BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1053676 przez Loq90
Byłam w Hamburgu w seconda hand'zie ale totalnie nic nie było. Chyba że trafiłam na jakiś kiepski...

Sophie... Brak słów.. wkurzają takie sytuacje na maksa.. ja bym się zanotowała:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053682 przez kakasia20
Wy też macie tak że jak wstajecie rano to macie powera na 102. Dużo siły a jak jest po 13:00.to nogi was bolą puchna itp.

Ja tak mam dlatego pytam .Ale też chodzę dużo jak wstane .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053699 przez ninka
U mnie jest wręcz odwrotnie :-)
Rano nie mogę się podnieść z łóżka, spałabym do południa, za to wieczorem nie mogę zasnąć.

Wczoraj miałam badanie połówkowe. Wszystko jest OK, mały rośnie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053706 przez kakasia20
Dziś w lidlu body długi rękaw za ok 18 zł 2 szt .i staniczki do karmienia 2 szt za niecałe 50.zł .
Ale się pytałam.i sprzedawczyni mówiła że w kwiecień maj będzie promocja na body i staniki znow

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1053710 przez aleksiaa88
ja lubie sobie z rana poleżeć mój to jeszcze u siebie w łóżku lezy potem do mnie przychodzi książke czytac i tak potrafimy nawet z godz

co do lidla to uwielbiam te ubrania super sie noszą nie mechacą bo z biedry ubranka to są szajs z biedry to tylko kupowałam takie polarowe misie- bluzy ratuzy z biedry to sie szybko naciągają

Co do stanika do karmienia to jak ostatnio buszowałam w pudłach to znalazłam mój noszony dosłownie tyle co w szpitalu kilka dni a wyglądałam jakby był co dzień przez 2 miesiące szmata totalna żółta poza tym kupiłam większy i wtedy był dobry a potem to nie dość że mam duże to jeszcze tak urosły przy mleku że to co ma byc pod cycką ta obwódka to wychodziła na niej i był ucisk i przez stanik jeszcze mnie bardziej bolały jak wróciłam do domu to walnęłam nim nosiłam zwykły zdejmowałam poza tym było lato gorąco wiec i tak tylko w koszulce sie lata wiec nie problem mi było a w gościach to szłąm do innego pokoju podnosiłam do góry nakarmiłam i wsio , już nie zainwestuje w to coś dałam karmić bez to teraz dam na zwykłym a teraz do szpitala wezme sportowy podwine do góry i wsio

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053712 przez aleksiaa88
zawsze kupowałam spodnie dzinksy w lidu ale ostatnio byliśmy w KiK-u i doznaliśmy szoku z chłopem były takie super wycięte jak trzeba wcięte też bo zazwyczaj to były takie bezkształtne a teraz normalnie czadowe i cena do 30 zł tak wiec teraz nie trzeba na dzinksy sie rzucac do lidla bo wiadomo że w lidlu tłumy atakujące drzwi o 7:30

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053719 przez stOkrOtka91
To ja myślałam, ze tylko tutaj tak Lidla atakują :cheer:

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053722 przez aleksiaa88
w lidlu mają fajne te 2-paki i dobra jakosc to sie ludzie rzucaja w biedrze nikt sie nie rzuca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053723 przez aleksiaa88
wszytskie jesteście po ślubie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053725 przez stOkrOtka91
Nie wiem czy wszystkie, ale chyba większość :)
U mnie do Lidla nie po drodze, prędzej na zakupy do biedry albo Dino, ale to z podstawowych zakupów.
Jak będzie cieplej to pochodze troche poszukam czego ciekawego:)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053742 przez Loq90
Tutaj też mam lidla, ale kawałek od nas icalkiem nie po drodze. Nawet nie wiem jakie są promocje. Słyszałam tylko że pieluszki mają dobre;)

Ja coś nie czuje siema dobrze.. w gardle mam taką wielką gulę i ogólnie jakoś mi niedobrze... Mam nadzieję że mdłości już nie wrócą:(

Co do spania to ja mam problem rano wstać.. spalabym do południa!:)

Wiecie co? Moja siostra bierze ślub 24.06, a termin mam na 17 i strasznie ciężko mi się pogodzic z tym że mnie nie będzie... Zaplaczę się chyba tego dnia... Mało tego miałam byc jej drubantka:( i kombinuję teraz żeby chociaż być na jej panieńskim. Mam nadzieję że dziewczyny pójda na to żeby zorganizować go w marcu lub kwietniu, żebym była jeszcze wtedy na siłach... Ehh...:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053749 przez stOkrOtka91
Loq może wczesniej urodzisz i uda Ci się pojawić na ślubie :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053763 przez aleksiaa88
Log90 a to się daty zeszły

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053771 przez Loq90
Staraliśmy się 1,5 roku i na wrzesień miałam w planach pauze, żeby ciąża nie wypadła w czerwcu. Robiłam kilka miesięcy testy owuacyjne i we wrześniu ponownie nie wykazały owulacji... Także byłam spokojna. A tu taka niespodzianka!:) Serce rozdziera, ale maluszek i jego zdrówko najważniejsze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1053772 przez aleksiaa88
jednak los miał w planach dziecko na pierwszym miejscu

u mnie było całkiem inaczej w lipcu zaczęło dochodzić że chce drugie w sierpniu jakoś okres się przesunął bez mojej wiedzy ale maż stwierdził że mi sie zawsze przesów w sierpniu nawet sobie nadzieii nie robiłam i miał rację we wrześniu to kompletnie nie wiedziałam jakie mam dni wiec tak się tuliliśmy co 2dzień i jakoś się udało a myślałam że nic z tego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl