BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1053258 przez agnieszkazst
Paulina tak. Mieszkasz gdzies w poblizu? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053277 przez Aga 1986
Cześć dziewczyny!! Nie było mnie tu kilka dni z powodu dużych mdłości po prostu mdli mnie na każdy zapach już nie mam siły powiedzcie dziewczyny czy z tym imbirem to prawda pomaga??Jestem już wykończona do tego jeszcze pracuje zawodowo. Powiedzcie mi dziewczyny Wy pracujecie czy jesteście już na l4??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053279 przez Nat_alka
Ja pracuję cały czas i będę do końca ciąży :( niestety nie mogę iść na L4, ponieważ moja sytuacja zawodowa jest dość skomplikowana. Mam nadzieję, że sił mi nie zabraknie! :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053282 przez Aga 1986
No to podziwiam Cię że chcesz do końca ciąży pracować a to Twoje pierwsze dziecko??Moje już trzecie chce pracować jak najdłużej się ta ale na pewno nie do końca ciąży do tego męczą mnie straszne mdłości normalnie masakra nie tyle wymioty co właśnie te okropne mdłości na każdy zapach a Twoje samopoczucie jak??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053286 przez Nat_alka
To moje drugie dziecko :) mam 7 letnią córeczkę :) nie chcę pracować do końca ciąży ale nie mam wyboru :( niestety urlop macierzyński też mi nie przysługuje :( no nic ale jakoś muszę dać radę! Jeżeli chodzi o samopoczucie to raz lepiej raz gorzej, mdli mnie jak mam pusty żołądek, zapachy aż tak bardzo mi nie przeszkadzają, ale często boli mnie głowa. Na mdłości pomaga świeży imbir (zaparzony) z dodatkiem miodu i cytryny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053288 przez Aga 1986
Też borykałam się z bólem głowy na samym początku teraz już jest dobrze natomiast mdłości trzymają mnie już ponad tydzień od rana do wieczora dzisiaj spróbuje tego imbiru może to mi ulży. To moje trzecie dziecko mam już 9 letniego synka i 6 letnią córeczkę ta ciąża była totalnie nie planowana i była kompletną wpadką która nas niesamowicie zaskoczyła niestety nie pozytywnie przynajmniej mnie bo mąż od razu się cieszył ja do tej pory nie umiem się cieszyć mam nadzieję że to minie z czasem w środę idę na wizytę do lekarza poznam szczegóły dokładny tydzień i termin porodu a Pani kiedy??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053291 przez Nat_alka
Ja jeszcze nie byłam u lekarza, idę w piątek :) z moich wyliczeń termin mam na 9 września, obecnie jestem w 9 tygodniu ciąży. Na razie nie ekscytuję się tym za bardzo, ponieważ poprzednią ciążę poroniłam w 11 tygodniu (pół roku temu). Mam nadzieję, że wszystko okaże się ok! O ciążę się staraliśmy z mężem, więc nie byłą żadnym zaskoczeniem ;) szkoda, że dużo wcześniej się nie zdecydowaliśmy, będzie 8 lat różnicy pomiędzy dzieciakami :) to dużo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053292 przez Emilaa
Witam :) nie było mnie dwa dni ale poczytałam wiadomości i jestem na bieżąco :laugh: ....pytacie o zwolnienia ...ja poszłam odrazu na zwolnienie :) pracuje w sklepie odzieżowym i każdy by pomyślał że dużo roboty tam nie ma ale u mnie NAPRAWDE JEST CO ROBIĆ bo sklep jest bardzo duży i nie wyobrażam sobie tam chodzić przez 8h z mdłościami itd :silly: .Niestety nie każda kobieta ma tak dobrze że może sobie iść na zwolnienie dlatego DZIEWCZYNY szczerze współczuje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053293 przez Kalinka85
To ja wyjdę na totalnego lesera bo nie pracuje juz od kwietnia 2012 roku B) Pracowalam w kiosku ale szegfowa zawinela interes i po macierzynskim mialam zasilek z urzedu pracy, potem szukalam pracy jak mala podrosla, a potem druga ciaza. Nadal bylam zapisana w urzedzie pracy ale panie nawet mi nic nie szukaly bo wiadomo ze ciezarnej nikt nie przyjmie i teraz chcialam isc w koncu do pracy jak sie mlodsza dostanie do przedszkola a tu niespodzianka i znowu w domu posiedze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053295 przez Aga 1986
Ja pracuje w centrum medycznym na recepcji mogę iść w każdej chwili na l4 ale póki co nie chce mam nadzieję że do kwietnia maja dam rade nie chce od razu siedzieć w domu choć nie wiem jak będzie czy będę dała radę tak długo zobaczymy
Podziękowania: Justyna_1709

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053297 przez Aga 1986
Fajnie tak czytać jak się cieszysz z trzeciej ciąży ja tak nie umiem póki co w ogóle mnie nie cieszy a jak samopoczucie u Ciebie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053302 przez Emilaa
Mi ginekolog zaleciła odrazu zwolnienie bo wie gdzie pracuje...jak praca nie wymaga dzwigania itd to czemu nie pracować do puki się dobrze czujesz :cheer: ja od początku ciąży zle sie czułam więc tak czy siak z pracą lipa :) teraz odpoczywam w domku ale i też się nie lenie bo przecież ciąża to nie choroba jak to się mówi :) ....dziewczyny mam do Was pytanko jeśli chodzi o zwolnienie lekarskie ....czy wiecie czy jest taka możliwość żebym sama wysyłała zwolnienia do ZUSu?? bo zanim mój szef po nie przyjedzie to sklepu zanim zawiezie je do Warszawy do księgowej a księgowa zanim dostarczy je do ZUS to myśle że mogą być problemy i opóznienia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053304 przez Kalinka85
a jeszcze w tej pierwszej ciazy jak robilam w kiosku to poszlam na l4 2 tygodnie przed porodem, nawet nie odpoczelam :P

Aga trzeba sie oswoic. Ja zaczynam sie cieszyc bo mi mdlosci powoli przechodza. Jak zobaczylam kreski na tescie to taki szok i zaczelam ryczec jak glupia ze po co mi to , mam juz dwie super coreczki i nie chce trzeciego. i tak powokli sie przyzwyczajam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053307 przez Aga 1986
Ja pracuje przy lekarzu często wystawiamy l4 pacjentom nie chce Cię wprowadzić w błąd ale pierwsze l4 oddajesz pracodawcy a każde kolejne sama możesz spokojnie zawieść do zusu przynajmniej tak jest u nas w małopolsce podejrzewam ze skoro u nas tak jest to u Was na pewno też

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053309 przez Aga 1986
Ja poczułam to samo od razu ryk dopiero co moje dzieci wyrosły z pieluch i od nowa uwierz mi że nie chciałam trzeciego dziecka mam tyle obaw tyle wątpliwości nie wiem kiedy nadejdzie ten dzień kiedy powiem że się cieszę oby w ogóle nadszedł ja cały czas mam okropne mdłości od rana do wieczora od ponad tygodnia mam nadzieje że jak miną to spojrze na sprawę inaczej ale Ty nie masz jeszcze takich dużych dzieci a ja 9 i 6 lat duża różnica wieku czasem idę spać i mam nadzieję że to tylko sen i wstanę i będzie wszystko po staremu ale się nie da...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl