BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1055181 przez MagdaW.
Hej :) chyba mam początek zapalenia pęcherza... coś poradzicie?
Póki co szczypie i częściej sikam, a myślałam że to nie możliwe ;)
Pozdrawiam
M.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055185 przez Kalinka85
Hej duzo zdrowia dziewczyny.

Magda moze sok z zurawiny pomoze.

Wyprawke najlepiej rozlozyc na raty bo finansowo sie lepiej rozlozy. A faktycznie jak Natalia juz tak wczesnie masz byc w szpitalu to mozna powoli cos kupic. Bo jak wszystko naraz to ciezko moze byc z kasa.

Ja musze tylko ciuszki kupic, ale najpiew musze wiedziec kto tam mieszka :D No wiadomo jeszcze pieluszki i te wszystkie kosmetyczne sprawy. I dla siebie te podklady wszystkie itd

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055193 przez PaulinaJ
Natalka Jak mus to mus.. pomoże i będzie lepiej :)

MagdaW Żuravit mi przepisywał ginekolog jak miałam coś nie tak z moczem :)

Ja w sumie nie mam nic...tz. ubrania mam i dla chłopca i dziewczynki, ale jako że moje dzieci zimowe (luty,marzec) to mijają się porami roku i rozmiary nie będą pasować raczej. Wózka nie mam, smoczki i butelki powywalałam bo się walały i nie sądziłam, że się przydadzą ;P tak więc nie cóż...dobrze,że chociaż wanienka i lóżeczko jest :D a i fotelik mam bo jakoś szkoda mi było go sprzedawać hahah i proszę :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055194 przez Judysen
Hey. Dziewczyny szybkiego powrotu fo zdrowia dla Was.

MagdaW. Sok z żurawiny powinien pomoc. Mi lekarz powiedział, żebym już zaczęła zapogiewawczo go pić. Jeśli nic nie pomoże to do lekarza trzeba iść.

Odnośnie wyprawki to poczekam aż się dowiem jaka płeć:) jeśli chłopiec to niewiele mam do kupienia jeśli dziewczynka to sporo:) powoli jednak zaczynam zbierać pieniążki na boku, żeby później mnie nie zaskoczyły wydatki:) a już widzę tyle pięknych rzeczy, że ciężko mi odejść nie kupujac:) jedyne co wiem na 95% to wózek. Marzy mi się Baby Zen Yoyo 0+....najmniejszy i poreczniejszy wózek.

Poza tym znowu mam opryszczke. To już drugi raz odkąd jestem w ciąży. Mam dosyć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055195 przez PaulinaJ
Judysen Ja jestem wózkomaniaczką i też już oglądam :D ten co mi się marzy kosztuje kosmos... w UK są trochę tańsze , ale nadal drożyzna :P Bugaboo Donkey... moje marzenie dla dwójeczki. A co do opryszczki miałam już raz, ale jakimś cudem małą i zeszła zaraz. Z Mieszkiem przed porodem dostałam i brałam Heviran.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055198 przez Judysen
PaulinaJ ja miałam często opryszczke jak byłam w liceum i gimnazjum to było istne utrapienie. Później wszystko zeszlo. Miałam raz jak byłam w ciąży z Leosiem i też na początku. Teraz mam już drugi w ciągu kilku tygodni i ta wygląda o wiele gorzej. Mama wysłała mi z Polski maść erazabam. Zobaczymy jak sobie poradzi. Ostatnia zwalczylam olejkiem melaleuca.
Wózki... Nigdy nie przejawialam zbytniego zainteresowania nimi, ale teraz mam swira:) bugaboo cameleon marzy mi się też, ale aż tak głupia nie jestem żeby tyle kasy dać za wozek:) babyzen do najtańszych nie należy, ale zobacz sobie filmik na YouTube jak on wygląda i do jakich rozmiarów się sklada:) w przypadku naszym przy częstych podróżach samolotem wydaje się idealnym zakupem:) Mój synek urodził się na koniec listopada i przejezdzil cała zimę w spacerowce rozkładanej na płasko... Da się, da :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055199 przez PaulinaJ
Opryszczka to też i moja zmora :P raz miałam taką na całe usta, brodę...2 tyg w domu siedziałam. Dramat był.
Ja chyba muszę mieć wózek rok po roku bo Miecho wózkowy...a żaden mi nie pasi prócz Bugaboo...ale tyle kasy nie dam. Znalazłam teraz parasolkę podwójną i właśnie od urodzenia :) też by głupie to nie było nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055200 przez Judysen
Mój ma trzy lata a nadal nie wyobrażam sobie, żeby udać się na dłuższy spacer bez wózka :) bugaboo ma jeszcze te ciekawe dodatki dla starszych dzieci :p stojaki i siedziska... Oh Lord! Zwariować idzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055202 przez PaulinaJ
Maryśka chodzi sama :) odkąd mały jest :) ale też długo jeździła w wózku...Bugaboo fajny bo się składa do pojedynczego, ale ludzie nie dam 4-6 tys za wózek...ale tak oglądam te Supa Dupa ( hahaha) i powiem Ci, że się zakochuje...jeszcze ta kolorystyka i wzorki :D To chyba będzie to...po co gondola faktycznie :) ten ma wkładkę na główkę i można jeździć bezpiecznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055206 przez karolinkanice16
a ja Wam powiem dziewczyny że też ze mnie wózkomaniaczka i posiadam już bugaboo bee plus i bugaboo cameleona 3 ale sprzedam je i chce kupić bugaboo buffalo :) zobaczyłam na żywo i się zakochałam ale to za nim kupię to jeszcze trochę :D te dwa kupiłam używane w stanie jak nówki bo ktoś chciał się szybko pozbyć, cameleon to nie używany prawię w ogóle bo babeczka zaszła w ciążę drugą i kupowała donkeya :D i to za małe kwoty :) teraz właśnie sprzedam i chce kupić nówkę :) a i dodam że nie zamieniłam bym bugaboo na nic innego kocham ten wózek <3 :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055208 przez Kalinka85
Podejrzałam wszystkie te wózki i których pisałyście. Śliczne wszystkie ale dla mnie cena kosmiczna. Na szczęście mamy wózek po dziewczynkach tylko musimy go odświeżyć.

Jak Natalka się urodziła to Lila miała 2 lata i 7 miesięcy i już rzadko w wózku jeżdziła, na jakieś dalsze trasy to tak.
Teraz jak sie malenstwo urodzi to Natalka juz bedzie miala 3 lata i 5 miesiecy wiec juz raczej bez wozka. No chyba ze gdzies daej i bedziemy z mezem oboje w domu. Bo sama to wiadomka wozek i dwie dziewczyny pod pache i w droge :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055218 przez Natalia^^
No właśnie wózek... :/ jest nad czym myśleć :) bugaboo fajny ale nie widzi mi się gondola tak nisko. Ja mam ponad 170 a mąż ma 193.

Na pęcherz dobra żurawina i dużo wody. Ja ostatnio tak się leczę. Bo też mnie coś brało. Narazie jest spokój od 2 dni.

Karolinkanice16 a tobie jak się wydaje? Nisko jest ta gondola?

Natalka. Jestem po wizycie. Moje maluszki mają po 3 cm :) leki mi przepisał

Po pierwsze luteine dopochwowo. Ale nie wiem czy nie poproszę o zmianę na coś doustnie :/
Po drugie clexane zastrzyki.
Żelazo bo słabe miałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055220 przez Natalia^^




Tak rosną moje krasnale :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055222 przez karolinkanice16
Natalia^^ Słyszałam że dla wysokich faktycznie gondola jest za nisko, dla mnie jest ok bo ja wysoka nie jestem
Śliczne maleństwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055225 przez PaulinaJ
Ja mam 175 cm, mąż 185 cm czyli Bugaboo odpada? Jestem w nim zakochana ze względu na to, że się składa ale zwyczajnie mnie nie stać. Znalazłam jeszcze inny i prawdopodobnie to będzie to : www.ebay.co.uk/itm/Cosatto-To-Fro-Kids-C...g%3AqQAAAOSwd0BVyezi

Natalia Super, że z maluszkami okej :) fotki cudne :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl