BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1053906 przez aleksiaa88
P.S. ciekawe czy ma to coś wspónego moja matka miał 2 dziecki i też nie przekroczyły wagi 3kg ja miałam 2600 a brat 2800 ciekawe czy w genach mam małę dzieci do rodzenia hmmm ,
Ogólnie to ciekawe bo np szwagierka miała brzuch malutki chudsza ode mnie waga tez mniejsza jadła nie wiele a urodziła córke 3kg, tak samo kuzynka mneijsza ode mnie zaczeła z wagą 48 kg i córka miała 3200 a ja zaczęłąm z wagą 50 kg dużo jadłam a syn taki mały, możeto ile sie je nie ma znaczenia na wage dziecka tylko jeszcze inne czynniki np geny albo poprostu dziecko dorasta sobie do swoich rozmiarów jakie tam ma zakodowane i tyle .
a jeszcze taki przykłąd kolezanka urodziła wczesniaka miesiac wczesniej z wagą 4kg i 56 cm pierwsze dziecko o terminie tez miała pomad 4 kg a nie jest duzą kobietą wiec skad te różnice w wadze dziecka hmmm , któraś ma jeszcze jakiś pomysł?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053911 przez stOkrOtka91
Wydaje mi się, że dużo zależy od genów, niestety... Od mamy ze strony problem z nadwagą zawsze byl, mój mąż do malych ludzi nie należy ja też. Podobno z im większa waga sie startuje powinno się mniej przytyć, ale raczej tendencje tych osób do tycia są większe..
Tym bardziej, że jem to samo co przed ciąża, pije tylko wode, nic słodzonego, a waga rośnie...

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053918 przez MoNiaaa
ja tez ok 5 kg na plusie chciałabym nie przekroczyć 10 ale nie wiem czy się uda mam wrazenie ze brzuch mam strasznie duzy i już mi tak ciężko chodzic albo stać dluzej.
w 1 ciąży przytylam ponad 20 kg!!!!!! corka 3100 wazyla przy porodzieNO I NIESTETY DO SWOJEJ WAGI JUZ NIE WROCILAM
w 2 ciąży przytylam ok 10 kg corka miesiąc wcześniej urodzona 2900

kasia jak w takim tepie będziesz kupowala ciuszki to tej szafy ci braknie :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053920 przez ninka
Ja w 1 ciąży przytyłam ponad 20 kg, ale mała ważyła 3,850, teraz lekarka też mi powiedziała, że wygląda na to, że maluch będzie miał około 4 kg.
Wydaje mi się, że tak jest, bo jestem wysoka :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053922 przez aleksiaa88
wychodzi że na koniec 5-tego miesiąca przytyłam 0,5 kg litosci to ja mam ledwo 158

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053924 przez stOkrOtka91
Ja mam 1,68m a moj ponad metr 80 ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053928 przez Sophie25
Kakasia to nic po dzieciach nie zostalo Ci ciuszkow?

Ja przy Zosi wszystko kupowałam nowe więc trtaz mam sporo ciuszkow różne kolory ;) ale trochę nowych i tak dokupie żeby miało trochę nowych szczeholnie jakby był chłopak ;)

Jeny gdzie tam do środy no zglupieje do tej wizyty taka jestem zła Na tego lekarza ;/

Mi idzie 1kg na miesiąc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053929 przez aleksiaa88
ja jeszcze nic nie kupiłam dużo rzeczy mam ale wiadomo do lekarza czy w gości to zdało by sie coś ładnego nie spranego bo po domu to bedzie miec , ja jeszcze nic nie kupiłam za to moja matka zdążyła 2 sukienki i jakies spodenki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053946 przez kakasia20
Dla syna odkupowalam ubranka i kupowałam.Nowe używane .itp znów z córką miałam.ubranka coś po synu resztę dokupilam.odkupilam ..Ale nie wierzyłam że będę jeszcze w ciąży ze się mi ułoży życie i ubranka rozdalam koleżanka .jedynie co zostało mi wanienka .nocniki 2 nakładka na wc i stopień
Materac przewijak śpiworki na zimę .

Ubranka kupuję od zera bo nie mam .mam coś dostać ubranek Ale takich po 6 msc .
Wózek dostaniemy i bujaczek .
Resztę kupujemy Nowe i używane .
Ja mam remont w połowie marca cały dom i posesja i nie wiadomo kiedy skończą z malowaniem itp dlatego już coś kupuję i odkładam. Do Pułki na potem.


Co do przytycia ... Ja przytylam w 1 ciąży z synem 23 kg i 10 schudłam po ciąży syn wagą urodzeniowa 3 kg 950 prawie 4 kg i 57 cm
Znów z córką przytylam 6/8 kg Max. Córką wagą urodzeniowa 2900 i 52 cm

A teraz ja mam wzrostu 1,70/1,72 Max. mąż jest mojego wzrostu więc dzidzia duża nie będzie gin mówił Ale zobaczymy .:):):)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053962 przez kakasia20
Witajcie .
U nas pochmurno i pada :/

Myślałam.ze się trochę wyspie a dzieci wstaly po 7:00 ...eh
Nie wiem co tu dziś robić w taką pogodę z dziećmi ...od rana humorkow brak kluca się ...
A mi się chce spać i spać ...w dodatku mnie za uchem boli kość cała głowa ..

A co u was słychać ????

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053967 przez MoNiaaa
ja jeszcze glowy na razie nie mam żeby przejrzeć ciuszki po dziewczynach większość miały nowe ale wiadomo po 2 dzieci już się trochę podnioszczyly choć te calkiem male to prawie jak nowe sa.ale jakbym już to przytachała musiałabym prac i prasowac a pogoda się sprzyja poczekam az cieplo będzie żeby na zewnątrz wysuszyć :) a n sam czerwiec moja mama wraca z Niemiec i na pewno pokupuje jeszcze sporo nowych ciuszków :) ja mam w planie cos w pepcko jak będzie cos naprawdę ladnego

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054010 przez kakasia20
:( A ja płacze od 10:00 obwiniam się jaka ze mnie żona itp .
U nas od początku był zakaz z sexem. I ciągle mój chciał ją odmawialam...do dziś :(
Podkusilo nas rano na sex wybaczcie ze pisze ogolowo
Przerwalam po 5 min gdyż dziwnie było mokro patrzę i różowa wydzielina ...brudzenia ...
Szybko poszłam do wc przy 3 oddaniu moczu patrzę i różowa krew kapala że mnie ...już raz miałam tak i miałam krwiaka maleńkiego ...
Teraz jest ok Ale widzę że mam początek grzybicy bo zaowazylam białe grudki. Wzięłam kursuje dopochwowa i duphaston narazie cisza .... Ale boję się a ginekologa nie ma dziś ma wolne tydzień....macie też tak że brudzicie po stosunku:(

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054011 przez kakasia20
Jakoś żeby źle nie myśleć wzięłam i imylam okna w domu powiesilam firanki i znów myślę.... :unsure:

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1054020 przez Judyta1992
Wszystko będzie u Ciebie w porządku. Ja po badaniu ginekologicznym kiedyś plamiłam a to trochę może być podobnie i lekarz uznał to za normę. Ja jako panikara pewnie zadzwoniłabym na izbę przyjęć do szpitala powinni Ci tam pomóc. Ja mam całkowity zakaz więc nawet o tym nie myślę. Najgorsze jest u mnie to, że mnie boli brzuch a lekarz twierdzi ze wszystko jest ok. Sama już nie wiem... Nie potrafie chyba rozpoznawać twardego brzucha no niby to takoe logiczne ale przecież czasami może to być tylko wzdęcie.
Dzisiaj doznałam szoku pojawił mi się pierwszy ciążowy rozstęp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054023 przez kakasia20
No ja tak też mialam w 9/10.Mac po stosunku brudzilam na różowo jasny kolor i nabawilam się krwiaka małego ...Ale też mialam grzybice pochwy i gin mówi że to przez grzybice Brudze .

Zobaczymy puki co dzidzia daje o sobie znać :)

Nie wiem co ja bym bez was kobiety zrobiła .zawsze jakaś porada jest podpora :)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl