BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1053652 przez PaulinaJ
Aga-Bin To moja trzecia ciąża a ja nadal tego nie pojmuje :P Jak może rosnąć coś wewnątrz nas :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053661 przez Moniek
Ja kolejną wizytę mam na 13.02. Niestety dostałam L4 i raczej przez te plamienia do pracy nie wrócę :( choć bardzo chciałam. Lekarz kazał leżeć... ale nie dał mi luteiny czy duphastonu.
Mam nadzieję, ze ten stres przed każdą wizytą z czasem mija :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053711 przez Anulka_82
Pulina.J i bierzesz jakieś leki ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053714 przez Aga 1986
Cześć dziewczyny!! Ja wczoraj byłam u ginekologa ciąża potwierdzona 6 tydzień i 5 dni na razie wszystko jest w porządku następna wizyta 01 marca na razie l4 nie brałam chciałabym jak najdłużej pracować choć czuje się średnio mdłości jak były tak są po imbirze trochę ulgi odczuwam ale na krótko. Trzymam za Was wszystkie kciuki i jak samopoczucie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053715 przez Nat_alka
Hej :) Ja jutro idę do gina na 18, stresuję się niesamowicie! Jeżeli chodzi o moje samopoczucie to do nudności doszły zawroty głowy, które mnie na prawdę męczą....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053726 przez Nat_alka
Dziewczyny mam pytanie :) czy Wy też macie uczucie takiego pełnego brzucha? Mój się wydaje taki twardy na dole i dość bolesny, nie wiem czy to kwestia wzdęć :P czy już powiększającej się macicy :cheer: A wczoraj to mnie dość mocno bolał na dole i wzięłam jedna tabletkę nospy, na szczęście pomogło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053732 przez MagdaW.
Hejka,
Jedne chcą pracować a nie mogą, inne nie chcą a mogą ;) dylematy :) ja mam 2 wizytę u gine za tydzień i już wyślę co powiedzieć żeby dała mi zwolnienie bo atmosfera w korpo nie sprzyja do braku nerwów tym bardziej że gdyby nie ciąża to by mnie wywalili....

A co do brzucha to fakt - od kilku dni mam jak balon, jak w którymś już miesiącu, noszę już spodnie z podwyższonym stanem bo drażni mnie jak mam cokolwiek wokół talii itp... według mnie to wzdęcia, tak słyszałam od koleżanek...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053733 przez Aga 1986
Podejrzewam że to mogą być wzdęcia ale zawsze możesz na wizycie zapytać lekarza dla pewności:) Ja nie mam zawrotów głowy ani bólu głowy na szczęście też ale mdłości męczą mnie strasznie. Mdli mnie cały czas a u Ciebie który tydzień?? Pierwszy trymestr bywa nie fajny mam nadzieję że później będzie już lepiej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053734 przez Nat_alka
Właśnie o to chodzi, że ja nie mam tego brzucha dużego, jest normalny, tylko taki twardy i tkliwy :) i czuję się taka pełna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053735 przez Nat_alka
U mnie 8 tydzień 5 dzień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053736 przez Aga 1986
To dwa tygodnie więcej ode mnie i dalej męczą Cie mdłości??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053737 przez Nat_alka
Mdłości odczuwam gdy jestem głodna, albo poczuję jakiś intensywny drażniący zapach do tego te zawroty i bóle głowy.. Doskonale :D hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053739 przez Aga 1986
No to marne pocieszenie dla mnie bo tzn że jeszcze długo mdłości będą mi towarzyszyły niestety a masz już jakieś przeczucie czy to będzie chłopczyk czy dziewczynka??:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053740 przez Nat_alka
Na razie to nawet o tym nie myślałam, pragnę tylko na jutrzejszej wizycie zobaczyć bijące serduszko! Tak bardzo bym chciała żeby wszystko było dobrze :) Stresuję się niesamowicie, ciężko mi w pracy wysiedzieć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053741 przez Aga 1986
Wszystko będzie dobrze jestem tego pewna, nie martw się bo stres szkodzi Tobie i maluszkowi, nie warto choć sama wiem że trudno się nie stresować, ale jak już wcześniej mówiłam będzie na pewno dobrze ja trzymam za Ciebie kciuki:)
Podziękowania: Nat_alka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl