BezpiecznaCiaza112023

Majowki 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1049603 przez Ania 1983
Hej dziewczyny. Jutro kończę 19 tydz. Waga z kilo do przodu ale miałam swoje 5 kg nadwagi przed więc nie ma co się porównywać. Mam pytanie o Wasza siłę i energię do działania. Ja jesteś jakąś mocno zmęczona dużo śpię łatwo się męczę. Prawda że chodzę do pracy i normalnie prowadzę dom z dwójka już dzieci ale ta niemoc i słabość mnie zastanawia. Jak u Was w tej sprawie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049613 przez maga4
U mnie z energia różnie, zależy od dnia. Nieraz czuje sie świetnie i mam zapał do wszystkiego, a innym razem ogarnia mnie totalny brak energii i lenistwo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049859 przez Awil
Hej. Wszystkiego najlepszego w nowym roku, żeby maluszki dobrze się rozwijały , szczęśliwych rozwiązań i żebyśmy my miały duzo siły i radości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050113 przez Niespodziewajka
Hej dziewczyny ! ;) nie wiem czy mnie pamietacie udzielałam sie na poczatku majowego wątku..pozniej niestety choroby przedszkolne mojego Starszaka odciely mnie totalnie..

Uff..a wiec my juz 21tc <3 w brzuszku rośnie nam Księżniczka :) poki co bez imienna bo sie nie mozemy zdecydowac :D
przy dwoch Łobuzach mam nadzieje ze Malutka bedzie grzeczna dziewczynka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050627 przez Mala_ewa
Wiesz, jak masz dwóch Łobuziaków, to już jesteś zaprawiona w bojach i jeszcze jedna Łobuziara to jak bułka z masłem. ;) A na sero, to z reguły dziewczynki są grzeczne - coś o tym wiem, bo pracuję w szkole i mam bardzo "męską" klasę. Niestety co chwilę jakaś afera. Na godzinach wyhowawczych dziewczyny śpią, a chłopcy się tłumaczą. :D:D:D Chyba wybiegłam w daleką przyszłość? :D:D:D Będzie dobrze!!! :):):) Będzie aniołek! :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050657 przez jakasse
Hej dziewczyny coś tu cicho ;))

u nas plec sie zmienila w 15 tyg lekarz mowil, że dziewczynka a teraz na połówkowych chlopak100% :)
a więc będzie Nikodem :)


kolejna wizyta 24.01

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051302 przez maga4
Jakasse drugi chłopak jak u mnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051427 przez Ania 1983
Od sylwestra moja waga co tydzień ponad pół kilo. Jak u Was to wygląda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051436 przez Niespodziewajka
Mala_ewa :D dzieki za pocieszenie ale jak sie wda w mamusie to ja sobie juz współczuje :p

Ja mam jutro 22t4d i kolejna wizyte, póki co na ostatniej wizycie 22.12 waga mi sie wyrownala z ta z przed ciazy ( 1 trym strasznie wymiotowalam).

Piszcie dziewczyny częściej, tu albo na fb :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051438 przez maga4
U mnie na razie 6-7 kilo na plusie. Ostatnio sprawdzałam zapiski i w pierwszej ciąży waga rosła w tym samym tempie i na koniec miałam plus 17 :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051440 przez Niespodziewajka
Jaaa w pierwszej ciazy mialam na tym etapie +17 o zgrozo :/ w drugiej +2/3 wiec teraz jest super :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051454 przez Ania 1983
Ja tyje podobnie jak w poprzednich ciazach. Jestem niska i kwestia kilkunastu kilo ( tak jak już to było) mnie przeraża. Myślałam że można mieć na to większy wpływ. Napewno mam wpływ ale ograniczony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051554 przez Awil
Hej, ja już 9kg. W pierwszej ciąży mniej, kurcze ale ja jestem ciągle głodna nie do opanowania bo aż mi niedobrze. Zaczynam się martwic bo ja później będę miała bardzo duży problem ze zrzuceniem czegokolwiek nadprogramowego.

Mam tak strasznie koszmarne bóle więzadeł macicy i spojenia łonowego że nie mogę chodzić. Jak pochodzę dłużej to ból taki jest że łzy same mi lecą i później cały dzień dochodzę do jako takiego stanu. Byłam u gina i mam pic wapno, i podejrzewa że może to też być rozchodzenie się spojenia łonowego. Zamówiłam też pas ciążowy podtrzymujący brzuszek i stabilizujący miednicę, zobaczymy czekam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051558 przez maga4
Ja mam czasami takie bóle ze ciężko mi chodzić. No i znowu latam na siku co noc a przez jakiś czas sie nie budziłam. Myśle ze w przyszłym tygodniu zacznę powoli prac i prasować ubranka :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051616 przez Mala_ewa
Hej Dziewczyny, ja też mialam prolem z wagą. Nie chce was straszyć, ale to przyczyna zotala znaleziona - rozpoznano u mnie cukrzycę ciążową. Lekarka powiedziala, że mogę miedzy wizytami przytyc max 2 kg no i staralam się, ale pomimo ćwiczen wciąż mialam 2 lub troszkę ponad 2. No i krzywa cukrowa wyszla jak wyszla i teraz jstem na diecie. Na diecie schudłam pół kg i poki co nie tyję. Ufff... wiec moze trzeba sobie dietkę narzucic? :) Ja jestem teraz 7,5 na plusie.

Pytanie do Mam: polecacie jakies laktatory? A może macie do jakiegoś uraz? :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl