BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1055226 przez karolinkanice16
PaulinaJ Słyszałam i czytałam o tym probleme ale głównie do modelu cameleona3, nie chce mówić czy odpada czy nie bo najlepiej jeśli jest możliwość zobaczyć samemu na żywo i ocenić :) czytałam że dla innych lipa a dla innych jest super, wydaje mi się że w donkeyu nie powinno być problemu bo z przodu ma większe koła co podnosi już ten wózek, ja jeździłam po sklepie bufallo a on ma takie koła jak donkey i różnica pomiędzy cameleonem3 ogromna i widać było że ta gondola jest wyżej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055228 przez Natalia^^
Szczerze mówiąc tez myślałam żeby kupić odrazu spacerowy. Zdjęcie średnie ale zrobiłam screeny



A tu link i widzę dopiero ze tez są głębokie :)
www.tomi.pl/baby-monsters-easy-twin-2.0.html
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055229 przez PaulinaJ
Fajny, widziałam go chyba :) Moje dzieci szybko w spacerówkę szły...Mieszko miał 4 msc. jeździł na płasko bo w gondoli za Chiny nie chciał...pokuszę się na tą parasolkę najprawdopodobniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055230 przez Judysen
To my z lubym też odpadamy wzrostem do cameleona. Obydwoje wysocy, ale widziałam filmik gdzie ta rączka jest z możliwością podniesienia tylko ciężko się schylac:) to mnie właśnie odstrasza w babyzen, że będzie za niski. Mamy spacerówke z chicco non stop obijalam stopami o nią aż zmieniłam pozycje prowadzenia, ale za to strasznie się garbie i jak widzę siebie w szybach to zalamka :laugh:
A jak spędzacie dzisiejszy dzień? :)

natalia^^ cudowny widok takich dwóch maluszkow:) najpiękniejsza walentynka!

To pochwalę się jeszcze jaka mi synek zrobił w przedszkolu :kiss:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055231 przez PaulinaJ
U mnie chwila cisz...drzemki dzieci mają :) Dalej siedzę u mamy. Jutro do teściowej...mąż na kursie do piątku i dołączy do nas całe szczęście :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055232 przez karolinkanice16
Mój też walentynkę z przedszkola przyniósł :) Ja odpoczywam wyszłam dziś z mężem po syna ale jednak mogłam zostać w domu jeszcze całkiem nie wyzdrowiałam i zmarzłam strasznie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055233 przez Natalia^^
Judysen no więc właśnie wygoda dla rodzica tez ważna. Nasz poprzedni wózek to jedo fyn super gondola wysoki... I do 8 miesięcy swobodnie jeździliśmy ale spsrerowka od jedo beznadziejna. Wiecie ta od kompletu wiec Kupiłam maxi cosi spacerowy i byl ekstra. Szkoda ze nie ma bliźniaczego.

Walentynka cudna :) takie są najfajniejsze. Mój Jasiek chyba swojej zapomniał... gapa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055235 przez PaulinaJ
Jedo Fyn mamy u teściowej :) spacerówka taka sobie . Mieliśmy Barlette Adamexu..idealna dla wysokich osób. Gondola wielka :) spacerówka taka sobie. Powiem wam , że jakbym miała kupować pojedyńczy wózek to teraz kupiła bym jakiś głęboki i później jakąś dobrą, dużą spacerówkę...te w wózkach wielofunkcyjnych mnie nie zachwycają. Z Mary miałam spacerówkę Nico Bebetto...najlepszy wózek jaki miałam...a przerobiłam z Marysią 6 :whistle: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055238 przez Natalia^^
PaulinaJ ja chyba swojej używałam tydzień tak mnie draznila. I masz rację trzeba kupić głęboki a później tzw parsolke . Jakas fajnie składana. No i mam zgryz bo jedo w blizniaczej wersji jest szerokie i brzydkich kolorach :/ najlepiej pojechać zobaczyć... I chyba to zrobimy w marcu jak będę w poznaniu na badaniach prenatalnych. Zobaczę pojeździć trzeba :) nawet pojedyncze wersje żeby mieć rozeznanie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055240 przez PaulinaJ
Jak pojadę do Szczecina na badania to też zajadę do hurtowni :) widzę, że na stronie mają ten Cosatto :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055259 przez Judysen
Wiecie na co mam jeszcze większy wkręt? :) kocyki I pościel! Mogłabym oglądać bez przerwy:) pierwsza rzecza jaką kupiłam synkowi był kocyk i posciel:) do tej pory z nami jest i ma dużą wartość sentymentalna :p teraz pewnie będzie tak samo. A żeby trochę popodziwiac wchodzę na stronę next i przeglądam ciuszki :)
Także z wózkiem będziecie musiały mi pomóc... Bo chyba mało wiem jednak:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055272 przez mamamilenki
witam wszystkie wrzesnioweczki:-) gratuluje maluszkow a blizniakow szczegolnie;-) czy moge dolaczyc jako kolejna wrzesniowka?pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055290 przez PaulinaJ
MamamilenkiPewnie :) zapraszamy !! Widzę, że jesteśmy w tym samym tyg i dniu ciąży :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055313 przez Natalia^^
Dziewczyny, pomóżcie. Któraś z was brała luteine dopochwowo? Dziś na tym patyczku zauważyłam brązowy śluz. Martwi mnie to ale nie chce panikować biorę ja pierwszy dzien. Pobolewa mnie trochę brzuch ale znośnie. Wzięłam tez nospe i leżę...

Natalka. Jaki ty masz tydzień i dzień? Jak się czujesz?

Witamy nowa mamusie :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055315 przez Aga 1986
Cześć dziewczyny!! Gratuluje wszystkim nowym mamą które do nas dołączyły oraz mamą bliźniaków:) Dawno mnie nie było obowiązki i jeszcze raz obowiązki ale przeczytałam wszystko:) Macie coś dla dziecka po rodzeństwie??Ja mam już dwójkę dzieci w wieku 6 i 9 lat i nic mi nie zostało z okresu niemowlęcego bo wszystko wydałam dzieciom znajomych a to nasze trzecie dziecko było kompletnie nie planowane i muszę wszystko kupić nowe ale póki co nie mam weny na zakupy nie ekscytuje się nimi tak jak przy pierwszym dziecku nie wiem czemu tak mam ale mam nadzieje że mi to minie i niedługo będę kompletować wyprawkę.:) Widzę że dużo mam jest w 9 tygodniu i parę dni podobnie jak ja więc ciekawe która z nas będzie pierwsza ;) A jakoś na samą myśl o porodzie mam dość mimo że to mój już trzeci a Wy myślicie coś o porodzie? Wiem że to za wcześnie ale czasem się zastanawiam jak to będzie tym razem;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl