BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1053832 przez kakasia20
A ja znów ....Nie śpię zajadam banana z serkiem z czekoladą :).
Mąż w pracy dzieci śpią smacznie .
Zaskoczona byłam wywiadówka .
Nauczycielka powiedziała że Michałek lepiej już czyta. Za to odwraca literki 3napisze w drugą stronę :):)
I że go weźmie na konkurs recytatorski :laugh:
Myślałam że to żart i mówię co żartuję pani ....ona ofp że nie .Ze Michaś mówi płynnie polszczyzna i powoli więc go weźmie .:)
Zobaczymy jak to będzie bo tu remont tu katechizm do zdawania i jeszcze długi wiersz i ciążą... Jakoś będę musiała to ogarnąć :/.

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053848 przez kakasia20
Kochane uważajcie dziś na chodnikach .u nas nocą padało i na mrozie bylo chodniki drogi slizgawka totalna.Ja bym się wywalila tak mnie do tyłu pociagnelo ale wychamowalam .znów mnie lewą stroną boli podbrzusza...eh a jeszcze z synem na 12:00 szkole ma i o 13:00 po córkę takie latanie ...a o 15:00 po syna trzeba 4 razy lecieć do szkoły .jedynie czwartki i wtorki kończą razem

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053852 przez MoNiaaa
my już na nowym mieszkaniu jesteśmy choć jeszcze pelno rzeczy do popakowania i pochowania :(
brzuch mi tak wystrzelil do przodu ze szok!!! ciagnie mnie w dol skora

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053854 przez aleksiaa88
u mnie nie jest źle dopiero od wczoraj odwilż, jak chodziłam w pierwszej to wtedy na świeta to nie wychodziłam z domu 2 dni bo był lód że nie dało sie z progu wyjsc padał deszcz i od razu mróz tak że schody były zamarznięte

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053876 przez Judyta1992
Hej, zajrzałam a później uciekłam na chwilę.
Przedstawię się może: termin mamy na 11.06 będzie Ignacy i to nasz pierwszy synek. Póki co z nim wszystko w porządku. Na początku mieliśmy przodujące łożysko ale się podniosło.
Fajnie czuje już ruchy czasami już mam wrażenie, że za mocno bo cały brzuch aż skacze.
Piszecie o bólu brzucha...
Dzisiaj byłam u mljego ginekologa bo mnie ogarnęła panika, ale okazało się, że wszystko jest jak najbardziej w porządku i tak już musi być. Boli mnie od czasu do czasu tak mocno po lewej stronie takie jakby bolesne skurcze czy coś.

Też będziemy się niedługo przeprowadzać o ile dostaniemy kredyt. Strasznie boje się przeprowadzki bo to będzie w kwietniu.myślę, że wtedy zrezyguje już z pracy.

Nic jeszcze dla maluszka nie mamy i w zasadzie nie wiem kiedy zaczniemy coś kompletować pewnie dopiero od kwietnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053878 przez kakasia20
Więc tak ja dziś jechałam 2 h drogi autobusami do 2 miasta po pale ubranek za 10 zł całość.
W niej dostałam .
Body długi rękaw 6szt
Body krótki rękaw 8szt
Pajacyki 3 szt
Bluzki dł rękaw 3
Spiworek na lato 1
Cena 10 zł z olx za całość sporo tego plus 2 borów większych dokupilam w lumpku są na zdj po lewej stronie z cenami

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053880 przez kakasia20
Witaj judytko zapraszamy do nas .:):) pozdrawiam .który tydzień u ciebie już jest załóż suwaczek sobie :):)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053881 przez Judyta1992
Super ciuszki :) za takie pieniądze szkoda byłoby nie jechać.
Jak jakoś ogarnę to zrobię suwak obecnie 21 skończony i leci 22 dwa dni i będzie 23 :)
Zapomniałam dodać, że wej dolnośląskie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053882 przez Judyta1992
Dziewczyny mam dość nurtujące mnie pytanie :)
Jak u Was z wagą? Ja 22 tydzień i już 6kg na plusie zastanawiam się czy to nie za dużo. Dodam, że do 4 msc ciągle wymiotowałam więc nie tyłam a w 5 jak zaczęłam tyć to już niemal 1kg na tydzień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053884 przez ninka
U mnie Judyta jest 21 tydzień i 4 kg więcej, więc myślę, że dobrze przybierasz na wadze :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053887 przez stOkrOtka91
To chyba ze mnie bedzie najwiekszy pasztet, no ja juz 9kg na plusie ;/

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053893 przez Loq90
U mnie jest teraz 83, a przed ciążą miałam 86. Więc nadal jestem na minusie. Ale jak będę tak jadła dalej to przebije do czerwca granice wyznaczona przez lekarza, 95kg:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053900 przez kakasia20
Ja mam 17 tydzień i startowalam z wagą 84 potem kg przytylam miałam 85 i w wtorek na wizycie 84/83,8 spadam z wagi a jem dużo .gin mówi że dzidzia bierze wszystko ze jest ok.
I że mało przytyje a brzuch mam duży jak mnie wywali he

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053901 przez aleksiaa88
a ja sie rozpisze do dwóch ciąż bo mam porównanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053903 przez aleksiaa88
hej Judyta
ja mam 22 tydz i na następny tydz wizyta znaczy pod koniec tyg wiec już rozpocznie się 23
a więc tak w 1 ciąży : zaczęłąm z wagą 50 kg w 1 miesiącu następnie +1 kg -1kg +1kg i w 4 miesiącu waha stanęła bo co miesiac kilko spadłam i przytyłam i w rezultacie przytyłam 9,5 kg i w dzień porodu miałąm 59,5kg po porodzie od razu znaczy po tygodniu 55,5kg syn miał 2500 i 51 w tej ciaży jadłam normalnie mdłości tylko miałam nie zwracałam ale całodniowe

w tej ciązy w sensie po lecie spadłam do wagi 56kg czyli na i wrzesień zaczęłam z wagą 55kg i ciążą do pażdziernika spadłam na 52kg i w grudniu miałam 52,5kg i nadal waga stoi w tej ciaży też mdłosci całodniowe i tez nei zwracałam ale od jedzenia mnie tak odstawiło że bywało iż jadłam tylko herbate z suchą kromka chleba bo nic innego nie wchodziło od grudnia już jem normanie ale waga nie szaleje póki co spodziewam się równeż małego dziecka ja sama do dużych nie należe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl