BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1054923 przez Judysen
Dzięki dziewczyny. W takim razie odstawie folik i zacznę brać witaminy. Ja mam vitaminer prenatal + dha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054926 przez Moniek
Judysen a ten preparat nie jest czasami od II trymestru? Poczytaj Kochana bo coś mi się tak wydaje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1054927 przez Kalinka85
Hej dziewczyny :)

To moze bedziecie miec córeczki bo ponoc dziewczynki odbieraja mamie urode :P Moja cera bez zmian. W sumie nigdy szałowa nie była ale teraz nie widze pogorszenia. To moze bedzie chłopiec :P

Ja narazie nadal biore kwas foliowy. Zaczelam go brac dopiero jak sie dowiedzialam o ciazy bo to niespodzianka byla. I to jaka. Zaszlam w dzien po miesiaczce w 9 dniu cyklu przy cyklach 28 dniowych. Takze jak bierzecie juz witaminki to kwas starczy ten ktory tam wlasnie jest. A jak sie bierze sam kwas to do konca 12 tygodnia powinno

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054934 przez Judysen
Moniek dzięki, widziałam właśnie, że jest od drugiego trymestru. Myślałam jednak, że wszystkie te witaminy są takie same:) w takim razie poczekam jeszcze te trzy tygodnie i pobiore folik.

Kalinka85 oby! :) chciałabym bardzo dziewczynkę! Oczywiście najważniejsze, żeby było zdrowe. Drugi chłopiec mile widziany :)... ale, ale:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1054935 przez karolinkanice16
Ja dalej czuję się źle gardło mnie boli i w ogóle czuję się słabo zważyłam się i pokazało 50,7 także mniej niż przed jelitówką :/
Mam nadzieję, że szybko wyzdrowieję chociaż dzisiaj było lepiej niż wczoraj.

Witamin na razie nie biorę, spożywam tylko kwas foliowy, Muszę kupić jakieś.

Chyba coś w tym jest że jak jest chłopiec to wyglądamy pięknie a jak córeczk to już nie koniecznie chociaż zobaczymy, ja w ciąży z synem wyglądałam super miałam piękne, puszyste i lśniące włosy, cera nieskazitelna a teraz wyglądam jak idź stąd i nie wracaj :D

JudySen zapomniałam dodać że u Nas nie robią badań na cukrzycę, chyba żę coś wykryją z krwi to wtedy tak a do picia przynosi się wtedy ze sobą ten napój lucazode.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054939 przez Judysen
Chyba mi brzuch rośnie z godziny na godzine:) dziś wieczór mnie zaskakuje swoją wielkością :laugh:
karolinkanice16 dzięki, tak czytalam:) a do szpitala mam iść na czczo? Dzisiaj taki dzień okropny to i nie dziwię się, że można słabo się czuć. Ja snuje się po domu jak duch i nie mam ochoty na nic. Leos ciągle biega prosząc mnie do zabawy a ja nie mam siły tyłka ruszyć z fotela. Zdrowiej jak najszybciej!

Oby tak było jak mówisz :) mi włosy wypadają, cera okropna i zupełnie inne doznania jak przy pierwszym chlopaku:) a sprawdzaliscie chiński kalendarz? Przy Leosiu mi się sprawdził. Teraz znowu chłopca pokazuje... Wiadomo z dystansem do tego podchodzę, ale ale :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054940 przez karolinkanice16
Mi teraz pokazuję dziewczynkę, a przy pierwszym pokazywało chłopca, ale nie wiem czy to się sprawdza nigdy nie brałam pod uwagę tego kalendarze :P
Nie mam też przeczucia jako takiego jak w pierwszej ciąży, na samym początku czułam że dziewczynka ale chyba dlatego że bardzo bym chciała a teraz przestałam myśleć o płci i nie mam przeczucia.
JudySen czy na czczo to kurcze nie pamiętam ale chyba nie, bo by w liście pisało a nie ma takiej wzmianki :) bynajmniej ja na czczo przypuszczam szła nie będę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054942 przez PaulinaJ
Cześć wam :)

Ja nigdy problemów z cerą nie miałam :) w ciąży również nie mam. Witamin nie biorę bo po nich wymiotuje , że nie wiem... kwas foliowy tak.
Skończyłam wczoraj antybiotyk, na wizycie cytologia do pobrania...oby było okej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055025 przez Kalinka85
Hej dziewczyny co slychac??
Ja dzis kiepsko, z rana kolo sniadania i po sniadaniu az 5 razy wymiotowalam, do tego bolala mnie glowa i przespalam pol dnia. Dopiero kolo 14 poczulam sie lepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055087 przez Agnieszka 87
Hej dziewczyny :-) dawno mnie tu nie było, ale mniej więcej czytałam ze pisalyscie o pupach i brzuchach :-) ja w pierwszej ciąży miałam brzuch malutki, przytyłam niecałe 6 kg a schudłam 13, chciałbym żeby w tej tez tak było, ale każda ciąża wiadomo jest inna. A czuje się trochę lepiej, ale nie chce zapeszac bo znowu mdłości się pojawia, jedynie co to piersi zaczęły boleć i widzę że trochę urosly :-) a wy jak się czujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055106 przez Moniek
Ja dziś byłam na kolejnej kontroli. Wszystko w porządku, nie okrągłe ciałko żółte było już pięknie okragle, po luteinie nie mam już plamień (oby tak już było do końca). Maluszek urósł i widziałam jak się rusza! Niesamowite to było. Kolejna wizyta 06.03, a na prenatalne umowilam się na 07.03.
I mnie brak objawów, mdłości minęły, piersi nie bolą. Jedynie została niechęć do jedzenia niektórych rzeczy.
A Wy już myślałyście o prenatalnych?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055111 przez Kalinka85
Super ze wszystko oki :-)

Ja mam usg dopiero 10 marca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055125 przez Natalia^^
Witam was Mamusie. Jestem tu :) ciągle czytam ale moje samopoczucie zostawia dużo do życzenia. Beznadziejnie się czuje i nie miałam siły pisać. Jeszcze po drodze wyjazd w góry zaliczyłam z rodzinka. Dobrze ze synek chociaż skorzystał. Ja większość czasu spędziłam w pokoju.

Wizytę mam jutro. I jak zwykle nerwy. Brzuch mi rośnie.

Dziewczyny wiem ze to za wcześnie ale kiedy najlepiej zacząć kupować wyprawkę wózki itd? Ja się martwię ze nie będę miała za dużo czasu. Poprzednia ciaza zakończyła się w 30 tyg a lekarz zapowiedział ze mam się szykować na szpital między 24 a 28 tyg. Wiec sama nie wiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055178 przez PaulinaJ
Siemka :)

NAtalia Ja jeszcze o wyprawce nie myślałam, ale zazwyczaj zaczynałam dość szybko żeby sobie to w czasie rozłożyć:) wtedy finansowo lżej .

Kalinka Ja właśnie codziennie mam dzwonić się mówić i zapominam... strasznie mi pamięć szwankuje :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055180 przez Nat_alka
Hej dziewczyny

Rozchorowalam się że hej! Mam ostre zapalenie zatok :( niestety dostałam antybiotyk Augumentin. Nie dałabym rady wyzdrowiec bez, ponieważ było już tragicznie! Nie pamiętam kiedy wcześniej w swoim życiu byłam tak chora :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl