BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 5 miesiąc temu #1050961 przez kasia1616
Dasz radę następnym razem :) a czemu DALI Ci ciepłą wodę? Wiecie co ja wiem ze będzie wszystko dobrze bo mam tam układy na górze ale zawsze przed wizytą się denerwuje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050965 przez Paula1704
Gosia współczuję! :/ myślę, że następnym razem już pójdzie gładko;) jak czytam, że to takie niedobre to się obawiam o siebie i zwlekam z tym badaniem jak najdłużej się da;)
Kasia o której masz wizytę? Nie denerwuj się, wszystko jest na pewno dobrze ;) ale szczerze powiedziawszy też tak mam! :laugh: mąż się śmieje, że czym bliżej wizyty to ja mam większe nerwy i się doszukuje jakiś problemów :) już chyba taki nasz urok :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050966 przez GosiaO
Pani od rana nie była w najlepszym nastroju, przede mna był pan tez na glukozę i ona zagotowała w czajniku wodę rozrobiła panu ze wrzątkiem a mi prawie wrzątkiem :( nie pomyslałam ze cos takiego mi sie trafi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050967 przez GosiaO
Paula nie bój sie badania, bo ono nie jest tragiczne. Mi trafiło sie wypić to ciepłe wiec zdecydowanie gorzej. Z Oskarem mimo ze tyle lat temu to jak dzis pamietam ze wszyscy straszyli a nie było tragedii i nie piłam tak gorącej tej wody :///

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050968 przez kasia1616
Ja myślę właśnie, że to przez tą gorącą wodę. Mam wizytę o 15.10 :) dziś jadę bez meza bo jest w Warszawie ale za to z rodzicami bo oni jadą na zakupy :) ale przedtem zjem u nich pyszny obiadek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1050977 przez nadinchen
Ja miałam zimną wodę, więc może to ta gorąca, ale w 1 ciąży mniej mi dali do wypicia, a teraz dużo więcej..może weź cytrynę dodaj...mówia, że pomaga, ale czasami rozpowiadają bujdy że zniekształca wynik. U mnie pielęgniarka mówiła, że to nieprawda, a niektórym pomaga wypić.

Super, że tabelka działa :)
Jakby co jest pod moimi suwaczkami
Podziękowania: Bogiii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050978 przez kakadu
Witajcie dziewczyny, żeby nie bylo cały czas Was podczytuje tylko mało piszę bo u nas mało co się dzieje. na lutówkach już pierwsze maleństwo jest, marcówek nie ma więc kolejne się pojawi na tym forum. Dziewczyny z początku kwietnia mają szansę być przede mną no bo ja mam na 27 marca.
A dziękuje serdecznie za dopisanie mnie do tabelki :):)

u nas wszystko ok malutka rośnie, w poniedziałek na wizycie 1kg 20 dag czasami kopie tak że aż mnie boli, nie ukrywam, ze zaczyna mi się robić cięzko ;/ o to mile nie jest
co do cukru ja w poprzedniej ciąży miałam 151 po 2 h i lekarz jedynie kazał ograniczyć cukry. W tej ciazy miałam po 2 h 107, więc lepiej niz w poprzedniej. Filip - urodzil się z wagą 3600. Przy takim cukrze 140, 150.. to raczej nie wplywa na masę maluszka, dzieciątko może być duże bo po prostu taka uroda. Moj średni synus ważyl 4,300 a cukier miałam wzorcowy.

Serdecznie WAs pozdrawiam !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050981 przez Marysia87
Hej.
To i ja się dopisałam. Nadinchen super tabelka. Kurcze myślałam że więcej dziewczynek albo inaczej mniej chłopców jest na naszym forum a tu 7 do 5 z przewagą dla dziewczyn. Wiec nawet wyrównane.

Och przejścia z glukoza... nie zazdroszczę. Trzymam.kciuki za kolejny raz... no i popytaj bo w aptekach jest taka cytrynowa glukoza juz. A i gorąca woda tez zrobiła swoje, powinna być ciepła ale nie gorąca. No cóż trzymam kciuki ze to nie jelitowka i ze next razem.ci się uda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050985 przez motylek270
Gosia w aptece jak pisze Marysia jest cytrynowa glukoza. No i najwyżej weź swoją mineralną i powiedz że nie chcesz ciepłej pić.

nadinchen napracowałaś się, super. Można by jeszcze dodać który to poród, czy która ciąża. Normalnie patrzę na tabelę i widzę że ja to taka stara mamuśka w porównaniu do Was.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050988 przez kasia1616
Dziewczyny a czy któraś z Was zna się na numeracji tych bucikow dla niemowląt? W smyku zaczynają się od 17 ale ta wiedza nic mi nie daje....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1051005 przez Marysia87
Kasia moja wiedza jest taka ze i tak trzeba przymierzyc :laugh: Ja buciki dla Basi kupowałam prawie wszystkie w lasockim mają serie kids... pierwsze buciki miała numer 18 i były to sandalki (miala wtedy ok 10 miesiecy) a teraz nosi 22 ale to zależy bo czasem 21 a czasem 23...
Dla noworodka fajne są takie skarpetko-buciki jak juz coś chcesz wkładać.
Często sklepy podają długość wkładki w cm i odzwierciedlenie na numerację.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1051007 przez Bogiii
Hej Kochane!
Długo mnie tu nie było, ale Wasze posty czytałam na bieżąco. ;) Mąż z Norwegii ściągnął przed świętami, a teraz w piątek już jedzie, więc chciałam maksymalnie wykorzystać czas i spędzic go razem. Wspólnie więc rozglądaliśmy się za wózkiem - ale właściciel jednego z bydgoskich sklepów radził zaczekac do końca lutego, bo wtedy wejdą nowe modele, na początku lutego odbywają się też targi sprzętu i akcesoriów dla najmłodszych, wiec mówił, że jakies fajne rzeczy sprowadzi :) Łóżeczko dostaję od mojej siostry- łącznie z materacykiem gryczano-kokosowym i baldachimem. :)Bardzo mi się podoba, bo ma szufladki na dole, a z racji tego, że juz ubogo u mnie z miejscem - na pewno sie przydadzą :silly:

Na wyprzedażach udało mi się upolować przesliczne ubranka i akcesoria typu: szczoteczka do włosów, pieluszki tetrowe. Z przyborów higienicznych i spraw aptecznych tez mam juz wszystko zarówno dla siebie, jak i dla Jagny (jednak imię Kalina nie do końca nam odpowiadało :whistle: :laugh: ) Kupiłam też urocze pidżamy do szpitala, jesli chcecie wyslę link do allego - polecam są tanie, polskie i piękne :)

Chciałabym już w lutym mieć spakowaną torbę do szpitala, wole dmuchac na zimne, tym bardziej że dwie siostry mojego męża urodziły dwa miesiące szybciej, też miały takie niskie cisnienie jak ja, a ja dodatkowo mam problemy z tarczycą :unsure: więc wszystko może się zdarzyć.

3.01 byłam u ginekologa, to była szybka wizyta, bo wszystko z Jaguśką jest w jak najlepszym porządku, Lekarz się śmiał, że tak sie zwinęła, że głowę ma obok pupy! :laugh: :lol:

Witaj Motylku!

nadinchen - dziekuje za tabelkę, uzupełniłam swoje dane :)

Kasiu - ciężko mi powiedziec na temat tej numeracji - ja nie kupuje butów dla mojej córki, chciałam na początku, ale siostry wybiły mi to z głowy, tłumacząc ze niemowlę nie potrzebuje obuwia. mam jakięs szmaciaczki - ale założę je pewnie tylko do zdjęcia. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1051010 przez AsienkaZet
Bogiii ja poproszę linka do allegro :laugh: Bo właśnie jestem na etapie poszukiwań :) Mi położna na moje niskie ciśnienie kazała pić kawę, ale taką słabą z mleczkiem, jedną na dzień :) Piję, ale wczoraj miałam mierzone ciśnienie po kawie i było 100/60 :laugh: Ale i tak mówią, że lepsze niskie niż za wysokie ;) Problem z tarczycą też mam ale jakoś nigdy nie pomyślałam, że to może być przyczyną przedwczesnego porodu skoro hormony są często kontrolowane i wyniki badań prawidłowe... To mnie troszkę nastraszyłaś :P aż zapytam lekarza na następnej wizycie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1051012 przez Paula1704
Bogii wklejaj linka, bo ja kupiłam dopiero jedną i też muszę coś dokupić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1051018 przez Bogiii
To jest link konkretnie do tych, które ja kupiłam :)
allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ciazow...ZmRlNmY5Y2YwM2ZlYQ==

a tu ogólnie to produktów tej firmy (inne modele tez są ładne) i uważam, że 24 złote to bardzo korzystna cena:)

allegro.pl/listing/user/listing.php?id=78017&us_id=17268970

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl