BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1053560 przez kakasia20
Ja już nie śpię .jest godz.4:07 :woohoo:

A ja myślę co tu robić :):)
Jakoś od 2 dni nie czuję dzidzi jedynie wczoraj na usg jak przyłożył mocniej głowicę to kopniaka poczułam.lekkiego .Ale gin mówił że na tylnej ścianie leży synuś.

Jej już bym chciała czerwiec i cc i być z dzidzia :):) tulic się do siebie .
Już bym miała po remoncie domu była bym spokojniejsza :):) a tak wszystko przed nami...:/....


Z córką ruchy czułam w 16tyg i tak miałam w karcie napisane .... A jak się wczoraj zapytałam o ruchy gin powiedział że za prędko.... Tak sobie myślę czy on nie idzie książkowo według tego że ruchy są od około 20.tygodnia...mm... Hm ale cóż.Ja wiem co czułam .:) i pewnie za kilka dni znów będę czuła .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1053567 przez Sophie25
Dobry ;)

Coś tez nie mogę spać i mnie nosi ale chyba sie stresuje jak dzidzia bo dziś wizyta o 16 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053569 przez MoNiaaa
hej :)

mieszkanie już zmienione tzn prawie:P wczoraj zaczelismy przewizwoc wszystko dziś już mamy tam spac :woohoo:
wszystko spoko tylko kasowo będzie ciężko 600 zl więcej będziemy placic co się odbije na naszym budzecie :(
na razie zakupy dla maluszka odlozone :(

kasia fajnie ze na 100% znasz plec :) i ze wszystko dobrze

stokrotka pochwal się lozeczkiem

my lozeczko rozłożymy dopierogdzies w maju
na razie w nowy mieszkaniu nie mamy miejsca trzeba trochę przemeblować i cos wynieść z mieszkania a niestety nie mamy tam piwnicy i znowu kombinacje alpejskie...

imiona chyba zawsze każdy komentuje ze jemu to się bardziej podoba cos tam ale ja nigdy się nie przejmowałam jak jestem pewna ze tak to zdania nie zmianiam cyba ze ktoś naprawdę by poddal jakiś super pomysl

jutro ide po skierowanie i na szybkie usg może dzidzia inaczej się ulozy i ta plec jeszcze sprawdzimy?:P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053576 przez kakasia20
Trzymam kciuki za wizyty i usg:):)
My też myślę że po remoncie kupimy łóżeczko około maja .od wczoraj południa znów mnie dopadła biegunka .w szkole malo dzieci jest albo ospa rozyczka lub płuca a dziś spadł śnieg w nocy 10/12 cm :/:/ a już myślałam że się cały roztopi i zniknie he

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053585 przez aleksiaa88
co do imion i komentowania przez innych to w d.... ich mam

Jak tesciowa usłyszała Albert to pierwsze co a jak to się bedzie zdrabniac a ja: a na co to zdrabniać nie można mówić jak się pisze dziecko wyrośnie i imię zostaje a nie zdrabniać ale do dzis kutwa mówi o Albelcik przyjechał zzzzzzzzzzzzzzzzzz cholera mnie bierze nie lubie seplenienia do dzieci

Teraz póki co nawet nie wie że będzie pipka hahahahaha szwagierka wie w mojej rodzinie troche wiedzą a ją mam daleko niech sie dowiie jak najpóżniej wystarczy że poinformowała wszytskich że ja w ciaży no sory wkurzyłam sie to moja rola do informowanai a aona jednego wieczora obdzwoniłą wszytskich pffff. A dowiedzieli sie o mojej ciązy nie ode mnie bo mieliśmy im powiedziec póżniej dopiero tylko zadzwoniła z tekstem: czego sie nie chwalicie że będzie dziecko no ku...... no bo babcia tak na mnei patrzyła i słabo wyglądam że ja w ciązy jestem schudłam , b;ada jestem no pfffff szkoda że rentgena w oczach na płec jeszcze nie włączyła. a jakbym nie byłą w ciązy no sory takie teksty nie na miejscu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053586 przez stOkrOtka91
aleksia znam to dobrze, tylko ja rodzine na miejscu mam o ile można to rodzina nazwać i rozpowidzieli wszystkim, a później przy mnie, ze koleżanka sie o mnie pytala i powiedzieli, ze w ciąży i do mnie z tekstem "nie wiem czy mogłam powiedzieć" calej wiosce rozgadali, a później rzna grupa ze nie wiedza czy mogli.. :/
Z rodzina to najlepiej na zdjęciu :)
A odnośnie zdjęć, łóżeczko: Póki co bez niczego, na przyszly miesiąc materac i pościel:)


Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053602 przez Loq90
Aleksia no to trafila Ci się teściowa...

Powodzenia na badaniach :)

Stokrotko łóżeczko śliczne! Nasze jest zwyczajne, drewniane bez żadnych ozdobników. Wrzucę zdjecie kiedyś tam;) a dzisiaj póki co nasz tester.... Dobrze że mama namówiła mnie abym wyczyscila jak już na zewnątrz się ciepło zrobi. A kotek ma na imię Turysta. Pasuje prawda?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053611 przez aleksiaa88
ja też mam łóżeczko brązowe
mam tesciową jakieś 30 km jakbym miała miec w tej samej miejscowości to o matko w życiu w ogóle to ja szukałam chłopa spoza zaraz by wszyscy wszystko wiedzieli
co tydzień dzwoni i tekst przyjedziecie co słychac a my nic nowego ona to na radiostacji pracuje jak coś wie to obdzwania zaraz wszystkich swoją rodzine na slasku zzzzzzzzzzzzzz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1053615 przez aleksiaa88
w pierwszej ciąży łóżko skęcone było 9 czerwca w niedziele nagnałam chłopa bo mu sie nie spieszyło a z rana w poniedziałek już wody odeszły heheh chyba poczuło że łózeczko juz ma to wychodzi

nasze łózeczko jest obgryzione u góry poręcze mały gryzoń jak nie chciał spac to se gryz aż pewnie padł i wtedy spał jak miał dzienne drzemki ale szybko te drzemki się skończyły bo ledwo przekroczył 2 lata i już sie nie dał uśpić w dzień, ogólnie nalezy do dziecko cieżko śpiącego nie chciał spac w dzień jak skończył8 miesiecy to już było długieeeee usypianie w dzień na noc tez tzreba było sie napracowac żeby zasnął ale jak zasnał to juz spał a chodził spac po 22 jak się go położyło za wczesnie to robił w noc pobudke i kilka godz przerwy miał teraz tez sie zdarzy ż epotrafi ze 2 godz lezec w łóżku i nie spac az zaśnie nad ranem koło 5 czy 6 nawet i śpi wtedy do 10 nadrabia straconą noc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053620 przez kakasia20
:lol: uśmiałam się post z zdjęciem kotka. W nosidelku nieźle .pasuje pasuje kotkowi

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053626 przez Loq90
Moja teściowa 1000 km od nas... Uff

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053630 przez kakasia20
Moje zakupy w lumpku

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053631 przez kakasia20
Ranne wygibasy

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053632 przez aleksiaa88
rampersy są super i bodziaki na lato

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053657 przez Sophie25
Piękne zakupy ;)

Stokrotka śliczne łóżeczko ;)

A ja się wkurzylam okazało się ze gin na urlop do 6lutego a wizytę Bed miała 8 i nikt mnie nie raczył poinformować masakra ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl