BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 5 miesiąc temu #1050900 przez Miluniaa
Ewa nie kupuj glukometru pojdziesz do diabetologa i dostaniesz za darmo , wszystkim cukrzykom przysluguje i bedziesz dostawala znizke na paski .
Marysia nie wiem kiedy to minelo w sobote imprezka :) :) B) B) Moja tez waży kolo 11 i normalnie nosze staram sie jak najmniej ale nie da sie toz to wiadome ;p ale moj lekarz mnie pocieszyl ze od poczatku ciazy nosze i organizm jest przyzwyczajony do tego ciezaru wiec tez nie kazal sie nakrecac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050906 przez kasia1616
Jutro ja mam wizytę :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050911 przez nadinchen
Postaram się szybko ogarnąć tabelkę :) Ja byłam dzisiaj na glukozie - jakoś gorzej mi się ją piło niż w 1 ciąży, ale dałam jakoś radę :D
Ja miałam na czczo 78, po 1h - 124, a po 2h - 117. Przeciwciałą też miałam zlecone - mam napisane "niereaktywny".

Marysia ja też moją noszę - kąpanie, jedzenie, jak jej źle - płacze to też wyciąga rączki...staram się mniej, no ale czasem się po prostu nie da :)
Ja wizytę mam w najbliższy poniedziałek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050914 przez motylek270
Moja wizyta dopiero 31.01. Gadalam dzis z lekarzem przez Tel. i powiedzial ze dostane kolejne skierowanie ze szpitala do poradni hematologicznej.

Ja poprzednio rodzilam sn. O 16 odeszly mi wody, o 17.00 przyjęto mnie do szpitala, a o 21.05 Janek był na świecie. Dziwily sie polozne ze jako pierworódka dobrze sobie poradziłam. Nacinali mnie do porodu i oprócz tego jeszcze pękłam 3stopien niebezpiecznie. Zalecono mi na przyszłość cv. Jednak mój lekarz nie widzi takiej koniecznosci. Mnie paraliżuje strach na myśl o sn bo boję sie powtórki z rozrywki. Przez to dobę dłużej lezalam w szpitalu. Z drugiej strony nie chciałabym cv bo rany mi sie powoli goją.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050920 przez Mala_ewa
Glukometr mam - dostalam od mamy, miala nieużywany (kiedys ona dostala od lekarza w ramach jakiejs akcji itp) a i tak muszę isc prv, bo najblizszy termin na nfz to luty ! a 31 stycznia gin kazala mi przyjść z informacją co i jak. :( + wyniki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050921 przez kasia1616
Mała Ewa a jaki miałaś wynik cukru bo umknęło mi to gdzieś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050923 przez Mala_ewa
159 po 2h, po godzinie miałam 138 czyli bardzo blisko granicy. No i dziecko jest już duże. Waży 800 gramów, to pewnie przez to...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050928 przez kasia1616
No dzieciątko duże.... Ciekawe ile moja mała ma... Na pewno uregulujesz ten cukier... Tak swoją drogą z jednej strony to jest cudowny stan a z drugiej już teraz się poświęcamy dla tych naszych dzieci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050931 przez GosiaO
No ciekawa jestem co u mnie jutro pokażą wyniki, jak tak czytam to nawet strach mnie przez chwile mnie ogarnął, ale tłumacze sobie ze wszystko zostanie nam wynagrodzone :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050936 przez Mala_ewa
Dziewczyny, gwarantuje Wam, że po ciąży, jak przestanę karmić, to biegnę do sklepu po słoik nutelli!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050938 przez nadinchen
Dziewczyny zobaczcie czy możecie wejść i edytować tabelkę: docs.google.com/spreadsheets/d/1267H-8N6...x7w/edit?usp=sharing

Wpisałam to co znalazłam na forum - jak coś przeoczyłam to poprawicie :)

Ja swój pierwszy poród miałam dosyć szybki...co prawda byłam umówiona do szpitala bo było tydzień po terminie, cały dzień mnie badali i wieczorem powiedzieli, że raczej nie urodzę. Dziewczyny z sali po godzinie stwierdziły, że mam zacząć mierzyć długość i częstotliwość, bo wg nich to zaraz urodzę. I w sumie ból nie był straszny, więc je trochę nie posłuchałam, ale tak mi gadały, że w końcu spojrzałam na zegarek i się okazało, że skurcze już co 3-4 minuty, więc poszłam do pielęgniarki i mnie skierowały do lekarza, a tam już rozwarcie, że powinnam być na porodówce :D no to telefon do męża, że ma przyjechać i mnie wzięli na salę...i tak w sumie delikatnie skurcze się nasilały i wody powoli odchodziły - właściwie delikatnie się sączyły i parę godzin później przyszła córka. W sumie od momentu kiedy im zgłosiłam do urodzenia - wpisali 4 h. Sam poród to pewnie może z 1h-2h trwał. Ja miałam nacięcie, bo mała w ostatnim momencie już się zaklinowała - lekarz stwierdził, że za wąska "tam jestem". I duże nacięcie zrobił, miałam sporo szwów, ale wszystko ładnie się zagoiło i lekarka też mnie pochwaliła, że ładnie dbałam.

Dodatkowo jak całą ciąże nie miałam żadnych skurczy tak w dniu, w którym szłam do szpitala pierwszy raz poczułam jakieś małe bóle / skurcze (wtedy nie wiedziałam, że to jest to :D)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1050944 przez motylek270
nadinchen weszłam w tabelkę, zapisałam swoje dane i chyba jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050952 przez kasia1616
Ja też wpisałam :) super pomysł :silly: datę porodu zmieniłam na tą z USG gdzie pierwszy raz słyszałam serduszko bo słyszałam żeby na to patrzeć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1050958 przez GosiaO
Dziewczyny nie udało sie mi zrobic badania - zwymiotowałam :((( woda była tak gorąca ze mimo, iż wypiłam to po 15 min byłam w toalecie :/ nie wiem tylko czy to efekt glukozy czy przypadkiem nie złapaliśmy znowu wirusowki bo moj Tomek wymiotował wczoraj wieczorem, a ja od 2 dni czuje sie tak słabo :( jedynie Oski sie trzyma. Lekarza mam w Pt wiec pójdę bez wyniku bo pani kazała odczekać min 3 dni do kolejnego badania :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050960 przez AsienkaZet
Ojjjjej Gosiu, szkoda :( No ale nie przejmuj się! :* Zdarza się, mnie też tak zemdliło że wylądowałam nad muszlą, męczyłam się okropnie przez chwilę i właściwie myślałam że będzie po badaniu, ale jakoś się to na szczęście cofnęło.. To po prostu powtórzysz sobie badanie i następnym razem się już uda na pewno :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl