BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1054796 przez Kalinka85
Dużo zdrowia dziewczyny :)

Ja niestety mam ogolnie cienkie wlosy, takze w ciazy zawsze mialam bujniejsza fryzure z czego sie ciesze :) Ale po porodzie zaczely mi strasznie wypadac po pierwszej ciazy, doslownie wszedzie. Po drugiej ciazy juz az tak nie lecialy. Zobaczymy jak teraz bedzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054801 przez Kalinka85
A jaka glukoze pilyscie?? 50g czy 75g? i ile siedzialyscie ?? bo zapomnialam wczoraj zapytac i bede musiala zadzwonic do przychodni i sie dowiedziec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054805 przez PaulinaJ
50 chyba... za pierwszym razem, za drugim odmówiłam a teraz nie wiem może się odważę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1054839 przez Kasisko89
Melduję się po dzisiejszej wizycie :) Maluszek rozwija się dobrze, nawet już do mnie rączką machał :cheer: Lekarz wyznaczył termin na 15.09, następne USG na 6.03. W załączniku zdjęcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054841 przez Nat_alka
Kasisko super, że wszystko dobrze! Pokaż maluszka, bo chyba zdjęcie się nie dołączyło ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054842 przez Moniek
Śliczne Mamy i piękne Brzuszki !
Kupiłam sobie balsam z Palmer`s ależ on pięknie pachnie! Mam nadzieję, że będzie działał ;)
Jak się czujecie drogie Przyszłe Mamy? Ja od dwóch dni jakoś słabo, po prostu snuję się po domu. Brak apetytu i czuję, że mnie w brzuchu ciągnie. Wczoraj coś z żołądkiem więc wzięłam nospę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054843 przez Kasisko89
Faktycznie, coś z telefonu nie poszło ;) Teraz już macie zdjęcie Krasnoludka ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054844 przez Moniek
Kasisko89 piękny ten Twój Krasnoludek !! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054849 przez Kalinka85
Super Krasnoludek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054854 przez PaulinaJ
Kasisko Super wieści i piękny maluszek :D Ciekawe kto tam się kryje :D

Zjadłam koreczki śledziowe na kolacje i już nad kiblem stałam...nic nie poszło , ale mdłości dramat. Zaczęło się... :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054916 przez Moniek
Kochane powiedzcie mi jak wygląda Wasza cera? Nigdy nie miałam z nią jakiś większych problemów. A dziś patrzę powyskakiwały mi jakieś brzydale :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054918 przez karolinkanice16
moja cera też woła o pomstę do nieba, jak zawsze wyskakiwały mi pryszcze po słodkim lub ostrym tak teraz mam je cały czas a najwięcej koło ust :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054919 przez Judysen
karolinkanice16 Moniek u mnie tak samo. Nigdy nie miałam problemów z cera, nawet w czasie dojrzewania a teraz nie wiem co ze sobą zrobić. Głównie w okolicach ust i to takie duże, bolesne i podskorne. Walczę smarujac je olejkiem melaleuca.

Bierzecie już jakieś witaminy? Lekarz powiedział żebym zaczęła brać i trochę zglupialam ... W witaminach jest Kwas foliowy. Moje pytanie jest odstawić Kwas w tabletkach i zacząć przyjmować ten preparat witaminowy czy jak? I odnośnie jeszcze kwasu... Długo wcześniej zaczęłyscie go przyjmować? U mnie ciąża to trochę niespodzianka stąd przyjmowanie rozpoczęłam dopiero jak zaczęła spozniac się miesiączka.

kasisko piękne zdjęcie maluszka :)

A jak się czujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054920 przez Kasisko89
Ja dalej miewam mdłości i ogólny brak apetytu. Póki co 2 kilogramy na minusie, myślę, że byłoby jeszcze więcej ale cycki mi urosły o jakieś 1.5 rozmiaru ;) Jak chodzi i witaminy ja biorę Dha Mama, które polecił mi mój lekarz. Czysty kwas foliowy już odstawiłam, gdyż jest on w tych witaminach w odpowiedniej dawce. Ponadto, jest tam magnez, jod, witamina D i DHA.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054921 przez Moniek
Judysen ja aktualnie biorę Pragna Plus, poleciła mi ten suplement moja ginekolog, ma taki sam skład jak Mama DHA ale dodatkowo zawiera jeszcze żelazo. Są to składniki zalecane przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne.
A kwas foliowy brałam od listopada i z tego co pamiętam lekarz mówił, ze przyjmuje się kwas do 12 tyg.
Co do samopoczucia to tylko jeszcze zapachy mnie drażnią i szybko się mecze, a tak to spokój :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl