BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

6 lata 10 miesiąc temu #1062687 przez Sophie25
Kakasia mały masz brzuch a ile waży bobas ?

Mi to wystrzelił ze hej a opadł strasznie ;D
jesscze 6 Dni jupiiii; )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062700 przez MoNiaaa
12czerwca o 19:00 urodziła sie Amelka 3300 i 54 cm do kochania. Poród bardzo ciezki chyba najgorszy z tych 3. Jutro napisze wiecej

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062701 przez Sophie25
Monia Gratulaaaaaaacjeeeeee Wielkie ;* ;);)
i czekamy na zdj Amelki; )
odpoczywajcie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062702 przez stOkrOtka91
Gratki Monia będziesz miała chwilę to napisz co i jak :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062703 przez kakasia20
Monia gratuluję :) wracajcie do zdrowia :)
Spohie- no mały mam mało przymytylam w ciąży jeszcze więcej kg straciłam schudłam.podczas ciąży .długo waga stała w miejscu :). Co do wagi maluszka sama.nie Wiem ile waży Ale strasznie boli mnie kręgosłup krzyż :/... Teraz chodzę na nzoz i rzadko mam ust raz miałam.w 30 tyg to gin płci nie powiedziała mi tyle że większe o dwa tyg dzidzia .
Tak sobie myślimy płeć ok fajnie znać. Jak chodziłam prywatnie gin mówił że raczej syn i zobaczymy najwyżej będzie niespodzianką:):* ważne by zdrowe było :)
= ja tak patrzę na yt na te cesarki jak się rodzą dzieci i sama.płacze jakoś mię to przeraża.
Teraz będzie partner ze mną obok w pokoju czekał.na dzidzie . A wtedy dwie cc sama.na sali byłam.bo nie wpuszczali m.był na korytarzu :/.
Co szpital to inne zasady Ale cóż ...zobaczymy .jedynie co chce usłyszeć płacz maluszka .i że zdrowy jest i cały .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062705 przez Judyta1992
Gratulacje dziewczyny!!!
Loq duza ta Twoja coreczka
Kasia daj znac jak bylo i trzymajcie sie obie suoer ze juz po i macie dzieci przy sobie!
Posypaly nam sie dziewczynki prawoe w jednym terminie :)

Duzo duzo zdrowka dla Was i cierpliwosci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062706 przez aleksiaa88
Monia super

To czekam na opowieść

A dzidzia dorosła zalapie się na 56 nas rozmiar ten trochę ponosi bo 49

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062708 przez MoNiaaa
No wiec u nas tak:
Ok 8 bylam w szpitalu ale ktg dopiero o 10 mi zrobili bo bylo kilka babek przede mną na oddział tzn porodówce bylam o 11:15 zanim te wszystkie zabiegi przedporodowe zrobili to o 12 dostałam kroplówkę z oksytocyna i lazilam z mężem po korytarzu.ok 15 zaczely sie regularne skurcze ale do wytrzymania.o 17 przebili mi pęcherz plodowy okazaslo sie ze mam mega dużo wód wszystko zalalam dookoła ! No i sie zaczely coraz mocniejsze skurcze.okazalo sie jednak ze glowka wogole nie chce wejść w kanal.rodny pozniej bylo juz tylko gorzej mnie coraz bardziej bolalo opadalam z sil a porod nie postępował prosiłam juz o cv z bolu z braku sil i zmęczenia. Nie miałam mocnych boli partych w sumie na czuja parlam jak miałam sile lekarka w końcu pomogla mi w parciu i napierala mi na brzuch żeby wyszla nie wiem czy tętno spadalo czy co ale mówi ze malej zaczyna sie to nie podobać i musi mi pomoc.no i o 19 udalo sie ja urodzić . Juz pod koniec balam sie ze cos się dzieje nikt mi nic nie mowil a ja prosiłam żeby ja wyciągnęli! Ciężko bylo ale mala jest zdrowa i sliczna ja po malu dojde do siebie :)

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062710 przez Sophie25
Monia dzielna mama jesteś poród ciezki bidulko miałaś teraz wypoczywajcie ;*
Amelka jest slicznaaaaaa ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062721 przez kakasia20
Jeju jaka slicznotka :)
Ja jutro będę musiała jeszcze raz zobaczyć torbę do szpitala popytać co zabrać i dokupić w razie czego co brakuje mi .:)
Bo ciągle coś wyjmuje z torby albo ja albo córką:)
Dziś byłam na dniu matki w przedszkolu i córką śpiewała piosenkę kiedy byłam.jeszcze mała w brzuszku ...pod twym sercem....itd łza się zakrecila w oku łzy poplynely same .kazdybsie gapił na mnie emocje wzięły górę :) ale patrząc na nia mówiłam sobie w sobie jaka mam cudna córeczkę .
Jestem z niej dumna ...najgorsza była połowa występu gdy mała zobaczyła ze łzy lecą mi orzybiegla i wtulila się we mnie .płakała ze mną :) tak bardzo ja kocham i syna .Już się doczekać na dzidzia nie umiemy .
Ps. Ktoś też ma. Problem z nie trzymaniem moczu :/ ja jak siedzę leżę ciągle czuje ze coś leci ze mnie na wkładkę :/

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062724 przez MoNiaaa
Dziękuj dziewczyny.
Powiem wam ze taka slaba jestem ciągle przysypiam boli jeszcze wszystko.malej jeszcze do piersi nie przykladalam bo ja dokarmili i spala pozniej wzięli na badania teraz na szczepienie.
Kasia moze to wody ci podciekaja?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062730 przez kakasia20
Ani nie strasz mnie .:/ bo mam w czwartek dopiero 36 tydzień zacznę. :( powiem tak ze zapach to ma lekki taki Ale nie jak mocz znów kolor przezroczysty lub minimalnie żółto jasny ... Zobaczę jak dalej będzie. Może dziecko uciska i uplawy mam Ale jak woda jakaś....hm nie wiem .
Tyle co znów mnie złapał ból pod łopatka taki jakby ucisk boli jak diabli aż siadam albo szukam zimnej ściany cokolwiek obkladam lodem by ulżyć sobie chwilę. Nie chcę brać apapu pod koniec ciąży ...
W ogóle boję się ze dzidzia będzie miała mało kg skoro mam mały brzuch ...

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062735 przez aleksiaa88
Kakasia o ile się nie mylę to chyba w aptece są jakieś papierki do kupienia żeby sprawdzić czy to wody chyba że mi się coś zdaje Ale nie daje ręki uciąć hehe

Ja nawet nie wiem co boli po naturalnym krocze całe? Oswieccie mnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062741 przez MoNiaaa
Boli krocze i brzuch bo sie macica obkurcza mnie potwornie bola nogi w pachwinach i udach.
To ktora następna ?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062744 przez kakasia20
Więc byłam na ip. Ktg ok wyszło :) usg ok ani o płeć nie pytałam z nerwów .wody pod kontrolą
Jeśli nadal będzie mnie boleć pod łopatka i pachwiny za tydzień mam zawitać na szpital. Sprawdzić co i jak i podejmą się cc .szybciej .
Więc ja czekam sobie .A ta woda to albo ja popuszczqm albo wody Ale jet ich dużo .mam duzoo leżeć odpoczywać ile się da mało chodzić .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl