BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 9 miesiąc temu #1037001 przez dodi
mena no to super widzę że już masz maluszka Fajnie ze mała różnica wieku będzie miedzy moimi jest 2lata i to tak w sama
ja do gin idę za tydzień to powinien według @ być 7 tydzień
jak sie czujesz? jakieś dolegliwości? rodzinka już wie o nowinie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037002 przez Mena
Haha no tak starszy też jest z lutego . niee jeszcze nikt nie wie oprócz męża oczywiście :P dopiero mamy zamiar powiedzieć, dopiero do mnie samej zaczyna to docierać :) . Z dolegliwości to masakryczne mdłości najgorsze popołudniami :angry: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037003 przez dodi
np to współczuje ja żadnych dolegliwości nie mam ...zresztą w poprzednich ciążach to samo nic żadnych mdłości nie miałam ciąże przechodzę bezobjawowo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037008 przez Mena
Justyna_1709 znowu spotykamy się tu na forum :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037010 przez honka_18
Mena Witaj :)

Sok pomarańczowy ratuje mi dzisiaj życie :woohoo: już sobie posprzątałam i byłam na zakupach, pierwszy raz od 3,5 lat bez dzieci :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037018 przez Ewa Rachela
Kurcze dziewczyny, podpowiedzcie jak się ustawia suwaczek. Powiem Wam, że od kiedy jestem w ciąży nie mogę się na niczym skupic i ogólnie najprostsze czynności są dla mnie mega wysiłkiem umysłowym. Może to hormony a może za dużo myślę o tym czy wszystko jest ok z dzidziusiem. Dziś zaczął się 6 tydzień. Chyba jednak nie wytrzymam i spróbuję się umówic do innego lekarza na poniedziałek. Też jesteście takie zmęczone, wręcz wykończone już w polowie dnia? Ja chodzę do pracy ale siedzę w biurze i teoretycznie nie mam czym byc zmęczona a o 16 czuję się jakbym przerzuciła tonę węgla.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037021 przez dodi
Ewa pare postow wyzej pisalam jak zrobić suwaczek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037022 przez Ewa Rachela
Ech, już suwaczek ustawiłam, wystarczyło poczytac posty :laugh: Mówiłam, że jestem mega rozkojarzona? W aplikacji Moja Ciąża pokazuje, że dziś jest pierwszy dzień 6 tygodnia a w suwaczku, że 5 tydzień dzień 6.
Honka, trochę masz racji z wagą bo w sumie ja, moja mama i siostra mamy inne figury z tym, że ja mam tę najmniej korzystną ale jakoś trzeba podnosic się na duchu :)
Sander, powodzenia przy następnej wizycie, oby już było widac małego skarba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1037037 przez Patryś
Hejka :) Ja byłam wczoraj na USG, zarodek ma 1cm i 4 mm, serduszko bije prawidłowo :) I badanie normalnie robione, na brzuchu, a myślałam, że to będzie ginekologiczne usg tak wcześnie. Mimo tego, wszystko widać było bardzo wyraźnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1037038 przez dodi
Patryś to super a który to tydzień?
Ewa rozumiem cie doskonale wstaje rano to mam sile wszystko porobić popracować ale jak już mija 15-16 myślę tylko o tym żeby się położyć jestem tak zmęczona jakby ze mnie ktoś powietrze wypuścił zero energii i do tego te upały u mnie ma byc dzis 33st. masakra ...już nie ma czym oddychać duszno i zero wiaterku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1037039 przez Patryś
Dodi, według lekarza ósmy tydzień, według suwaka siódmy :O Ja po południu też padam ze zmęczenia, i zasypiam dosłownie wszędzie, gdzie przysiądę :) A w sumie to gapa jestem, 7 tygodni i 6 dni, to przecież właśnie 8 tydzień. ;) No, ale większy dzidziuś niź na suwaczku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037040 przez masuska
Dodi, fakt te upały są masakryczne. Ja mam zaplanowany urlop od 1.07 ale w zaistniałej sytuacji nigdzie nie jadę:( Ze zwolnieniem lekarz mnie nie puści.

Patryś, aż nie mogę się doczekać wizyty w poniedziałek:) Super.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1037067 przez Justyna_1709
masuska, pewnie sama wiesz, że przy maluchu oszczędzać się za bardzo nie da ;) jutro mam wizytę, więc zobaczymy jak sytuacja wygląda. Tobie życzę, żeby krwiak szybko się wchłonął!

Jeszcze chwila a będzie już nie 7 czy 8 tydzień a 28 ;) starasznie szybko to będzie leciało...

Dziewczyny, okres na ciążę i tak mamy super, ja współczuję szczerze mamom, które z wielkimi brzuchami chodzą w lato... Wtedy pewnie takie upały dopiero dają w kość ;) Zresztą! Pewnie mamy stąd doskonale to znają :)

Mamuśki, gratuluję Serduszek! Piękny moment kiedy słychać to szybkie bicie :)

Marlena, zapomniałaś do listy osób, które wiedzą o ciąży dodać jeszcze jakieś 15 koleżanek z forum B)

Iiii chciałam jeszcze coś napisać, ale nie pamiętam co która pisała :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037105 przez honka_18
Justyna chodzić w upały z wielkim brzuchem to pikuś, ale być w połogu w te upały to katastrofa mój synuś jest z lipca ( fakt termin miałam na wrzesień) wtedy postanowiłam, że kolejny maluszek urodzi się zimą ( ze stycznia jest mój pierworodny więc mam porównanie)

Wczoraj M zdjął mi ze strychu ciuchy ciążowe, siostra też coś tam podrzuciła poprałam i już będę chodzić w bluzkach bo normalne robią się za krótkie, a na urlop już wezmę ciążowe spodnie o jeansy się nie mieszczę, masakra dopiero 7 tydzień a ja wyglądam jak w 4 miesiącu :unsure: chyba nie uda mi się ukryć brzucha :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037108 przez Kejt
Witajcie dziewczyny :-)

Też mam termin na luty, w okolicach 2-4 zależy jaki kalendarz liczy :-)

Teraz tak jak tu dziewczyny mam krwiaka, oszczędzam się już 3 tygodnie, 27.06 wizyta u gin. więc zobaczymy czy zniknął :dry:



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl