BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1054682 przez Emilaa
u większości MAM jeszcze brzuszka nie widać ...najgorsze jest to że nie mogę się zmieścić w większość ciuszków więc jest pretekst żeby iść na jakieś zakupy na walentynki :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054683 przez Anulka_82
Paulina.J. nawet bardzo ,tylko ty młodsza ;-)
i masz krótsze włosy ,ja brunetka długie włosy ;-)
hihi
a po za tym też niestety muszę brać ten euthyrox mam zapalenie tarczycy i jest za mała tzn mój organizm tak zareagował na ciąże że mi wsysa tarczycę
ale na szczęście pozbyłam się bakterii bez antybiotyku ,którego wogóle nie chciałam brać i dzięki temu że się uparłam udało się.
jeszcze został mi problem ciśnienia którego nigdy nie miałam ,a przez tą tarczycę podnosi mi się i nie wiadomo jak to będzie :-( ah te organizmy nasze ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054685 przez Anulka_82
Emilaa super brzusio :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054686 przez Emilaa
Anulka82 dziękuje bardzo :) dzidzia chyba rośnie w zastraszającym tempie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054691 przez Anulka_82
niech rośnie zdrowo :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054695 przez PaulinaJ
Anulka Ja biorę antybiotyk na zapalenie bakteryjne w podwoziu :P I zapalenia tarczycy dostałam po pierwszej ciąży ;) od tego czasu niedoczynność. Lekarz mówi, że biorę już takie dawki leku jak ludzie po wycięciu tarczycy czyli słabiutko funkcjonuje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054699 przez Anulka_82
Paulina.J
Ja miałam brać ze względu na mocz ,ale jak przeczytałam ulotkę o skutkach ubocznych stwierdziłam że go nie wezmę i od lekarza do lekarza uparłam się i powtórzyłam badania i wyszły dobre po zażywaniu tylko naturalnych tabletek tzn ziołowych.
a lekarz też mnie postraszył że po ciąży może mi tak zostać z tą tarczycą jak i tobie . :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1054709 przez PaulinaJ
Anulka ja nie miałam wyjścia bo powiedział, że bakteria bardziej niebezpieczna dla dziecka i musi mi dać antybiotyk. A co do tarczycy...głowa do góry. Dobrze, że Ci wyszło i już się leczysz. Ja długo ne leczyłam bo nie wiedziałam i utyłam jak wieloryb.

Patrzcie ja w ciążówkach to jak w połowie prawie :blink: :whistle: :laugh: :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054717 przez Kalinka85
hej jestem juz po wizycie, wszystko jest oki, ladanie rosnie. Wyniki robie 20 lutego a usg ma dopiero na 10 marca
takze troche poczekam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054725 przez karolinkanice16
Ja i moje płaskodupie też się witamy :) brzuch widoczny mam tylko jak bluzkę podniosę bo tak to nie widać :)
Kalinka85 super że wszystko ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054762 przez Judysen
Dzień dobry! Jak się dzisiaj czujecie?
Ja mam za sobą ciężki wieczór i noc. Jak w dzień dobrze się czuje tak po południu to jakaś tragedia... Wymiotowalam wszystko co spozylam. Nawet wodę. Do tego raz zauważyłam trochę krwi i zmartwilo mnie to. Miała któraś z Was taki przypadek?

U mnie zero brzucha. Jedynie jak się najem to trochę mi odstaje, ale nie tam gdzie powinno :) za to boczki mam wylewajace się.. Nie wiem czy to ta woda co się zbiera w organizmie czy o co cho :)
karolinkanice16 jakie Ty masz piękne włosy! Ja zapuszczam od 1,5 roku, ale słabo mi to idzie:) jeszcze zaczęły mi strasznie wypadac.

Czy któraś z mam ma jeszcze problem z włosami i wypryskami na twarzy?

Nat_alka nie koniecznie musisz mieć duży brzuch:) znajoma jak była w ciąży z blizniakami miała brzuch wielkości mojego. A mój należał do małych bo lekarz ciągle martwił się czy dziecko nie będzie za małe i czy czasem nie ma hipotrofii. A urodziłam 3200 a ona dwie dziewczynki 2600 i 2400:)
Kalinka85 to wspaniałe wieści, że wszystko w porzadku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1054769 przez Nat_alka
Hej dziewczyny, choroba mi nie odpuszcza.... boli mnie bardzo jak kaszlę! Judysen ja z kolei zauważyłam krew w odkaszliwanej wydzielinie. Nie wiem za bardzo co mam ze sobą robić już, ehhhhh. Mam nadzieję, że do niedzieli mi przejdzie, bo w poniedziałek muszę być w pracy! Zaraz zadzwonię do znajomej lekarz rodzinnej, może mi coś poradzi.
Załączam zdjęcie z pierwszej ciąży, dwa tygodnie przed porodem ;) Brzuszek miałam naprawdę spory, hehehe ;)
A co do pupy to ja z kolei mam taką odstającą, że można kufel z piwem postawić :P
A na zdjęciu ważyłam 85 kg :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054777 przez PaulinaJ
Hejka:D To ja wam pokażę też foty :D Pierwsza pierwsze foto 13t3d , druga 36 tc i ostatni dwa dni przed cc :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054791 przez Anulka_82
Wszystkie super brzusie i teraźniejsze i poprzednie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054792 przez karolinkanice16
JudySen dziękuje, mam włosy za pośladki i ogólnie to nic specjalnego z nimi nie robię tylko ich nie ścinam ani nie podcinam :) Po pierwszej ciąży mi nie wypadały w ogóle i mam nadzieję że teraz też tak będzie :)

Mnie niestety rozłożyło choróbsko, strasznie boli mnie gardło do tego wymioty i jeszcze bardziej boli :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl