciąży mocno wymiotowalam wiec teraz czekam kiedy to będzie, wtedy od 6 tygodnia. Na kiedy macie lekarza i czy robiliscie betę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036490 przez masuska
Ja już jestem po lekarzu, Widziałam już serduszko:) Następna kontrolna 27.06 bo mam krwiaka i muszę leżeć, Od wczoraj jestem już na zwolnieniu lekarskim.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036526 przez dodi
Witajcie
Jak samopoczucie dzisiaj? Ja w dole brzucha czuje dyskomfort zmeczenie i jestem jakas taka poddenerwowana a pozatym to czuje sie ok
witaj Sander wsrod nas .Ja bety nie robiłam a wizyte Mam 02.07 to bedzue 7-8tydz.
A ty jak kiedy do gin?
Masuska odpoczywaj nadrabiaj czytanie i pisz tu do nas mam nadzieje ze krwiak zniknie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036542 przez Sander
Witam! Ja dziś tak sobie, momenty ze spać się chciało, ale pół nocy nie spałam. Tez jestem podenerwowa cały czas i plecy mnie bolały - jakby nerka. Ale ogólnie nie jest źle. W poprzedniej ciąży tez miałam krwiaka ale dufastom wszystko zatrzymał. No i bardzo wymiotowalam od 6 tygodnia, mam nadzieje że teraz będzie lepiej. Wtedy mieszkałam z rodzicami, byłam na l4, a teraz cały dom do ogarnięcia, dziecko i napewno będę pracować, no może pojedyncze dni wolne.
Ja idę do gina 24.06 prywatnie, a NFZ 04.07.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036568 przez Sander
Byłam na becie, 1355 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036596 przez honka_18
Wczoraj nie pisałam bo czułam się okropnie, cały dzień miałam mdłości :sick: za to dzisiaj czułam się dobrze i poszłam na dłuuuugi spacer z moimi łobuziakami, przy okazji kupiłam spodnie sobie i chłopcom :silly: niestety kupiłam sobie dopasowane i chyba na urlopie się w nie nie zmieszczę :huh: będą za rok :P teraz chłopcy odpoczywają na sofie a mnie znowuż dopadły :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036610 przez masuska
Cześć:)

Ja za to leżę i pachnę. Mąż mnie odciąża ile może, dziadkowie obiady dostarczają, syn do przedszkola chodzi, więc korzystam. A że złagodniały mi dolegliwości, to już niemalże wakacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036612 przez honka_18
szczerze to też bym tak sobie poleżała, ale przy moich urwisach się nie da :evil: chociaż też wiem, \ze fajnie się mówi i marzy w pierwszej ciąży musiałam leżeć przez 3 miesiące i do dzisiaj pamiętam jak narzekałam na to leżenie :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036613 przez masuska
Gdyby nie rodzina to bym sobie z moim diabełkiem nie poradziła teraz. Też w pierwszej ciąży leżałam, ale pod koniec, od 33 tygodnia i to w szpitalu. Nie chciałabym powtórki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036614 przez honka_18
Super, że masz wsparcie w rodzinie :) ja to mam pod ręką tylko siostrę (2tyg po cc) która o niczym nie wie :P boje się, że wszystkim wygada a nie zniosła bym urlopu u rodziców gdyby wiedzieli o ciąży, więc wszyscy dowiedzą się po naszym urlopie czyli w 12 tc, chyba że mama sama się domyśli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036626 przez masuska
My chcieliśmy powiedzieć pod koniec imprezy urodzinowej synka (10.07 byłby 10 tc), no ale sytuacja trochę nas zmusiła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036679 przez honka_18
Hejka
Co tam u Was??

Ja sobie wczoraj umyłam okna u chłopców i w salonie i dzisiaj się ruszyć nie mogę, podbrzusze mnie bardzo boli, masakra do tego :sick: chyba reszta okien będzie brudna przez następne 9 miesięcy :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1036684 przez dodi
hej
oj honka uważaj na siebie okna mogą poczekać ... a przynajmniej rozdziel sobie robotę na kilka dni nie warto ryzykować
u mnie ok czuje się rewelacyjnie żadnych dolegliwości ..w domu mam remont wiec roboty masa ale spoko daje radę
już nie mogę doczekać się wizyty u gin i usg a to jeszcze 2 tyg jak tu wytrzymać :sick:
zawsze mi czas za szybko uciekał a teraz się dłuży ...chciałabym już moim dzieciakom oznajmi nowinę ale jeszcze za wcześnie poczekam na wizytę u lekarza
myślę żeby dać im prezent koszulki z napisem starszy brat i starsza siostra dla mojej Oli to nie będzie zaskoczenie bo już jest starsza siostrą ale młody by się zdziwił widząc koszulkę za takim napisem jestem bardzo ciekawa ich reakcji
a u was jak rodzinka już wie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036685 przez honka_18
dodi ja to za bardzo "narwana" jestem jak coś sobie wymyślę to musze to zrobić już :evil: ale wiem musze wyluzować zwłaszcza, że chłopców nie donosiłam do końca :(
Ja do położnej pójdę dopiero jak z urlopu wrócę więc to będzie 12 tc, pierwsze usg robią 11-13 tc więc jeszcze trochę poczekam
O ciąży powiedziałam tylko mężowi, 2 dni próbowałam powiedzieć siostrze ale nie powiedziałam, ostatnim razem nie zdążyłam od niej do domu wrócić już wszyscy dookoła wiedzieli więc chyba tym razem sobie poczeka, aż od rodziców wrócę :whistle:

A chłopcom zacznę uświadamiać dopiero po 20 tc jak będę znała płeć , Artek jeszcze nie wiele z tego rozumie, a Adaś bajek się naoglądał i chce mieć siostrę taką jak Ola ( moje siostrzenica) więc nie chce żeby rozczarował jak się okaże, że będzie miał kolejnego brata :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl