BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1053313 przez Emilaa
Ja akurat woj. Zachodnio-pomorskie Szczecinek ..Wiem że też jest możliwość wysyłania zwolnienia elektronicznie przez lekarza do ZUS(koleżanka tak ma) hmm...będzie najlepiej chyba jak się przejdę do ZUSu i się osobiście dowiem bo też nie wiem jak to jest właśnie a nie chce pózniej mieć opóznienia itd :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1053321 przez PaulinaJ
Emilaa Ja sama wysyłałam do Zusu w Szczecinie.

Agnieszkazst Ja z Goleniowa więc blisko siebie jesteśmy :P

Mdłości mam od czasu do czasu jak coś zjem. Współczuje wam dziewczyny :P w poprzedniej ciąży miałam to samo.

Ja nadal na macierzyńskim hahah!

Aga To przykre co piszesz...ale po części Cię rozumiem. Mam nadzieje, że przejdzie...w sumie to jestem tego pewna :P we wrześniu napewno minie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053336 przez Judysen
Cześć dziewczyny!
Wracam już do Was. Goście odprawieni, polecieli. A ja odpoczywam! Spałam dzisiaj w dzień aż trzy godziny :) jestem mocno zmęczona plus ciągle mam wzdęcia, wielki brzuch i cały czas mi coś po nim jeździ. Dodatkowo przeziebiona.

Mamy po raz trzeci wszystko jakoś się ułoży. Jestem zdania, że dziecko to cud a my jesteśmy tak elastyczne, że w każdej sytuacji damy sobie radę. Także głowy do góry i uśmiech szeroki. Wszystko będzie dobrze:)

A odnośnie pracy tj. Jej brak to jest to u mnie największą bolączką. Temat rzeka i tylko to mnie smuci w tej ciąży. Studia skończyłam w 2013 roku. Rodzicom zależało na tym żebym dobrze się uczyła a oni na wszystko wyłożą. Więc nie poszłam do pracy. Przed obroną dowiedziałam się, że jestem w pierwszej ciąży. Zatrudnilam się na kilka miesięcy a później wiadomo l4, poród i roczny macierzyński. W trakcie macierzyńskiego wyjechaliśmy za granicę. Partner od razu do pracy a ja zajmowałam się synkiem. I tak pełne trzy lata zleciało. Kiedy wreszcie synek poszedł do przedszkola a ja zabrałam się za intensywne poszukiwania okazało się, że znowu jestem w ciąży. Z jednej strony cieszę się ogromnie bo zawsze chciałam minimum dwójkę w niedużym odstępie, ale jak myślę o uciekajacych latach na nic nie robieniu to aż mi się płakać chce! Skończę niedługo 28 lat i praktycznie brak jakiegokolwiek Doświadczenia zawodowego! Zdaje sobie też sprawę, że czekają mnie co najmniej dwa następne wolne lata. Podsumowując skończę 30 lat z cudownym dziećmi, ale bez życia zawodowego. Gdzie znajdę pracę? Kto zechce 30latke bez doświadczenia? Przepraszam, że tak wylewa żale, ale nie umiem sobie z tym poradzić. Męczą mnie te myśli całe dnie, noce...

karolinkanice16 przyszedł list ze szpitala. Wizytę ustalili na 27.02 więc niestety nie uda nam się zobaczyć. Może następnym razem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053337 przez PaulinaJ
Judysen witam w klubie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053344 przez karolinkanice16
JudySen no szkoda, ale może innym razem się uda tak jak piszesz :)
Co do pracy mam tak samo jak ty, Przyjechałam tutaj w 2010 najpierw szukanie pracy potem mąż zachorował tzn. problem z plecami, dostał tak zwaną rentę inwalidzką i ja jestem jego "opiekunem" a w między czasie urodził nam się Ksawcio, więc też praktycznie żadnego doświadczenia i też jak pomyśle to mi się płakać chce ale mam nadzieję że jakoś to będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053349 przez Judysen
Dzięki kobietki PaulinaJ I karolinkanice16 ! Serce mi rośnie! Od razu mi lżej. Chociaż wiem, że ten stan szybko nie minie. Na szczęście mam jeszcze swojego partnera, który bardzo mnie wspiera i uważa, że wszystko się ułoży! I tak też pozostaje mi sobie powtarzać!

karolinkanice16 a skąd jestes? My mieszkamy na Dublin 8 blisko Cork Street i Lidla.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053350 przez karolinkanice16
JudySen my Dublin 24
W tamtej ciąży też poznałam mamusię w szpitalu i do tej pory się widujemy hehe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053351 przez Judysen
To wszystko przed nami! Dodatkowo dzieci mamy w tym samym wieku więc szanse na bardzo dobrą nowa znajomość gwarantowane:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053357 przez agnieszkazst

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053365 przez Natalia^^
:blink: wchodzę tu i oczom nie wierzę :) super ciesze się ze tyle nas tu jest!

Odnośnie L4 pierwszy pełny miesiąc opłaca pracodawca wiec zwolnienie musi trafić do niego. Kolejne już można dodawać do ZUSu tylko ważne aby robić ksero dla pracodawcy. Tak mi się wydaje :) ale warto dopytac księgowej.

Ja nie pracuje. Pracowałam w domu po cichaczu dwa lata. Ale mój mąż dużo wyjeżdża a wtedy firma spada na mnie. Zrezygnowałam z mojego mini saloniku... ale to nic. Jego praca przynosi większe pieniądze i postawiliśmy na jego rozwój. :)

Dziewczyny ja się tak denerwuje jutrzejsza wizyta... nie wiem co mnie tam czeka. Sama nie wiem co bym chciała usłyszeć. Boje się tak ze aż mnie nosi... straszne !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053372 przez Agnieszka 87
Witam ponownie :-)
U mnie mdłości cały dzień, jak coś zjem, wtedy się zaczynają (szczególnie po śniadaniu). Poza tym to jeszcze huśtawki nastroju jak przed miesiączka :-) ale cieszę się bo w piątek nareszcie pierwsza wizyta :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053396 przez Natalia^^
Noc miałam nieprzespaną. Koszmarnie się denerwuje. Żołądek to mi chyba wyskoczy. Nie wiem dlaczego aż tak się boje. Wszystko sobie racjonalnie tłumaczę ale mam milion wersji :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053398 przez Nat_alka
3mam kciuki żeby wszystko było dobrze! Daj znać po wizycie co i jak. Wypij sobie melisę, może odrobinę złagodzi nerwy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053400 przez Moniek
Natalia^^ ja również mam dziś wizytę, która potwierdzi bądź zaprzeczy tezie dr ze szpitala. Wizytę mam dopiero o 15:30, a do Poznania prawie 200 km.
Na pewno wszystko będzie dobrze! Czekamy na wieści!!
W mojej sytuacji stwierdziłam, że niestety nie mam na nią wpływu - ale dalej mam cień nadziei.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053403 przez MagdaW.
Cześć Dziewczyny :)

dawno mnie było :) trzymam za Was wszystkie kciuki, za brak mdłości, za dobre wyniki po badaniach :)

ja mam zagwostkę, bo od początku byłam na zwolnieniu, mam je teraz do 09.02. kiedy następna wizyta i zastanawiam się co mam powiedzieć żeby je dalej ciągnąć ... w pracy mam mega ciśnienie, do tego prawie pewność że wywalili by mnie z niej gdyby nie ta ciąża.. taki trochę mobbing.. powiedzieć prawdę że nie chce przez ten mega stres tam wracać ?

Słonecznego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl