BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

6 lata 10 miesiąc temu #1062527 przez MoNiaaa
o w szoku jestem bo wczoraj pisałam sms do gin ale nic mi nie odpisala a teraz wlasnie dzwonila zebym jutro przyszla na to ktg to ona zobaczy co i jak może mnie zbada i zobaczymy co dalej :) (bo zauwazylam ze mala się mniej rusza niż do tej pory może się szykuje do porodu?)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062529 przez aleksiaa88
Popralam poodkurzalam kurze starlam a ona śpi

Póki co jesteśmy bez smoczkowi wypluwa więc nie pcham

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062530 przez MoNiaaa
no widzisz aleksia taka masz grzeczna corcie a ty narzekasz :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062531 przez Loq90
Fasola też mi się wydaje że to silna potrzeba ssania. Też spróbowałabym że smoczkiem

A jeśli chodzi o schodzącą skórę to słyszałam że jest to normalne jeśli dziecko rodzi się bez mazi płodowej na skórze. Złuszczy się i będzie nowa, śliczna. Musi samo przejść. Podobno nie trzeba niczego używać;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062533 przez Judyta1992
Dziewczyny u mnie byla polozna i powiedziala mi kilak rzeczy nie wiem czy to prawda czy nie ale oto jej rady:
*moj maly malo prztyl bo w 5 dni tylko 50g powiedziala ze mam najwodoczniej malo pokarmu (maly jadl co mniej wiecej 3h z jednej piersi ok 15 minut a w trakcie zasypial) powiedziala ze to zasypianie to dlatego ze mu nic nie leci a jest zmeczony i spiacy to usypia.jej rada na to to przystawianie jak najczesciej co ok 2h i karmienie z obu piersi orzy jednym karmieniu jak przysypia to zmienic. Jak sie nie budzi to mozna zmienic pieluche np. Dodatkowo kazala pic fenaltiker (takie saszetki rozpuszcza sie w mleku i maja super smak w przeciwienstwie do herbatek ktore tez pije)
Herbatka za to z anyzem i koperkiem wydaje mi sie ze spowodowala ze malego brzuszek nie boli.
* na sucha skore na stopach i dloniach polecila masc z wit A ale absolutnie nie uzywanie oliwki czy kremow bo to sprzyja odparzeniom w okresie letnim
* dodatkowo maly ma takie male pryszcze na calym ciele to kazala go kapac jedynie w nadmanganie potasu bez zadnych enolientow. Woda jest wtedy rozowa.


Aaaa i ten femaltiker i przystawianie faktycznie ponaga bo teraz czuje ze mam wiecej tego mleka. Ale zobaczyny jutro jak maly przybiera na wadze.Ignas tez ma slaby odruch ssania ale zakazala smoczka chiciaz my tez wcale nie uzywaliamy.

Ufff skonczylam wiem ze przynudzam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062535 przez aleksiaa88
Syn spadł z wagi 80g
A lilka 170g

Co do jedzenia to nigdy nie patrzę na zegarek ciągle zapominam ciekawe ile ciągnie min nim zasnie ale żeby 15 min jednym ciągiem to średnio mi się wydaje jak ja bym tak miała ciągnąć tyle czasu na leżącego to raczej też by mnie znuzylo a co dopiero takie małe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062538 przez Sophie25
Judyta a gdziee kupujesz te saszetki femaltiker?
zapamiętam je sobie w razie w ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062551 przez kakasia20
Sophie- one są w rosmanie nawet dostępne też myślałam.nad zakupem tego .bo u nas jak się pojawią w rosmanie do kilku dni znikają z półek .

Widocznie są dobre i godne polecenia .również w aptece są Ale droższe bynajmniej u nas tak jest

W rosmanie są na pewno na dziale dla noworodków gdzie są suplementy dla ciężarnych. Witaminy itp

Ja wczoraj cały dzień lezalam w łóżku .pogoda ładna Ale tak co wstałam mnie cislo w dole św z bólu nie mogłam.i krzyż znów boli :/

Która z nas następna powiat dzidzie :):)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062552 przez Judyta1992
Dobrze ze mowisz ze w rossmanie tez sa.
Ja wlasnie kupilam w aptece za 12 saszetek ponad 20 zl a starcza to nam6 dni. Z tym ze mysle ze zuzyje jeszcze jedno opakowanie i przestane bo jeszcze jakis nawal sobie zrobie i dopiero bedzie. Widze juz na prawde zmaczma poprawe pewnosci nie mam czy to nie jakis efekt placebo.
Robilam juz wszystko zeby mi sie ta laktacja rozkrecila i oby dzisiaj faktycznie polozna go zwazyla i zeby przybral cos wiecej niz ostatnio. Nie chce jeszcze dokarmiac nawet jak powiem zeby mam jeszcze z tydzien dala na probe z cyckiem bo pozniej boje sie ze moje trudy pojda na marne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062558 przez kakasia20
Tam cena chyba coś około 17 zł wiem że taniej w rosmanie:)
Judyta .Ja miałam z synem tak ze w szpitalu po cc nawal pokarmu karmilam ładnie mały najadal się rewelka do czasu jak 2 dni byłam w domu zapaliła się pierś bolalo brodawki poranione całe ...chciałam je wyleczyć smarowalam i na dwa dni pierś nie dawalam dokarmialam mm i mały już potem chcą nie chciał wcale ilekroć próbowałam to w ryk po 5min i się zniechecalam i tak została butelka. ..znów córkę dokarmialam raz pierś a nocą właśnie butelka mm rano pierś do wieczora i butelka .i tak z 3 msc może udało się mi karmic
A teraz zobaczymy co będzie :)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062559 przez kakasia20
Mam pyt do koleżanki co kupiła dla męża ta stopkę na dzień ojca :) gdzie kupiłaś ja jakim sklepie. Ja będę rozwiązana co prawda 24/26 czerwca Ale to blisko dnia ojca więc :) fajny pomysl

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062561 przez MoNiaaa
nie slyszalam o takich saszetkach dobrze wiedzieć w razie kryzysu.
dziś może będę w rossmanie to ozbacze czy sa i po ile i kupie te chusteczki tami jak będą :) i pampersy chyba w rossmanie najtańsze bo 43 szt 23zl nie widziałam tańszych nigdzie a wy gdzie kupujecie i po ile?
my w sumie na dzień mamy i taty nic nie kupujemy dziewczyny zawsze laurki robia w przedszkolu i nam daja a u starszej jest zawsze przedstawienie :)
na 11 mam to ktg a o 12 będę się z gin widziala mam nadzieje ze nie polozy mnie na weekend w szpitalu

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062568 przez Loq90
Kasia zawieszkę zamówiłam na stronie firmy laser dream. A przykład wzielam z ich galerii. Na nasza jeszcze czekamy;)

Monia już blisko:) daj znać najmłodszych wizycie. Ja mam kolejna w środę ale pewnie tylko ktg zrobią. Nie wiem ile tutaj w De czeka się po terminie. Muszę wypytać w środę.

Też jesteście takie senne? Dzisiaj spalam 12 godzin i spalabym dalej, gdyby nie zadzwonil mąż..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062570 przez Judyta1992
Hurra moj maluch przbieral 60g dziennie w trzy dni 180g czyli praawidlowo tzn az za duzo bo 30 powinien ale on chociaz ladnie podgonil w te 3 dni. Wczesniej w 5 przybral tylko 50g
Lece po zapas femaltikera hehe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062572 przez stOkrOtka91
Loq nasze dzieciaczki chyba wysysają z nas siły, bo ja tez senna i zmęczona, no i popołudniu koniecznie drzemka musi być :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl