BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1053461 przez Loq90
A ja dzisiaj cały dzień się chowalam przed sąsiadka. Wczoraj nawet na miasto pojechalam...

I znowu uciekł tekst a tak się rozpisalam..

Piszę go już trzeci raz!

Ha! Dobrze że skopiowałam..

zę go już trzeci raz!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053462 przez Loq90
A czemu Judyta się nie odzywa? Napisz nam troszkę o sobie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053465 przez stOkrOtka91
Loq co Ci ta sąsiadka zrobila, ze się przed nią chowasz?:p

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053473 przez Loq90
A więc sąsiadka miała oddac dzisiaj klucze od swojego mieszkania. Co na szczęście już zrobiła. Ale przez ostatni tydzień się pakowała i prosila mnie o pomoc w jakichś tam drobnostkach. Oczywiście nie byłoby problemu gdyby nie fakt, że w mieszkaniu miała jeden wielki syf! W ciągu trzech lat nie widziałam ani razu żeby sprzatala, myla okna, odkurzala... Nie robiła całkowicie nic. W piątek zawolala mnie, żebym pomogła jej odłączyć tv i wszystkie elektryczne rzeczy w tym radio. Chwyciła za nie, a na nim (nie przesadzam) kilka cm kurzu. Ona na to: " UPS... Trochę zakurzone, ale przecież nikt nie wyciera kurzu codziennie". No ręce opadają... Ile razy od niej wracałam to od razu wchodziłam pod prysznic. Bo brzydzilam się tam nawet oddychać, tak okropnie śmierdziało... Już teraz wiem dlaczego nikt jej nie odwiedzał, nawet syn... W sobotę przyjechali panowie od przeprowadzek i jak chwycili dywan który stał gdzieś tam zwinięty to wylecialy z niego myszy.. o zgrozo... Gdyby ktoś powiedział mi że ludzie żyją tak w dzisiejszych czasach to nie uwierzyłabym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053476 przez aleksiaa88
brudas jak się patrzy

ja tam sprzątam kurz 2 razy w tyg i podłogi no czasem sie zdarzy trzy w ogóle to ja jakas wrażliwa nie lubie jak pyłek lezy i pod słońce mi się świeci poza tym z ubrań strasznie lecą paprochy ogólnie z wszystkiego co materiał wiem z lekka mam schizy w tym temacie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053501 przez Loq90
Sophie zadowolona z zakupów? Ja tez wczoraj byłam i sa takie promocje ze człowiek musi cos kupic:) ale jak zwykle kupiłam mężowi a nie sobie. Musze miec naprawde dzien na przymierzanie.

Stokrotka super! My juz nasze wczoraj skrecalismy do konca bo brakowało nam
Kilka śrub. Teraz juz stoi w całości, a w tym tygodniu przyjdzie tez materac;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053502 przez stOkrOtka91
A jaki materac zamawiałaś?

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1053503 przez Sophie25
Loq90 zakupy udane kupiłam spodnie ciążowe,lleginsy i dwie super bluzki ciążowe,i jesscze bluze akurat jak się zrobi wiosną będzie super taka szersza na zamek ;) a bluzki fajnie się układają i materiał super rozciagliwy więc będzie rósł z brzuszkiem ;)

U Nas łóżeczko na strychu czeka ale jesscze nie przynosilismy my mamy materac pianka,gryka,kokos ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1053505 przez kakasia20
Już jestem po wizycie :)
Waga 1,25 jakoś tak leżała dzidzia dupka do usg więc ginekolog odrazu płeć zobaczył i 100% synuś Kubuś .
Duży jest. Zdrowy serce bije mocno :)
Nogi podkurcza sobie i rośnie dalej :)wyniki badań mam b.dobre .pytałam giną o termin mówił że 26/1.07 jak się rozpocznie coś szybciej to od razu jadę na cc.
Co do książeczki wypisal Nowa mi i się śmiał przy wypisaniu bo takie zacieki na starej książeczce ..
.Co do wagi z 85,5 jak ostatnio trzy tyg miałam to dziś 84,5 ... Ja też chodzę na wyprzedaże oglądam mierze kupuje :) b

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053514 przez Loq90
Kakasia super wieści! Ja jeszcze 1,5 tyg się postresuje do polowkowych:(

A materac z pianki wysokoelastycznej tzw kaltschaum. Znalazłam fajny w ikei za 120 zł ale niestety łóżeczko ma rozmiar 70x140 a w ikei tylko 60x120:/ zamówiłam za 240zl. Akkurat materaca nie mogłabym miec używanego..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053516 przez kakasia20
Kolejna wizyta 21.02 :):)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053517 przez Loq90
Czy ktos krytykował lub komentował wybór imienia dla dzieciaczka? mnie juz kilka osob delikatnie zapytało czy jestesmy pewni. Ze Marysie maja ciężkie życie itd itp..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053521 przez stOkrOtka91
Podobno o gustach sie nie dyskutuje ;p moim zdaniem o imieniu powinni decydowac rodzice, a cala reszta jak miala dzieci to juz miala swoje 5minut na wybranie imiona. Mam wrazenie, ze niektorzy uwazaja, ze wiedza wszystko najlepiej ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053525 przez Sophie25
Kakasia super wieści ;)

Loq90 rozumiem Cię bo ja przy wyborze Zosia też usłyszałam że Zoski takie owakie a ja lubię stare imiona i bardzo mi się podobają pamiętam w szpitalu leżała z Zosia jak urodziłam kobieta co dała Helenka i też mi się podoba a Marysia jest prześliczne ;) ;) wogile Jaś Antoś cudne jak dla Mnie ;)

I tak jak Stokrotka mówi rodzice czy dziadkowie czy znajomi sqoje szansę mieli na wybór imienia teraz nasza kolej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1053546 przez kakasia20
Nam się podobał mateuszek i też się nasluchalam jakie to są mateusze itp żebym sobie imię sprawdziła przed wybraniem.... Szkoda słów .wybiera się takie jakie rodzica pasuje .
To my będziemy rodzicami w czerwcu nie oni nie rodzina grr . Grr :angry:

My zostawiamy Kubusia i już :):)

Mam pyt czy któraś z was miała konsultacje od dentysty wpisana w książeczce ciąży? Co oni tam wpisują????

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl